Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (216)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Gatta ma bucur ca Sarita se simte asa bine la Campulung. Si ce bine ca poti sta si tu cu ea...Si mie imi pare rau ca nu poti ajunge la intalnire, mai ales ca nu ne-am intalnit pana acum. Poze cu Daria, am tot zis ca mai pun, dar le am acasa si nu prea am timp sa intru seara.
Mishu sincer nu stiu dc am curaj sa ma urc pe o motocicleta . M-am urcat odata pe un atv cu varu-meu (vitezoman de fel) si nu am fost asa incantata
Dana la multe lunite puiului Darius!!! Sa creasca mare, sanatos, norocos si sa va aduca mereu numai bucurii! Eu te-as sfatui sa nu-i bagi inca bibe. Insista cu lapticul tau! Poti sa iei niste vitamine si Galactogil eventual. Oricum mi se pare f bine la greutate. Tin minte ca Daria avea 5 kg la 2 luni. Felicitari lui Abi pt masuratori. Ce inaltut este! Cate un pt cei 3 muschetari!
Offf Gabriela imi pare tare rau ca sunt bolnaviori puii tai. Sanatate multa si refacere cat mai rapida!

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Buna dimineata.

Laura_I ma bucur mult pt. Theuta ca nu are probleme. fetele.

Dana, bine ca ati scapat de vaccinuri... pitici si mamica frumoasa.

Lala, petrecere frumoasa la circ, .

Gabi, imi pare rau ca ai piticii bolnavi. sa treaca repede si bafta multa cu operatia.

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- 1 + An.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

A, stiam eu ca am uitat ceva,


La cat mai multe lunitze si La multi ani!!! Darius.


Dana si eu sunt de parere sa nu-i introduci laptele praf, inca. Cred ca si Antonia avea tot in jur de 5 kg la 2 luni.

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- 1 + An.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Ma gandeam ca sunt multe zuzici care nu au mai intrat de ceva vreme...oare nu ar vrea sa vina si ele la intalnire. Cum sa facem? Sa le trimitem sms-uri??
Ar fi: Creata, Irinouka, Nemary, Gabrittza, Miha74, AncaDiana, Carmen, Zeririlouiza, Ancasoare, Miky, Eladea (am retinut ca e tot din Bucuresti), Alinatudor...

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Neata!

Stancutza, m-am emotionat foarte tare la vestile citite.Ma bucur ca sunteti bine.Sofia e o fetita foarte isteata si puternica.O sa treceti cu bine peste asta si o sa si uitati ca Sofia are o problema. si va imbratisez tare tare.

Laurici ma bucur ca Thea e bine si ati putut clarifica asta.
Si Razvan e suspect de problma asta.Ultima data ni s-a spus ca gaurica s-a astupat, dar parca as vrea sa il mai verifice o data sa fim siguri.Acuma cand o sa mai ajungem la doctor o sa vb despre asta.

Ploscariu imi pare rau de infectia lui Ionut si a raceala Ioanei.
Sanatate multa va doresc

Dana La multe lunite pt Darius si felicitari pt greutate si inaltime.Eu stiu ca 700 de gr intr-o luna e foarte bine.Nu cred ca ar trebui sa ii dai lapte praf, parerea mea.
Iar Abi,moamaaaa 88 de cm si 13,5 kg?!!!!Super!
Eu cred ca a meu nu o sa aiba 13 kile nici la 3 ani.
Un pupic mare pt toti puiutii.

Roxi, uau i-ai luat piscinuta?Ii place in ea.Si eu vreau sa ii iau pt la mare tot asa una cu acoperis sa nu-l bata soarele.
Ne arati poze?



RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

LA MULTI ANI DARIUS!!!



POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Neata!


Roxi, uau i-ai luat piscinuta?Ii place in ea.Si eu vreau sa ii iau pt la mare tot asa una cu acoperis sa nu-l bata soarele.
Ne arati poze?



RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)


Uite asa arata; i-am luat-o de la PLUS (40RON)

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Vera,Gatta,Lavinia,multumesc fetelor
Stancutza ma bucur ca Sofia a reactionat bine la aparate,ce emotionant,va pupam cu drag.
Ceska gata bagajele?,asa eram si eu nerabdatoare sa vin acasa.
Laura Ioana ma bucur la Thea nu are nimic la inimioara.
Ema,multumim de urari,cum te mai simti,abia astept sa vad strumful din burtica.Pupici la toti.
Dana uau ce trece timpul,ati facut deja 2 lunite
La multi ani! si sanatate multa.
Gabi multa sanatate la puiuti tai.
Roxanici super piscina,dar cine este in piscina e si mai super.Pup Adeluta scumpa.
Elle ce mai faci??Da un semn please
Ramona pupici lui Razvanici



Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Roxana ce frumoasa e Adeluta ! Si ce marisoara mi se pare! Seamana leit cu tine! Sa stapaneasca sanatoasa piscinuta. Cred ca ma duc sa cumpar si eu una pt la mare.

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui kalosalina

Roxana ce frumoasa e Adeluta ! Si ce marisoara mi se pare! Seamana leit cu tine! Sa stapaneasca sanatoasa piscinuta. Cred ca ma duc sa cumpar si eu una pt la mare.

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)


Pe bune????
saru'mana - dar am 'scapat' si o poza cu mine? de unde ma stii?

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput