Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Gabryelle bun venit in odiseea pufuletilor! Sarcina usoara si frumoasa si bb sanatos!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 9+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabryelle

Buna fetelor

Ma treceti si pe mine pe listuta????
DN: 08.03.1979
UM: 28.03.2009
Data conceperii: 15.04.2009
DPN: 01.01.2009


Va pup pe toate si sa aveti o sarcina cat mai usoara...


Bine ai venit gabryelle si felicitari pentru bb din butica Speram sa ai o sarcina usoara si frumoasa la noi in odisee

Pe dupamasa, seara se face din nou liniste pe-aici...toata lumea e ocupata, se odihneste...

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabryelle

Buna fetelor

Ma treceti si pe mine pe listuta????
DN: 08.03.1979
UM: 28.03.2009
Data conceperii: 15.04.2009
DPN: 01.01.2009


Va pup pe toate si sa aveti o sarcina cat mai usoara...

Buna gabryelle! Bine ai venit! Sarcina usoara si bebe sanatos! Esti in listutza!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Bea ce ne-ai adus bun de la Real??
Alina tu cum esti? Da un semn ca esti ok si tu si Ioana!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Rebiana, chapeux madame, esti priceputa tare! Multumim pentru capitolul nou! Nu mai spun de povestea nasterii lui Luca, emotionanta de-a dreptul!

Donna, multumim mult pentru gandurile bune, sper si eu daca nu capitolul urmator, poate celalalt sa avem vreo veste care sa ne trimita direct in listuta!

gabryelle, bine ai venit! Sarcina usoara si sanatos!

roco, nu-ti face probleme, ne bucuram de cate ori ai timp si poti sa postezi! O sa-ti mai treaca greturile si somnolenta la lucru, sa ai putere sa duci la bun sfarsit proiectul!

Dupa cum v-am spus si eu sunt somnolenta zilele astea, nu stiu de ce nu reusesc sa ma odihnesc. A mai ramas putin pana la ceea ce sper eu ca va fi conceptia si sunt tare tare emotionata. In rest, deja n-am pofta de mancare, ma pregatesc cu simptome vad.



Ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le
Rebiana, chapeux madame, esti priceputa tare! Multumim pentru capitolul nou! Nu mai spun de povestea nasterii lui Luca, emotionanta de-a dreptul!

Ticker

Fata, ma emotionez! Mercic!
Eu abia astept momentul sa va punem pe listutza pe tine, pe Alina, pe Happymum si alte gravidutze!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Buna seara!

Rebiana27 multumim pt noul capitol si felicitari! ai reusit sa il deschizi , multumim si pt faptul ca ai intrebat de noi, suntem bine...eu m-am chinuit sa fac un user comun, asa am putea sa modificam fiecare dintre noi, eu de ex nu mai pot modifica in prima pagina..am reusit sa fac o adresa de mail si anume: pufuletipufosi@yahoo.com, cine are nevoie de parola i-o voi trimite prin PM. E bine sa trecem si adresa comuna de mail pe prima pagina.
Poate ma ajuta cineva si reuseste sa deschida inca un cont aici pe DC.
Aaa..Rebiana27 ca tot ai deschis capitolul (eu nu m pot modifica) sa treci 17 in luna IANUARIE. Foarte frumoasa si rugaciunea, e f bine sa o spunem in fiecare zi (celor care sunteti , cat de curand si noi).

gabryelle sarcina usoara si bebe sanatos.

Am o prietena (v-am mai zis) si azi mi-am adus aminte de cuv lui happymum si m-am atins de ea , poate se ia, DOAMNE AJUTA!.


ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Am modificat Alina... E foarte bine ca ai creat o adresa comuna de mail... in acest fel, creand aici un cont pe baza acesteia, putem deschide noile capitole, utilizand-o! Asa procedam si la topicul de mamici care au nascut in perioada in care l-am nascut eu pe Luca. Asa vor fi mai multe fete care vor putea face asta daca celelalte nu-s disponibile pe moment. Multam'!!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rebiana27

Am modificat Alina... E foarte bine ca ai creat o adresa comuna de mail... in acest fel, creand aici un cont pe baza acesteia, putem deschide noile capitole, utilizand-o! Asa procedam si la topicul de mamici care au nascut in perioada in care l-am nascut eu pe Luca. Asa vor fi mai multe fete care vor putea face asta daca celelalte nu-s disponibile pe moment. Multam'!!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+


Asa e, si la topicul de Clopotei de Ianuarie Februarie, unde e Ioana, la fel au un cont comun pe DC, dar nu reusesc sa il fac.., poate cineva ma ajuta. Adresa de mail o avem, tb doar completate campurile de aici.

ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Am incercat Alina dar imi da eroare... imi spune ca adresa de mail este deja folosita... ai creat deja contul??

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei(14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei! ...Pui de om

Nastere cu parfum de ghiocei...

5+

Mergi la inceput