Timisoara Impreuna(150) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

apropo de gogoasa raportez si io 500 gr minus

ma duc la spalatorie s-o aspir ca e toata plina de cioburi, dupa care revin la curatenie


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...

Silva, imi pare rau, bine ca ai asigurare...
Noi am hoinarit azi, a fost placut afara, dupa furtuna de azi noapte...am ajuns si in parcul din Dumbravita, din care Ines cu greu a mai vrut sa plece...

Voi? care pe unde?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

elllooo, pamantul catre doris! ...cum a fost la scoala??
ce-a zis mandra??

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io am batut matanii azi toata ziua sa plece cele rele
asigurarea nu acopera paguba asa ca suntem buni de plata


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

io am batut matanii azi toata ziua sa plece cele rele



chestia aia de mai sus inseamna ce inteleg io?! esti criminala

daaaaa-i incolo si de bani, faci altii sanatosi sa fiti!


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana mama...imi pare rau de necazul cu geamul...sper sa treceti cu bine de suparare...si vorba Simonei,banii ii faceti voi.Si sa nu mai lasati nimic la vedere in masina...

Simonelu',nesperat de bine e Luanuta...se pare ca iesirea de azi i-a prins bine ,ca nu a mai tusit...in schimb mucii mai sunt.Vorbim?!

emag,multumesc si ai grija de tine!Asa,ca consolare...hehehehe...numai dashteptii raceste vara,bre!

Doris,sa va fie de bine...cum a fost la scoala?

Noi am fost la Cheveres,dupa cum ziceam...a fost fain...ne-am simtit excelent!

No pupici la toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria, intelegi ce vrei tu chestia e ca am un simt al umorului bine dezvoltat si asa trec usor peste toate cele rele.
Ana, chestia e ca nu era nimic la vedere, doar suportu de la GPS lipit de geam si incarcatoru (sau acumulatoru nu stiu cum se numeste exact) si pe ala am constatat acum ca l-au luat.

O chestie misto sau ceva de necrezut cat eram acasa e ca, azi dimineata cand al meu o vrut sa mearga la lucru la 4.30 o vazut gemu spart, o venit sus, o chemat politia care in mai putin de 2 minute o venit si inca nu o masina 2 masini de politie.

nu mai zic nimic de geam ca v-am innebunit deja dar ma iertati voi, ma plang si io

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Seara buna, minunate doamne!

Ana - ma bucur ca Luana e mai bine. Saru` mana... tre` sa zic ca ma simt foarte dashteapta - imi iese inteligenta pe nas de numai...(sa-i zicem inteligenta ).

Simo, .

Noapte buna sa aveti, va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ati vazut incendiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Unde, cand, cum? Incendiul...

Mergi la inceput