Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Burtici... calc meu face figuri din ce in ce mai des...nu mai pot sta cu el asa.. am ramas si fara antivirus..tre sa reinstalez sistemul... asa ca am de lucru...in seara asta...Sper totusi sa termin pana la 10 si sa mai citesc inainte de culcare...va pe toate O seara cat mai faina!!!

bya 11+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

si aici aveti adresa daca vreti sa vedeti cum ar arata bebe strum daca e baiat http://picasaweb.google.com/Byara23/Bebe#

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

sunt muslim de pe la 11 ani...atunci am inceput s acitesc serios pt ca nu intelegeam anumite chestii si de cand eram mica aveam intrebari la care nu prea primeam raspuns( in legatura cu religia)...hijab port de cand m-am mutat din romania adica de 1 an...iar in privinta mancarii..cel putin in liban este cea mai bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...eu inainte nu mancam peste deloc...dar deloccc..de cand am venit aici manac des mai ales ca aici este super-proaspat pt ca apropae toata tara e la mediterana..deci super fresh..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Biara - bine ai venit la noi!
Sarcina usoara si multumim de link, astept sa vaz ce iese

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

si aici aveti adresa daca vreti sa vedeti cum ar arata bebe strum daca e baiat http://picasaweb.google.com/Byara23/Bebe#

10+


Biara, eu sper sa nu iasa ca in linkul cu pricina, al tau e super dragut, dar la mine a iesit.... zici ca are deja 40 de ani



monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Ola,
Am intrat si eu putin, am fost la dr. si mi-a spus k nu are nici un rost sa fac triplu test si mai bine astept pt amino sau fac acum, sapt. asta biobsia, adik tot k amino, dar ia din placenta si se poate face acum.
Voi c stiti d asta?
A mai facut cineva???
K mi-e tare frica

Ramona +13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

mai incearca mai dau si ei erori doar ti-au spus ca un copil se face in 9 luni , trebuie sa recunosc ca de site am aflat de la antena 1 dezbateau problema fiului lui copos si au facut si ei un experiment si am zis sa ma joc si eu, acum ma joc cu pozele nasilor

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Ola,
Am intrat si eu putin, am fost la dr. si mi-a spus k nu are nici un rost sa fac triplu test si mai bine astept pt amino sau fac acum, sapt. asta biobsia, adik tot k amino, dar ia din placenta si se poate face acum.
Voi c stiti d asta?
A mai facut cineva???
K mi-e tare frica

Ramona +13


Offf, imi pare tare rau de necazul tau, dar nu stiu cum sa te ajut, poate din fetele care au deja copilasi, stai pe aproape si mai cauta in DC ca sigur sunt subiecte pe aceeasi tema

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jay spune:

Simina, Ramonika & Co, imi trimiteti si mie, va rog, uaser/parola ptr picassa?

Multumesc


Credendo vides!
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

mai incearca mai dau si ei erori doar ti-au spus ca un copil se face in 9 luni , trebuie sa recunosc ca de site am aflat de la antena 1 dezbateau problema fiului lui copos si au facut si ei un experiment si am zis sa ma joc si eu, acum ma joc cu pozele nasilor

10+


Pai a mers fara nici o eroare, doar ca a rezultat un copil... f urat (ca sa fiu eleganta)





monis 16+

Mergi la inceput