Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(30)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Of, de aseara de cand am intrat eu si pana acum ati scris 22 de pagini! In sfarsit am reusit sa citesc. Ma simt bine, stau in continuare la orizontala. Nu am mai avut sangerari si nici alte probleme. Maine dimineata mergem la dr. Abia astept. Sper sa fie numai vesti bune. Merci mult pt sustinere!

As vrea si eu info pt a vizualiza pozele (poate pun si eu ceva).
Merci!
Pupici!

Laura 15+ baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Fetelor, vreau sa raportez rezultatul la eco...
sanatos foc, Vlad Stefan... se pare ca n-avem parte de prea multe fete...

sapt.13 si mami de Andi- 4 ani.


Felicitari! ce nume frumoas ai ales
Fetele vin ele mai incolo... asa sunt... mai timide

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

gata...am terminat....si culmea...sutn gata si invitatiile...asa ca stau sa le primesc...ca maine incepem sa le imprastiem....

asa.....n-am prea apucat sa citesc din urma, de la cap. trecut..poate recuperez maine, ca in seara asta nu cred sa mai intru...daca iar umpleti jde mii de pagini..va baaaaatttt

vazut hijab de alexa (era sa scriu alta bazaconie...h in loc de j, j in loc de h si d in loc de b..iesea alta prostie.....scuze...da's obo' rau de tot....reiau, placut poze....mai ales prima, aia cand te uiti peste umar
da' sa stii ca je tot n-as da sarmalutele si ciulamaua pe oricare alta mancare .....si ciorba de perisoare....hooliooo.....
pfuuuu'..simina......da' vad numa' friptane in fata ochilor

vazut si Mira, placut si ea

monis, ai vazut ca stiu ce stiu , manca-l-ash io pe el de sotz!

Vicky, daca fac fata...poate ne incuscrim, ca si asa imi zice al meu ca am accent de ardeleanca....da' io ma trag din nemti si din olteni...asa ca nush cum dreaq am accent ardelenesc...da' numa' cand intreb ceva

am folosit si eu odata un program d-ala..trebuia sa clichezi fata...baiat...caucazian, negru, mongol...ma rog...cert e ca m-am jucat si eu am bifat fata/caucazian si cand sa fac si un baietel....am uitat sa clichez caucazian..si a iesit negru carliontzat (era default)...am ras cu lacrimi cu al meu....

gata.....o tai acasa!



krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Pai a inceput cu statistica din Ro., cu faptul k la noi sistemul de analiza nu e chiar exact si k exista si falsul pozitiv. Printre altele mi-a spus k nici o pacienta nu a avut copil cu sindromul Down, iar rezult. d la amino a fost ok.
Problema e k eu nu am 1.000 d lei pentru a face analiza, mai ales k e sapt. asta.Iar dc iau imprumut nu stiu cand o sa pot sa ii dau inapoi.
In plus nici asta nu e sigur. K stiu cazuri in care a iesit ok si cand a nascut ......

Ramona +13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

salut, mai primiti si o clujeanca in grupul vostru ? Va citesc de mult dar am tot amanat sa scriu si eu...... In primul rand vreau si eu in listuta UM 11.03.2009, DPN 20.12.2009, dn 12.01.1978, si nu in ultimul rand sunteti niste scumpe toate (din ce am citit ca acces la poze nu am )Asa, introducerea fiind facuta vreau sa va dau ceva de joaca un site in care cica puteti vedea cum vor arata bebei vostrii eu tocmai am terminat de rulat programul si m-am distrat grozav cu iubitul meu sot de ce baietel cica vom avea, mie mi-a placut la nebunie programul mai ales ca inca sunt in ceata (adica nu stiu ce vom avea si suntem super nerabdatori sa ne vedem bebe strumf)

10+


Bine ai venit la odisee!!!!! esti in listuta!!

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Imi trimite si mie cineva parola ptr. Picasa?


------------------------
16+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Fetelor, vreau sa raportez rezultatul la eco...
sanatos foc, Vlad Stefan... se pare ca n-avem parte de prea multe fete...

sapt.13 si mami de Andi- 4 ani.

Felicitari pentru coitze.. ai la listuta

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Garner

Of, de aseara de cand am intrat eu si pana acum ati scris 22 de pagini! In sfarsit am reusit sa citesc. Ma simt bine, stau in continuare la orizontala. Nu am mai avut sangerari si nici alte probleme. Maine dimineata mergem la dr. Abia astept. Sper sa fie numai vesti bune. Merci mult pt sustinere!

As vrea si eu info pt a vizualiza pozele (poate pun si eu ceva).
Merci!
Pupici!

Laura 15+ baby


o sa fie bine , ai sa vezi.

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Salutare!

Imi trimite si mie cineva parola ptr. Picassa?


------------------------
16+

Albume foto

Ai PM

15+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

am si eu o intrebare oare ce sanse sunt ca la 11 saptamani sa stiu ce va fi bebe strumf? cred ca aproape de 0 nu? vineri merg iar la un control si sper ca strumfi e ok, poate o sa vin si eu in curand cu un carucior roz, nu de alta dar trebuie echilibritata balanta.

10+

Mergi la inceput