Copilasi de iulie-august 2004 (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:


Citat:
citat din mesajul lui kim222

Carmen cum zice Luca...fomos aici..pace aici!



caro, daca ie curte ie si frisca daca nu ne limitam la ciurapi;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Salutare

Am vazut poze de la petrecerea Feliciei...frumoaaasee...cat despre trikke, m-a lasat cu gura cascata....o d'aia as vrea eu.

Olivia, ati fost pe langa noi p'aci...Rucar...Am facut un obicei, o data pe luna fugim la Moeciu...nu-i asa ca zona e superba?Luca e de nerecunoscut, ce a mai crescut...

Noi suntem bine...Andreea in continuare nu-i da pace alergia dar merge in bine, zicem noi ca pe fata si palme(acolo unde a vazut-o soarele tot timpul)nu-i mai apar puncte rosii.Mai facem o cura de calciu cu vit. d.

Intre timp am si botezat...pun eu poze...pana atunci am 4 pozici aici de la Moeciu

http://www.nede.netfirms.com/scrupi.bin




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Caro , frumoase poze , frumoasa petrecere , frumoase fete ...
no ziceti-mi si mie cum merge smecheria aia de ..trikke...ca io nu-mi pot imagina ...
hey , Felicia ...super "blondina " ta !!!
Olivia , pupici voua !!! vorbim pe mess!!!

Luca la serbare va fi prezentator ...pantaloni negri , camasa alba ..asa ca m-am scos anul asta ..mai rau ca are 5-6 texte in engleza ..
si de luna viitoare incepem si tenisul ..si as vrea si eu !!!!

sa ne tineti pumnii ca in seara asta mergem la neurolog cu cocodrino

pupam pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Caro, exact despre trotineta aia vorbeam...e greu de manevrat? ai dp masa am dat o palmuta peste funduc Deei ca m-a lovit nervoasa ca nu stiu ce iepure nu-i statea in fund desi il aranjasem de n-spe ori, pe nepusa masa m=-a pocnit in timp ce eram in 4 labe adunand lego de pe sub fotoliu si-i explicam ca asa poate iepurele sa stea ca e moale...hmmm, rau imi pare dar n-am stiut cum s-o scot la liman, s-o fac sa priceapa ca NU, e nu
Sanatate sa treaca raceala Vicului, lui Paul, si sa treaca alergia lui Matei si Andreei.
Faine poze Caro si Olivia!
Roxana, noi asteptam de peste ocean sabia retractabila a lu jedi, ca nu poate fi Danut cavaler fara sabie, si se lamenteaza zilnic ca "asa mult duleaaaaaaaza sa vina"
Mitzu- aveti grija cu virusul de viroza digestiva ce bantuie prin Sibiu. Sanatate lui Tudor si Marei ca erau parca putin raciti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Lia.he,he..sabie avem si noi dar se strica repede:(

Sa va mai fac pofta de mers la munte?

http://picasaweb.google.com/alex.badoiu/Rucar?authkey=Gv1sRgCPfX_cOj47X5wwE#slideshow/5336736637919801506

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
imi scrisera aia de la fabricademagie ca imi pot confectiona costumul.... numa' sper sa fie ok si sa arate cum trebuie...
Oliv, misto pozele cu zapadaaaaa si cu Luca dand la lopata
Simo, succes la neuro! si la tenis...
Gabitz pe unde esti??
Caro, supeer fetele!!
Andreea de pupi ai fost la control? sta baietu' pana pe 26?
Liliana sper ca ai ajuns cu bine si acu va dragalliti tare!
o zi super tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Pako, super frumosi copiii dar ai pus prea putine poze ! Mai vrem !
Blue, m-am gandit la Cocodrino, cum sunteti ???
Andreea de Ppupi, amr cat cat cat ?
Kim, tare frumoase pozele voastre
Kro, mai vrem idei de jocuri, pls

Noi raportam copil cuminte si intelegator, aseara am smotruit casa am facut mancarici si n-am mers in parc, timp in care Giulik si-a asezat colectia de servetele, mi-a aranjat mie colectia de felicitari si vederi

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata fetele! Sunt din nou la birou, luni si marti am fost la un training (de data asta l-am "dat" si nu l-am "luat"... ca de aia m-a trimis compania la Viena, sa-i invat si pe alti...).
Ne pregatim cu mare emotie pentru ziua de miine cind ariciul meu mic face 1 AN!!!!! Sa va mai spun ca mi se pare ca mai ieri plecam sa nasc???!! M-am apucat sa-i fac un tort sa-l aduc miine la servici - ieri am facut blatul, azi fac cele 2 creme si-l decorez, sper sa apuc sa-l termin pina ma culc...

Am vazut poze - multe si tare frumoase!!!!!!

Sunt pe aici, am o gramada de treaba...

Edit ca am uitat - Blue, ati fost la neurolog? La care ati fost si mai ales de ce?? Stiu ca v-ati mai dus o data si atunci v-a spus ca totul e ok! Acum v-ati dus doar la control?

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza, fete dragi!

Eu dau cu serviciul de pamant ca sa stau 5 minute cu voi! :)

Stiti ceva de Liliana? A ajuns bine?

GABRIELA, a trecut un an? Woaw...

SIMONA, bafta! O sa fie bine!

PAKO, sa va fie de bine botezul! Asteptam pozici!

DARIA, daca am inteles eu bine, ai optat sa renunti la apartament pentru casa?

Mey, o sa ziceti ca eu am luat-o razna, dar mi-a venit mie asa o idee - Ce-ar fi sa vindem 3 apartamente (al meu, al tatalui meu si al surorii mele) si sa ne construim un duplex. In 5 zile am reusit sa ii conving pe toti cei implicati, asa ca ieri am scos apartamentul nostru la vanzare...

Faza de coma cu Matei - i-am spus aseara sa nu imprastie jucarii pentru ca vine cineva sa vada apartamentul pentru ca il vindem. Si l-am vazut deodata cu un brat de jucarii, cauta o punga mare la bucatarie. Am realizat ca isi face bagajul, se chinuia repede sa stranga cat mai multe jucarii, credea ca gata, plecam din casa!

M-a terminat!!

V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Daria si Roberta, felicitari pentru deciziile legate de casa! Sa fie intr-un ceas bun!

Fetelor, sa-mi tineti si mie pumnii - depunem actele pentru a 3-a oara ca sa obtinem cadastrul pe casa noastra - pina acum nu am reusit sa-l obtinem si sa intabulam casa pe motiv de litigii in tarlaua de care apartine si terenul nostru precum si aparenta translatare a granitelor terenului...sper ca acum sa se fi rezolvat, sau cel putin asa sustine cadastristul asa ca saptamina asta depunem actele din nou....sa dea Dumnezeu sa fie ok acum!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput