Pralinute belgiene 37

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

zoo antwerpen
31 mai , orele 10
5 euro de caciula.. gratuit pana la 2 sau 3 ani. oops am uitat ..da intrebam aici http://www.rombel.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=5831&sid=adcc927fa4fd1194efc191ebb2a59c6c

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

iu-huuuuuuuuuu! danielana, sa fie intr-un ceas cu ursitoare generoase! asta da veste! muah muah! mah... o sa razi, dar magarusul ala fu semn prevestitor:)

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

felicitari bepii pentru numirea in functia de bunica pentru a 5-a oara:)! cafea... mai greu. pana in 5-6 iunie muncesc incontinuu. si in plus mi-e mashina bulita. dar facem noi cumva.

pupici cutiei cu bomboane.
la mine karaoke nu pe 12.

ma duc sa scot copilu si sa ne punem la somn. am tras o spaima azi noapte cu furtuna de mi-a sarit somnul instant. inca putin si pleca si acoperisul la plimbare. si domnul sot somnorea antologic:)))



miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

scurt, cat doarme guga:

simo si daniela, vesti minunate! sa dea dumnezeu sa fie numai bine, sa aveti bebei sanatosi!

inca am casa cu fundu-n sus, abia am apucat sa spal ceva haine ieri si sa gatesc, sa fac ceva cumparaturi... azi-noapte si la mine somnu' najpa din cauza de furtuna; n-am trait in viata mea asa ceva...parca explodase cerul, erau flashuri mai ceva ca pe stadion la cel mai cel concert din lume....

carmen, trimis sms!


bun-venit noilor praline!

io tot n-am reusit sa citesc si nici nu cred ca voi reusi!

robertina, . incearca sa nu-ti pierzi speranta...

am uitat sa va multumesc de primire

nora, imi pare raaaaaau!
sora-mea a pierdut sarcina in luna maricica; unele dintre voi stiti...asa ca prima parte a sederii acasa nu ne-a prea priit

io vin la kara cand ziceti voi!

tania, felicitari si tie pt nepotica! aveti o familie tare faina!


arde-i, ma bucur ca sunteti iar in 3! sper sa ne vedem la biserica, dau bip dc venim


pupe tuturor
incerc sa descarc ceva poze; poate pun link dc mai apuc....

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

bepii: felicitari pt nepotica...

ma.. dac-am mai scapat evenimente ... le ajung eu din urma

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

poze aici

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Ardeiash, multumesc pentru urari. Ma bucur ca il ai pe Cristi langa tine. A venit ca sa ramana?

Tania, na ca uitasem sa te felicit pentru bebica. Sa va traiasca si sa fie sanatoasa si mai schimba si tu un pampers acolo, ca parca vad ca o sa-ti lase Denis copilasul (pe care il va avea in viitor) sa ai grija de el pana trage si el o fuga la mare sau cine stie pe unde si ce te faci atunci?
Imi pare rau ca iar s-a intamplat un pocinog cu parintii tai, dar din pacate astea sunt problemele care vin odata cu varsta. In mare totul a fost bine si asta este ceea ce conteaza. Vedem noi cum facem sa stabilim o data

Anda, am innoit listuta, multumesc pentru date, este tot ce aveam nevoie. Din linkurile puse de tine am reusit sa-l vad doar pe Mark si pe Yodi pentru ca celelalte sunt puse pe privat. Mark este un razacios si un dulce, sa va traiasca. Iar Yodi este atat de aaaaaaaaaaaaaalb
La kara esti bine venita, noi de obicei venim singurele, dar din cand in cand cate una mai este insotita de sot sau/si copil. Parca intrebai ceva de asta, nu?

Ana, primit mesaj, trimis mesaj inapoi

Mikule cum ai facut de ti-ai bulit masina?

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Moaaaamaaa ce de evenimente!Si ce-ati mai scris,frate!Nu mai pot tine pasul cu voi
Deci,Danyelana...yupiii!O sa ai un bebic mic,mic,mic!Sa dea Domnu' sa fie totul bine, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si mancacios!
Robertina,iubita,imi pare tare rau...imi imaginez cit de greu iti e dar important e sa nu-ti pierzi speranta!Te imbratisez cu drag.
Anooo,welcome back!Ce zici,te bagi si tu la o zumba???
Miha,inca nu ma pregatesc de plecare ca mai am...eu plec in iulie.Azi parca ai zis ca nu vi la dans...da maine?Aaa...si abia astept sa-mi pove cum fu la Londra...nu de alta da macar sa stiu ce-am pierdut
Mirik,welcome si tie...tu vi azi?Eu merg,ca incep sa ma lenevesc si-mi pierd antrenamentul
Ardeiash,ma bucur ca sunteti bine si in formatiune completa!Maine dimineata te bagi la o cafea?Asa poti sa-mi dai si ....(nu mai stiu ce)pt Miha
Taniuca,felicitari pt nepotica!Sa cresca mare,sanatoasa si norocoasa!
Mai,vreau si eu la kara...pt mine e ok 12 iunie,sau orice alta zi alegeti!

Gata,va las ca i-am promis lui Alex ca-l las sa se joace la calculator si acum misuna pe linga mine...
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

De ce spune toata lumea 'Nora imi pare rau pentru mama ta?' S-a intamplat ceva?? Noricel pupicioi

Anaaaaa welcome backkkk!!!Si tie si la marie mi-e dor de ea!!!Pare rau de bebelul micutz al surorii tale , fira-ar sa fie de treaba






http://oanaoana.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Ninooo am 12 stickers de alea de la Carrefour, mai le vor copchiii tai sau au terminat de completat deja? Am uitat sa iti zic ca ne-am simtit foarte bine cu tine cand am fost in Breda, mama a zis ca esti foarte de viata si asa si este.

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput