Puiuti de Randunici 2008!! (261)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ramo, sunt verde sa stii dupa pozele cu bibe...Cat despre faza cu soacra-mea-iti JUR ca nu-mi tin prosoapele sub cheie; mai mult, al Iuliei (care se vede clar ca e al ei, are "cap" de broscuta!!!) sade frumos atarnat la baie. Imi tot zic ca-s rea, femeia totusi sare sa ma ajute, la 76 de ani, dar... oi fi chiar nebuna???

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Eheee, Kya, ma gandeam la tine!!! hai povesteste, cum a fost, una-alta! bine ati venit acasa! ti-a fost dor de Zanuta?
vezi ca e seminar culinar pe 27 mai, intra pe site sa te inscrii

Naty ce sa mai zic...bine ca are buna-vointa si se ofera sa stea cu ea...nasol cu celelalte chestii...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu chiar ma intrebam care-i faza cu drojdia, iese fara?...sau nu iese acidulata, carer-i diferenta?..eu am reteta de la mama, asa a facut-o mereu, cu drojdie...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Ramo, sunt verde sa stii dupa pozele cu bibe...Cat despre faza cu soacra-mea-iti JUR ca nu-mi tin prosoapele sub cheie; mai mult, al Iuliei (care se vede clar ca e al ei, are "cap" de broscuta!!!) sade frumos atarnat la baie. Imi tot zic ca-s rea, femeia totusi sare sa ma ajute, la 76 de ani, dar... oi fi chiar nebuna???

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

naty te inteleg perfect pentru ca si mie soacra mea imi mai face faze de raman de parca nici nu au crescut si ele copii...dar incerc ca si tine sa trec peste ele ..e bine ca are cine sa ne ajute..asta este sunt batrani ,soacra ta e chiar in varsta e bine ca se baga sa stea cu iulia...




RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Naty, mamaa ce de acte o sa va trebuiasca pentru concediu. Nasol cu soacra, dar ce sa faci, bine ca la nevoie ai totusi cu cine sa o lasi macar si asa pentru putin timp.

Rami, cum sunt ardeiasii? Ati papat? Super Andru cu bibele! Poti sa crezi ca Rebe si le tine de la 6 luni?

Kyaaaaa!!!!! Cum a fost? Welcome!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

ici randunici, ma mai tineti minte?!

am citit doar capitolul de fata... se vede...

Am vazut razacios beutor de ramo

Naty super de incredere soacra! ma pun si eu pe lita cu soacre shui

Am citit ca Stefu e mare, se rindica singurel! Bravo!

Kya, iesi la joaca!

Luny, clau

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + fix 365 de zile
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

si daca va era dor de mutrita de la Baia Mare
de aici incolo
http://family.webshots.com/album/571334166UVffLS?start=24

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + fix 365 de zile
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Am ajuns cu bine acasa, dar l-am luat si pe tata sa faca niste controale, asa ca suntem cam ocupati si aglomerati...

Am vazut toate pozele minunate cu fetite si baieti care mai de care mai gatite sau dezbracati, dupa caz, am si o lista, dar nu stiu daca apuc sa o scriu acum ca Luki doarme cam agitat(tot de la dintii aia nesuferiti) si tb sa stau langa el.

Ma bucur sa vad ca majoritatea sunteti bine si copilasii profita de zilele calde.

Naty toate cele bune, sa gasiti solutia cea mai potrivita. Ai grija si de tine, chiar daca toate responsabilitatile sunt pe tine acum.

Giani bine ai revenit, ma gandeam la tine zilele trecute. Sper ca prezenta lui Andrica sa te ajute sa treci peste vestile rele mai usor.

Lunyfelicitari pt Mateiul cuminte, papacios, dormicios si sanatos. Noi am facut ROR dupa rubeola pt ca nu exista alt vaccin care sa ofere protectia separat pt oreion si rujeola, asta e sg varianta. Bafta!

S-a trezit bb, ma duc la el ca maraie. Dau send si revin la noapte, dupa ce se culca.

tot stolul.

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Miha, ce casuta misto are Luca! Si ce incantat era bebe mic de inventarul facut
Apropo de dinti: mai e cineva care are numai 4 dinti? Io inteleg ca vom fi ultimele care vom merge, dar si fricoase si stirbe?

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Desigur ca a picat net-ul si am trimis mesajul la 2 ore dupa ce l-am scris.

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput