Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(30)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

rgagapie nu te ingrijora, o sa fie totul bine, o cunostiinta de a mea a avut aceleasi rezultate si la amniocenteza totul i-a iesit ok. nu gandi negativ, bebe va fi bine, sanatos si frumos la asta trebuie sa te gandesti

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Krelia vad ca nu mai merge doar cu amenintarile asa ca i-a de la mine asta:



15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vicroria28 spune:

Biara draga, sansele sunt zero dupa cum banuiai,deoarece abia la 12 saptamani se definitiveaza sexul bebelului,pana atunci nu se stie sigur,si apoi intervine factorul anatomie si pozitia bebelui la echo deci daca esti norocoasa pe la 13 -14 saptamani se poate vedea,oricum eu iti doresc o fetita ca tare multi baietei avem la odisee
Vicky+Matteo

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am vazut pozele din albumul Picasa...sunteti toate niste frumoase

------------------------
16+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Betty vezi ca ti-am trimis mail pt ca nu am putu sa-ti trimit PM...nu stiu de ce....apare ca neactivat!!....vezi sa nu fie setat ca invizibil pt ceilalti

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

gata...am terminat....si culmea...sutn gata si invitatiile...asa ca stau sa le primesc...ca maine incepem sa le imprastiem....

asa.....n-am prea apucat sa citesc din urma, de la cap. trecut..poate recuperez maine, ca in seara asta nu cred sa mai intru...daca iar umpleti jde mii de pagini..va baaaaatttt

vazut hijab de alexa (era sa scriu alta bazaconie...h in loc de j, j in loc de h si d in loc de b..iesea alta prostie.....scuze...da's obo' rau de tot....reiau, placut poze....mai ales prima, aia cand te uiti peste umar
da' sa stii ca je tot n-as da sarmalutele si ciulamaua pe oricare alta mancare .....si ciorba de perisoare....hooliooo.....
pfuuuu'..simina......da' vad numa' friptane in fata ochilor

vazut si Mira, placut si ea

monis, ai vazut ca stiu ce stiu , manca-l-ash io pe el de sotz!

Vicky, daca fac fata...poate ne incuscrim, ca si asa imi zice al meu ca am accent de ardeleanca....da' io ma trag din nemti si din olteni...asa ca nush cum dreaq am accent ardelenesc...da' numa' cand intreb ceva

am folosit si eu odata un program d-ala..trebuia sa clichezi fata...baiat...caucazian, negru, mongol...ma rog...cert e ca m-am jucat si eu am bifat fata/caucazian si cand sa fac si un baietel....am uitat sa clichez caucazian..si a iesit negru carliontzat (era default)...am ras cu lacrimi cu al meu....

gata.....o tai acasa!



krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza



si daca scriai jihad nu era nici o problema...inseamna altceva ..inseamna lupta dar nu in sensul de razboi...jidad poti sa faci si in sufletul tau atunci cand te lupti sa alegi ceea ce este bine..mai bine zis cand te lupti cu tentatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Mama, mama ce debit aveti...pai lipseste omul 2 zile de pe forum si voi dati gata 2 capitole? Pai daca scrieti acum asa pai inseamna ca atunci cand o sa intrati in prenatal o sa terminati 2 capitole pe zi

Am vazut ca se vorbea despre celule stem, eu i-am recoltat lui Mario si intentionez sa ii reciltez lui bebe 2. Partea naspa este ca sunt f multe formulare de completat...tin minte ca am scris vreo cateva ore. Eu am recoltat cu cei de www.cordcenter.ro/contact_ro.html" target="_blank">aici si am fost super multumita. Oricum trebuie anuntati cam cu 1 luna - 1.5 inainte sa nasti (eu i-am sunat cam pe cand eram in luna a 7-a si bine am facut ca am nascut la 37 saptamani si 2 zile), ei iti trimit formularele, care trebuiesc completate in 3 exemplare, apoi le trimiti la ei, apoi dupa ceva timp se primeste chitul de prelevare cu care te duci la spital si care nu trebie deschis decat atunci cand medicul decide. Nu se plateste nimic in avans, ci doar dupa rezultat..


Betty78 16+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Cine updateaza lista, poate ar fi bine sa treca "suntem un de -ute cu x si y

Mai feteleor, pai daca ma uit pe listutza ma apuca durerea de cap: pai baietii mei ce o sa faca? Unde-s ?

Betty78 16+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

ah si inca ceva krelia: aici sarmalele sunt sunt considerate mancare libaneza...si sunt de mai multe feluri...mmmmmm acum ca mi-ai adus aminte am o poftaaaaaaaaaaaaa...cred ca maine mananc...ahh si salata de vinete.



alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Stiu, dar din pacate nu pot spune k am o sustinere f mare din partea prietenului. Acum a inceput sa se obijnuiasca cat d cat cu ideea k va fi tatic, si culmea fetita poate avea SD
Eu una nu as vrea sa mai fac nici o analiza pt SD, dar .......

Ramona +13

Mergi la inceput