Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rebiana27

Am incercat Alina dar imi da eroare... imi spune ca adresa de mail este deja folosita... ai creat deja contul??

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+


Nu! Am incercat dar nu am reusit..daca nu, at deschide alta adresa de mail, sau o deschid eu si poate reusesti sa faci.

ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Ioanact, am incercat adineauri sa creez userul comun si mi-a spus ca adresa de mail (pufuletipufosi@yahoo.com) e deja folosita. Daca ai completat deja campurile respective si ai trimis informatia inseamna ca e in curs de procesare pe la moderatori sau care-or fi cei care deschid conturile. Cand m-am inregistrat eu nu mi-au dat nicio confirmare ca totul e ok si ca o sa-mi deschida contul. Am mai incercat eu sa ma loghez si am reusit dupa vreo doua zile. S-ar putea sa fie la fel si acum. Multumim pentru adresa comuna de mail!

Ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Hai ca m-am trezit si eu sa ma bag ca musca-n lapte.

Ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Ioanact, am incercat adineauri sa creez userul comun si mi-a spus ca adresa de mail (pufuletipufosi@yahoo.com) e deja folosita. Daca ai completat deja campurile respective si ai trimis informatia inseamna ca e in curs de procesare pe la moderatori sau care-or fi cei care deschid conturile. Cand m-am inregistrat eu nu mi-au dat nicio confirmare ca totul e ok si ca o sa-mi deschida contul. Am mai incercat eu sa ma loghez si am reusit dupa vreo doua zile. S-ar putea sa fie la fel si acum. Multumim pentru adresa comuna de mail!

Ticker

Tb sa primesc pe mail confirmarea?

ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Ioanact, ti-a dat eroare la creare? Sau de ce spui ca nu ai reusit?

Ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La fel ca la Nik0le mi-a aparut si mie... la tine care-a fost mesajul Alina?? Poate, intr-adevar, informatiile trebuiesc moderate... sau cine stie...

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Nu primesti absolut nicio confirmare, nici pe mail, nici altfel. Pur si simplu te poti loga cu userul si parola alese dupa vreo 2 zile, dupa ce este creat contul.

Ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Hai ca m-am trezit si eu sa ma bag ca musca-n lapte.

Ticker

... cam asa m-am trezit si eu

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Nu primesti absolut nicio confirmare, nici pe mail, nici altfel. Pur si simplu te poti loga cu userul si parola alese dupa vreo 2 zile, dupa ce este creat contul.

Ticker

2 zile?? Moaammmaaa... ti se ia de asteptare!! Eu nu-mi amintesc cum a fost acum 3 ani cand mi-am creat eu cont dar parca n-am asteptat atat ... Macar primesti un mesaj de genul "cont creat cu succes" sau ceva sa-ti dai seama ca n-ai muncit degeaba sa completezi campurile alea

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rebiana27

... cam asa m-am trezit si eu

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+




Nu draga, tu purtai un dialog foarte important si profesionist cu Alina si m-am trezit eu sa sar sa dau o mana de ajutor, reusind sa va incurc nitel. Oricum, am avut cele mai bune intentii. Sa stii ca nu intentionez sa va las doar pe voi doua sa va luptati cu partea administrativa, ma descurc eu sa fac capitol nou pana la urma.

Ticker

Mergi la inceput