Timisoara Impreuna(150) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Aida, felicitari pentru baietel!!!
Sarcina usoara si bebelus santos. Va imbratisam cu drag de la Cluj.

tuturor timisorencelor. O zi faina si un weekend pe masura.

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut si io boboru'....sar'na de urarile de sanatate...dam tratament si ne-om reveni...ca dracusori morti n-ati vaz't inca...io tras ca sclavul pe plantatie,recuperez din greu,cu d-ale casei gospodarestile...diseara am alt stres,pleaca copilu' mare in excursie cu scoala...asa ca tre' sa fac mormanul de sandwishuri....si e cu cantecele...nu d-aia,vreau d-aia...in fine...maine merem unde am zis numa' sa vaz cum se simt faultatii astia doi,Marius si Luana...ce sa va zic?Mi-s cu biscuitele,e clar......asa ca nu ma luati in seama,ca imi umbla gura,pardon,degetele prin balarii!
Doar va tzuc cu drag si sa aveti weekend super!

PS.Deya...daca ti se arata de pozat...nu mere singura,ia eventual,pe popica cu matale,macar asa ii arati ce gagica faina esti si sa vaza ce cocoana frumoasa are langa el,de cere lumea poze cu tine...pusici!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

E weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

cafa mai aveti pentru ciufuti ca mine? multaaaa cafa ca oboseala ii mare

Ana, sanatate la fautatii tai, mama ce misto pleaca Alex in excursie!!! ce misto era cand mergeam si noi cu scoala, plecam cu autocaru de la Palatu copiilor si pe nenea sofer il chema Nicolae, la intoarcere in cantam "la revedere excursie draga, la revedere noi plecam sa stii tu draga ce mult ne pare si cat de mult noi regretam, lu' nenea Nicolae cel care ne-a condus ii multumim din suflet adio si ne-am dus" si mi facea mama sendviciuri pentru drum, aveam o tasca de blugi destul de micuta dar indesam acolo toate cele numa sa merg cu ea ca eram tare mandra, cine mai avea tasca de blugi ca mine!!!!
Geta, sanatate la Alex, sa va faceti bine repede.
Doris, spor in continuare in lupta cu kg. Zici ca azi mereti la scoala? Pupam scolarita si pe mama ei
Maria,
Deya, ai de griji nu te du singura
Aida, inca odata felicitari pentru baietel, sarcina usoara in continuare, un si un un plus pentru tine

Pe restu va tzuc tare tare

Ce bine ca e vineri, ma termina statu in picioare la lucru, ma dor spatele si calcaiele de numa, dimineata abia calc parca as merge pe cuie, bine ca am 3 zile libere si ma pot odihnii putin.

Va tzuc tare tare si un we linistit va doresc


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Unde sunteti, mey???

V-ati turnat gheata-n cap?
Hai ca dau o limonada... voua...
mie un ca la asta nu renunt...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Buey ce draci am revin eu maine ca azi E ochi in jur.
Acusi ma parui cu una


O seara linistita sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Deya, trebe vreuna ciufulita? sau jumulita? tu zi numa...






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

A batut Poli pe Steaua cu 1 la 0 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danitin

A batut Poli pe Steaua cu 1 la 0 !

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">LICURICI – ETERNA LUMINA;

NOI


Spiridusul meu drag




ioiiiii deaia ma suna al meu disperat

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata la lume...

Silvana...hehehehehehehehe....acuma s-or schimbat treburile,bre....cine dracu' mai canta "la revedere,excursie draga"????!!!Astia-s generatia PRO ,nu mai au timp de cantecele si ce mai faceam noi...astia asculta la MP4 Emiinem si 50 cent...ii doare-n cot de cantecele,de care habar nu au,de altfel....Ii povesteam lui Alex,cum scri si tu cu excursia....radea cu lacrimi,se cocosa de ras....si concluzia lui m-a facut sa tac dracului din gura,ca imi pierd autoritatea in fata lui,cica:"Asa prosti erati,mama?""Asa ca...ne dam dupa cum merge valul...ce sa facem?

O plecat cupchilu'...chior de somn...ca aseara nu putea dormi de nerabdare...sper sa se distreze....chit ca o sa fie o caldura azi....si vor fi mai mult pe autocar....

Deya,cin' te-o nacajit?

Nah,fetelor...sa aveti sambata misto....Tzucuri la toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput