Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Miramar

Am pus si eu poze pe contul comun. Si gata ma duc si eu acasa.

14+


Miramar, foarte faine poze. Zi, mergem cu piticii sa-i invatam sa schieze?


monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

am primit parola..oricum eu nu sunt frumoasa ca voi...si am poze dar eu sunt musulmana asa ca in toate pozele apar cu hijab(esarfa care imi acopera parul)...asa ca nu stiu daca vreti poze cu mine..anyway m-am uiatat la pozele voastre si sunteti toate niste frumoase si sunt sigura ca si copiii vostri o sa fie la fel...off vreau si eu fata..de fapt sa fie bb sanatos fata sau baiat..dar vreau fataaaaa...sa o imbrac frumos si sa-i cumpar multe multe haine si accesories....gata nu ami scriu ca v-am plictisit de tot cred...v-am cam terorizat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

gagix, v-am pus 2 poze cu consortu'...una e de la nunta, de cand il "impungeam" cu "tantefiru" ..si alta....ratacita prin callu' de la serv...ca nu prea am...

gata, ma intorc la sapa...ca am facut pauza speshal...mda, inca sunt la munci!


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

salut, mai primiti si o clujeanca in grupul vostru ? Va citesc de mult dar am tot amanat sa scriu si eu...... In primul rand vreau si eu in listuta UM 11.03.2009, DPN 20.12.2009, dn 12.01.1978, si nu in ultimul rand sunteti niste scumpe toate (din ce am citit ca acces la poze nu am )Asa, introducerea fiind facuta vreau sa va dau ceva de joaca un site in care cica puteti vedea cum vor arata bebei vostrii eu tocmai am terminat de rulat programul si m-am distrat grozav cu iubitul meu sot de ce baietel cica vom avea, mie mi-a placut la nebunie programul mai ales ca inca sunt in ceata (adica nu stiu ce vom avea si suntem super nerabdatori sa ne vedem bebe strumf)

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Lauradi si douradoudou vedeti la spre finalul cap trecut s-a vorbit fix de tensiunea scazuta


monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Biara Bine ai venit!!!

bya 11+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

gagix, v-am pus 2 poze cu consortu'...una e de la nunta, de cand il "impungeam" cu "tantefiru" ..si alta....ratacita prin callu' de la serv...ca nu prea am...

gata, ma intorc la sapa...ca am facut pauza speshal...mda, inca sunt la munci!


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza


Krelia - vazut, placut
Spor la munci.

PS - aveai dreptate cu ochii

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

am uitat sa pun adresa daca vreti sa va jucati: www.makemebabies.com

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

am primit parola..oricum eu nu sunt frumoasa ca voi...si am poze dar eu sunt musulmana asa ca in toate pozele apar cu hijab(esarfa care imi acopera parul)...asa ca nu stiu daca vreti poze cu mine..anyway m-am uiatat la pozele voastre si sunteti toate niste frumoase si sunt sigura ca si copiii vostri o sa fie la fel...off vreau si eu fata..de fapt sa fie bb sanatos fata sau baiat..dar vreau fataaaaa...sa o imbrac frumos si sa-i cumpar multe multe haine si accesories....gata nu ami scriu ca v-am plictisit de tot cred...v-am cam terorizat...


Ba abia acuma ne-ai facut curioase . Pune poze neaparat, ce conteaza culoare, forma, hijab, nehijab, vrem sa ne stim cu toate si sa asociem nume cu chipuri. Dar, daca nu sunt indiscreta, de cand esti musulmana? Adica zi-ne si noua ceva... Pe mine ma fascineaza estul... si atmosfera de acolo, si religia... si deloc in ultimul rand mancarea


monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

sorry..am o intrebare pt madyna: unde erati in poza aia in care aveti in spate harta algeriei?

Mergi la inceput