Puiuti de Randunici 2008!!! ( 262)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helouuuu!

Eu in loc sa fac treaba, m-am apucat sa ma uit pe o revista si am adormit cocosata pe canapea . Vad ca Stef face vocalize de zor, s-a trezit si se joaca singurel si eu am stat sa citesc ce-ati ciripit!

Si sunt super nervoasa si suparata...ca nu mai vine faca la curatenie, ca isi face nush ce afacere si eu am stat in baza ei o saptamana...apoi luni a zis ca nu poate, marti i-am zis ca nu pot eu si trebuia azi si e balamuc de nedescris si maldar de rufe necalcate ...asa ca am program artistic in dupa-masa asta...vin socrii sa-i ia afara si sper sa fac cate ceva...

In alta ordine de idei, mi-am cumparat o rochita turcoaz superba si atat

Eee, si am vazut super pozici cu Honey, Papacioaso ma bucur mult ca ai intrat si pe-aici sa ne spui de voi! ma bucur ca ai intrebat si de noi! crestem, suntem cuminti si veseli
Superbe pozele voastre! Iar despre bona...daca tu nu esti ok cu situatia...si nici eu nu cred ca as fi...ti-ai zis si fetele ce si cum...sper sa faci o alegere buna!

Am mai vazut poze cu Barosanelul si in mega super curtea verde si frumoasa . Ma fac si eu verde, ce, numai voi?? Super distractie la voi, Simo! Si Stef e lesinat daca ii dau pufuleti

Mai, si m-am distrat cu Matei si enciclopediile lui, destept asta micu' cu ochi albastri

Kya, sanatate fetei! nasol ca e de la burtica...iar de vaccinel, intre a 5-a si a 14-a zi pot fi reactii...la Stef vad ca e ok pana acum...Frumos ai povestit despre Paris, dar sa pui si pozeeee!

Gecko, ma inverzesc si pe tine, de slaba ce esti!

Hai ca ma duc la ale mele..sa vad cu ce incep, ca n-am nici un chef

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Salut!

Ramo, merci! Nu e, ma, Thea prea vorbareata, sa stii. Chiar am constatat ca nu prea mai zice cuvinte noi, dar se face inteleasa prin f multe gesturi. Faza cu "Ata mama, ata tata" ne-a dat si pe noi pe spate. fata harnicutza! A! Si nici eu nu masor mancarea Theei.

Mami.p, tare frumoase poze, fataaaa! Albinutza ta e delicioasa iar nunta la care ati nasit a fost absolut superb gandita! Cred ca am trecut pe langa salonul in care s-a facut nunta asta, ca am admirat si noi decorurile "din usha".

Kya, bine ai revenit! Sanatate Zanei, sa gandim pozitiv, poate nu e ceva prea grav!

Gecko, eu te-am inteles perfect cu slabitul...Si eu am acum mai putin decat aveam in liceu, adica 47 de kile, dar asta nu cred ca tine de alaptat/ nealaptat ci de felul fiecaruia de a fi. Am zile in care nu am timp sa mananc -stiu ca s-a facut "mishto" pe faza asta, la un moment dat, dar recuperez, de pilda, seara tarziu, ceea ce nu-i nici sanatos, nici de recomandat. Cu toate astea, nu pun kg in plus...poate si pt ca sunt intr-o perpetua miscare. Oricum, ce stiu cu certitudine: asa e bunica mea, asa e tatal meu, deci conteaza si mostenirea genetica. Zic eu, da' nu-s doctor.

Simo, multumesc mult! Esti tare dragutza ca gandesti asa despre mine, eu am senzatia uneori ca mai mult enervez cu mesajele mele... Mi-a placut muuult de tot casuta lui Sam, ia zi-mi si mie, merita investitia? Adica: s-a plictisit repede de ea, sau o "cerceteaza" mai des?

Nico, cum merge invatatul pt sesiune?

Ioana, daca afli ceva de preturile de la Next din Buc., zi-mi si mie, te roooog muuuult!!! Eu am multe hainutze pt Thea de la Next, aduse din Spania, si sunt total indragostita de ele, tare as mai vrea sa-i mai cumpar. M-am uitat si pe site-ul lor, dc reusesti cu comanda produselor, imi zici si mie cum ai procedat? Multumesc muuuuult!!!

Zoze, am o cugetare pt tine si numai pt tine, ca mi-a ramas de ceva vreme, da' n-am reusit s-o "trimit". Si anume: dintr-o femeia grasa poti sa faci una slaba, dar dintr-o femeie urata, nu poti face una frumoasa, crede-ma!

Naty, ma, eu zic ca soacra ta n-a facut intentionat greseala aia cu Iulia...ei au trait alte timpuri, cine stie cum om fi si noi dupa ani si ani?

Clodute, tare te invidiez pt linistea de care ai parte, imi trimiti si mie la borcan o portie, te rog?

Roxana, ce mi-a placut de Amira in parc, cu coditze!!


S-a trezit Thea, asta dupa ce-a avut o zi agitata si a adormit pe la 3 jum...speram sa doarma mai mult...


Nu pot termina mesajul, sper sa revin. Dc pot, o sa incarc niste filmulete.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Intre timp s-au trezit si baietii mei dar a venit bunica,si acum ii dadaceste!
am avut timp sa ma uit la pozele cu Stefan si Matei-frumusei amandoi
Gecko,ai dreptate:abia mai incape Barosanu in topogan,dar nu se lasa:tot calare pe el e toata ziua daca ar putea!mai,si nu am pozat inca tractoru si alte-alea!
Oana,spor la treaba.
Alice,!
Sa stii ca ,casuta si topoganul fac pereche,dar sunt mosteniri de la David,nu sunt achizitionate recent!lui David i le-am luat cand avea vreo 4 ani,deci au vechime 3 ani.David atunci si le-a dorit fff mult,dar cand le-a vazut in curte,ca sunt ale lui,cam i-a pierit interesu.in schimb,asta mic e innebunit dupa casuta aia-toata ziua deschide si inchide usa,deschide si inchide obloanele,se catara pe topogan..deci,sunt o achizitie nu buna,Exceptionala!



Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Mami m-ai terminat cu tinutele voastre de gala Ai niste idei soro!! HI e o dulceata-iar tortul..bestial!!
Comportamentul bonei imi pare de neacceptat,imi pare rau

Puppa-sanatate!

Kya sanatate micutei printese!Doamne-ajuta sa treaca repede si..usor!

Simo m-a terminat fi-tu..Ce mutrita ghidusa areeee..E o bombonica!

studiosul Nicoletei! fato io si daca stau o saptamana nemancata-nu slabesc mult Cred ca trebuie sa merg sa ma caut

Doamne-ajuta,Ramo,sa traiasca si-al meu bune-94 de ani!

Oana-spor la trebaluit!N-am casa mare,dar e cu curu-n sus mereu

Alice-in principiu-ai dreptate! Problema e ca au aparut meseriasii aia de doctori,care fac si uratele-frumoase
Nu mah..ai dreptate!!ca de la frumoasa la frumoasa!!

tati fetili si ma retrag la un ficatel la capac,o salata de rosii+castraveti+ardei gras+ceapa rosie si-un pahar cu vin bun de la finii Crisului




Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

inca exist...o zi groaznica de alergat prin hipermarketuri, cu copil dupa noi, cu program complet fucked up,a dormit doar max 30 min azi, fara mancare in casa(ca asta fac acum, baietii sunt prin Carol de vreo ora...) si o imensa durere de cap de la pranz+un CM venit pe..nesimtite, macar atat:)) si scriu rpd si nitel in fuga, ca iar am oaresce interdictie in calculatorit ca m-am tinut de prostii in ultimele zile, dar imi revin rpd si pacalesc inamicu'
Vroiam sa-i zic lu' mimo ca am citit up-date lui Vlad, si normal ca era normal sa fie copilu' perfect normal, cum ziceam noi p-aici, dar bine ca te-ai linistit tu la psihopupu!! nu am inteles/citit unde zice Valentina sa ne organizam si despre ce e vorba si nu cred ca am timp sa mai recuperez, citesc in fuga pe diagonala...
bubu ma bucur ca-s ok plamanii tai!
musai sa zic ca am admirat Tea soferita-scumpa tare!si chiar ca arata de parca rupe mancarea!!
ehheeeee, mami.p!!! dementiala Honey cu joben,ca si mami! bai, ce a crescut!!super pozele si de la turta, frumos tort!
naty multam de info ref la pasaport, si Mufa e trecut la ta-su..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Tooooniiiicccc!! Nu ma vrei maine?
Ariel, Roxana, barem pe voi va gasesc la Baby Expo??

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Alice va dau va dau O PORTIE URIASA de liniste ...si din aia sufleteasca pe care alaturi de Buni am gasit-o din plin



Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

simo ce casuta misto are Sam!! si mingea aia imensa e super!
Vreau si eu maine la babyexpo, dar nu stiu cand ajunge iub, ca dimineata se duce cu ma-sa la cimitir sa refaca un mormant, ceva cu ciment, whatever..
...mai vroiam sa zic ceva...habar n-am..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Unde a pus Simo poza cu casuta?

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

unde sunteti?????????????


Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput