Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jay spune:

Schimbat semnatura


Credendo vides!
15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

douradoudou - mercic de raspuns.
Iar cu mancarea nu pot fi mai de acord cu tine... mancarea libaneza...

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madyna spune:

Douradoudou ba sa pui poze ca e o mandrie sa porti hijab ! Mashallah!

In poza cu Al-dzajair in spate eram la o serata organizata de reprezentantii Algeriei in Elvetia. Doamna in galben e o canatareata algeriana care era invitata sa cante..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madyna

Douradoudou ba sa pui poze ca e o mandrie sa porti hijab ! Mashallah!

In poza cu Al-dzajair in spate eram la o serata organizata de reprezentantii Algeriei in Elvetia. Doamna in galben e o canatareata algeriana care era invitata sa cante..


Uite ca a pus
Super douradoudou

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

i'm proud to be muslim







alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

oricum e doar un program, pe mine m-a distrat foarte mult ca nu am ales ce vreau sa fie bebe si mi-a dat un baietel si radeam cu sotul meu ca imi facuse prietena mea un calcul al probabilitatii de a naste fetita sau baiat si iesea baiat sper ca nu esti suparata

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vicroria28 spune:

Mamaaaaaaa da ce ritm aveti gagici!!!!
Abia acum am terminat ciorbita de fasole cu ciolanel afumat...hmmmmmmmva invit la o portie pe toate!
Krelia pe buna dreptate ca tzutzupida va avea niste ochiiiiiii...vrei sa-i casatorim pe ai mici?
Douradou sau Andra daca bine imi amintesc esti foarte frumoasa chiar si cu baticutul ala sorry nu-mi amintesc cum se numeste,interesant cum de la 11 ani esti muslim,parintii tai sunt si ei??
In legatura cu tensiunea arteriala, va rog nu va panicati e normal ca sa scada putin datorita faptului ca acum in corpul nostru mai exista o a doua circulatie a sangelui care necesita si ea energie si sange de la mama pt a functiona la perfectie,deci sa beti cate o cafeluta nu-i bai,sau un picut de ciocosi va spun aceste lucruri in cunostinta de cauza sper sa nu va suparati pe mine.
va pe toate ,acum ma retrag si imi astept husbandul sa papam impreuna!
Bun venit noilor burticute
Miramar superba rochita si tu ca o printesa
Romanita ne-ai lasat pe toate cu gura cascata cu nunta ta de vis,felicitariiiiiii!!!
Vicki+Matteo

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Fetelor, vreau sa raportez rezultatul la eco...
sanatos foc, Vlad Stefan... se pare ca n-avem parte de prea multe fete...

sapt.13 si mami de Andi- 4 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

oricum e doar un program, pe mine m-a distrat foarte mult ca nu am ales ce vreau sa fie bebe si mi-a dat un baietel si radeam cu sotul meu ca imi facuse prietena mea un calcul al probabilitatii de a naste fetita sau baiat si iesea baiat sper ca nu esti suparata

10+


Au contraire draga mea, n-ai vazut ca [:)))] mai sus? Ziceam doar ca sper sa nu iasa asa, ca mie-mi place de noi 2

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Ola,
Am intrat si eu putin, am fost la dr. si mi-a spus k nu are nici un rost sa fac triplu test si mai bine astept pt amino sau fac acum, sapt. asta biobsia, adik tot k amino, dar ia din placenta si se poate face acum.
Voi c stiti d asta?
A mai facut cineva???
K mi-e tare frica

Ramona +13


Offf, draga de tine!!! Imi inchipui prin ce treci dai ai incredere In Bunul Dumnezeu si mergi inainte cu ceea ce zice dr! Vei vedea ca va fi bine! Trebuie sa fie bine!!! Dr cum s-a exprimat mai exact ref la rezultatul DT??? si curaj!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
10+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput