MONTIGNAC (120 )... In suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

buna dimineata ....fetelor cochetelor

io-s suparata ... mi-a fost frica azi dimi sa ma urc pe cantar .... si am avut si de ce binenteles ca rezultatul inghetatelor este stagnarea nu mai mananc saptamana asta nici sa ma bati inghetata

in rest ? va astept la raport

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!

65.4 kg, adika foarte putin scazut, stiti ce ma enerveaza? seara am mereu 64.ceva si dimineata mai mult, nu e normal da eu asa am de cand ma stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Neata!

Raportez si eu 81kg. Se putea si mai bine dar....si eu am comis o cu inghetata...si numai voi mi ati facut pofta
Fetelor am si eu o ruga...mare rau de tot...nu mai scrieti abaterile cu lux de amanunte, totusi noi suntem aici sa ne sustinem la slabit nu sa ne indemnam la abateri...eu una poftesc citind...haideti sa ne indemnam la cumintenie, la retete monti delicioase



www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

De ce plangi Dani? Eu te am starnit?...hai iarta ma

www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

de ce plangem???? nu de alta da daca tot e de plans sa stiu si eu de ce .

Am pus si eu niste intrebari pe pagina asta:portocale adaugate la crema de tort am voie? gelatina? si nu ma certati ca e pt o prajitura monti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

fete dragi, sa ma iertati ca nu scriu, nici macar sa va citesc nu am vreme. Eu tot cu 82, putin sub dar nesemnificativ si nu va mai incurc cu doua trei sute de grame acolo sper ca saptamana viitoare sa decla cel putin greutatea initiala daca nu cumva chiar sub. Va pup

www.flickr.com/photos/bijuteriiunicat/" target="_blank">Creatiile mele


Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

buna dimineata!

73.7kg (-300g)...haha, am invins porcu' saptamana asta.
am fost la sala in weekend si la sauna si la jacuzzi.

voi reveni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna dimineata siluetelor.

Din pacate ma alatur si eu celor ce vor primi porcusori pt stationare. Ieri aveam cu 300 gr mai putin decat in tabel dar azidimineata ninik .

Alinam, cred ca poti pune si portocale si gelatina

Weekendul asta am fost aproape conforma cu doar cateva mici abateri. Am fost la plimbare prin centrul Clujului care are mai nou cateva zone pietonale tare frumoase, am avut si musafiri dar le-am servit salata cu pui si naut si mezeluri si branzeturi si uite asa am scapat si eu. A fost un weekend frumos una peste alta.

De dimineata am papat niste finn crisp cu tofu, rosii si cateva feliute de carnat spaniol. Merg imediat sa imi pun la foc ciorba de fasole cu ciolan si cu putin noroc are mancare sotiorul pe toata saptamana .

Mai revin

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui latrishia

Neata!

Raportez si eu 81kg. Se putea si mai bine dar....si eu am comis o cu inghetata...si numai voi mi ati facut pofta
Fetelor am si eu o ruga...mare rau de tot...nu mai scrieti abaterile cu lux de amanunte, totusi noi suntem aici sa ne sustinem la slabit nu sa ne indemnam la abateri...eu una poftesc citind...haideti sa ne indemnam la cumintenie, la retete monti delicioase



www.TickerFactory.com/weight-loss/wkZ54eB/" target="_blank">kg mele



Imi cer din nou scuze!!

Mergi la inceput