Timisoara Impreuna(150) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Eeeee ce noapte agitata am avut.....unele nu STIE domle ca popica e luat.Ne intalnim ieri cu o dsoara...din trecuturi[nu foarte indepartate]...ea toata si popica al meu o pe obraz [brrrr drace ce iti iei tu acasa.Schimba ei doua vorbe...si seara cand ajungem acasa a se citi ora2 incepe telefonul...tarr tzaaarrrr......da fatuca mesaje....1...2..3..asta ii nesimtire curata....
I-au venit amintirile...tine-le fata pentru tine
Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cica amintirile i-au venit hormonii, nu amintirile

Ana, cum e Luana? pusi sa treaca si sa fie bine

Silvana, ce mi-ai facut...rucsac in spinare - munte - pestera ursilor - marea neagra - sighisoara - ruschita - poeni stramb si altele - cupii multi si veseli pe autocar - si prima declaratie de dragoste pentru Iulio Iglesias - pfuai...ce faina-i copilaria!

pup tare sa rezolvi repede si usor tot ce-i de rzolvat si sa fie bine

deyule, pai nu te crampona de aia, el trebe sa reactioneze ok si atunci sunteti bine. el e cheia cu ea (oricare ar fi 'ea') dejeaba te razboiesti, din astea vor fi intotdeauna

pup si fii barbata Zoe!

io bag o supa de salata azi, conopida pane si cartofi noi cu sos de marar si cred ca ma pregates de adunat cirese in fro doua zile, a innebunit ciresu
va tzuc si io si sa aveti weeeekk-end minunat!


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Aaa Mariaa am glumit cand am zis ca ma iau de ea,ca doar nu am ce sa ii fac ei clar.Problema este ca ieri ne-am intalnit si ea era cu o foarte buna prietena de a mea de fapt si a lui popica...eu am ramas whattttt?si ce fugeau ele dragele sa nu le vedem.
Da fata nu ii dai tu sms-uri la2noaptea....ca io te musc de cerul gurii
In fine mi-am mai invatat o lectie cu oamenii de incredere.Asta e...
Ma duc sa invat ca am examen dupamasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata! Sau ziua buna, ca e soarele sus de mult...

Ana, distractie lui Alex si insanatosire rapida Luanei.

Deya, ai dreptate, nu e frumos sa dai sms uri (cu atat mai urat sa le dai noaptea), mai ales cand stii bine ca domnul e ocupat. Insa, cum spunea si Mariaa, e treaba lui sa o puna la punct - daca el nu spune nimic, fata intelege ca poate suna de cate ori doreste hormonelu` ei.

Pe mine cred ca iar ma ia o raceala - cam repede dupa cea care a trecut...

fetele sambata frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



o zi cu soare zuzelor

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

apropo de rucsac in spinare si excursii..mai stiti asta?!





_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Azi noapte ne-au spart geamu de la masina , cred ca vroiau sa fure ceva (suportu de la GPS e in masina) si probabil au crezut ca e si el pe unde prin bord, n-a mai ramas nici o bucatica de geam, zob l-au facut.

Ano, pai nici nu ma asteptam sa cante copii din generatia turbo cantecele din vremea noastra ... si lu' fiu-miu cand ii povestesc ceva din copilaria mea, se uita la mine ca la urs dar inca imi pune intrebari dar probabil cand o fii de varsta lu' Alex o sa rada.
Maria, ooo daaaaa felix, pestera ursilor, herculane, alba iulia, sarmisegetuza ...
Dupa cum vezi suntem din lac in put

Sanatate la toti bolnaviorii si un we fain


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

silva, multa putere iubita
da' auzi...un geam te face pe tine?! era sa zic de munte...da' vad ca l-ai scos...dar e excelenta si asta: don't ever give up!

deyule, bafta la examen, sa ne zici ce ai facut

moniq, ai grija de tine



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria, nu ma face un geam dar ma scoate din sarite ideea, nici macar de bani nu e vorba ca avem asigurare, dar ideea in sine ma scoate din sarite. Am schimbat semnatura pentru ca indiferent ce, poti face, important e sa nu renunti niciodata

ma duc sa-mi fac a doua cafa ca is treaza de la 4.30 cand o plecat al meu la munci

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ca sa nu bei singura aduc si io inghetata de ness si capsuni, asha, sa infurii de tot gogoasa, na.

lasa ideea, e inca un hop si atat. bine ca ai asigurare, asta mi-era ca esti descoperita...nu fa loc la gandul ala cu ghinionul. nu-i nici un ghinion, e inca un test al nervilor si atata, il treci si-ti vezi de treaba mai departe.
mare dreptate ai dar as adauga ceva fain vazut aseara intr-un film tare emotionant: nu intotdeauna cand renunti, inseamna ca ai pierdut

moniq,

hai, fug ca se topeste



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput