Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 34

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Luminita vroiam sa iau, dar nu ma laut pana la urma, ca n-am mai luat carucioare sport... Nu merge sa le iei pe probate? poate au la magazinul chicco...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Super Pussi!!!
Mai stii de planurile noastre sa ne plimbam pe faleza? Atunci era vorba de burtici, dar sa ne plimbam fetitele nici nu am visat. Bineinteles ca la anul ne vom intalni la mare. Sa fim cu toate sanatoase!

31+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

ieri dupa-amiaza in curte: isabelle in 4 labe cu papusa dora in gura: I'm a doggie; i-o dadea surioarei, iar stephanie o arunca cat colo: go get the ball!; si tot asa vreo jumatate de ora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaana

ieri dupa-amiaza in curte: isabelle in 4 labe cu papusa dora in gura: I'm a doggie; i-o dadea surioarei, iar stephanie o arunca cat colo: go get the ball!; si tot asa vreo jumatate de ora






Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

neata gaska mea!!!

de multik n-am mai dat pe la voi,va rog sa ma iertati dar am fost cam prinsa in "dezastre"...am avut pc stricat,mi-a fost un dor nebun de voi,doamne m-am uitat la pozicile voastre si sunt mortali copilasii vostrii!

sa nu uit sa urez azi de 1 Iunie tuturor copiilor LA MULTI ANI! tot binele din lume,sa creasca mari,sa fie ascultatori si sa fie sanatosi.

dalina am admirat pozicile,e super tricicleta,de aia ne dorim si noi,speram sa gasim,dar nu prea stiu exact cam cand ar trebui sa le luam,cam la ce varsta,tre sa mearga in picioare,banuiesc,nu???mi-ar fi muuuult mai usor cu ea,caci noi carucioarele le avem induviduale si musai am nevoie de cineva sa le pot scoate afara,oricum acum suntem mici,avem doar 10 lunite!


fetelor aveti copii minunati!
ma uit la fiecare la poze si ma minunez cat de frumosi pot fi!!!
sa va traiasca!


In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

La multi ani! pentru toti copiii!

9+

odiseea noastra
nepoteii mei

Haideti sa il ajutam pe Mihaitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuulti ani pentru toti piciiiii!



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI PUIUTILOR!!!!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

moniland, eliana, multumesc ptr raspunsuri. clar nu cred ca merg la caruturile mele, bine ca nu am dat comanda... daca gasesc in magazin, probez.

tuturor copiiior si celor care se simt copii si LA MULTI ANI!!

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
poveste despre comori
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!! PT TOTI COPII

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput