Prietenie la plesneala 45 - Buna dimineata, soare!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Iulia imi pare rau de tatal tau - iti scriu pe pm apropos de cimitir ... din pacate am ceva experienta

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Super pozele de Bran ... vreau si eu!!!
Si pe cal vreau

noi am fost la aventura parc ieri! Nu a meritat nici deplasarea si nici banii. Dah, am capatat experienta

Sambata am bantuit pe la muzee ... si ne-a placut, mai ales Muzeul Militar.


Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Mihalea noastra draga... ma gandeam eu ca te zbengai pe undeva la relaxare... bv voua.
andra felicitari si voua pt relaxarea fara de kupii. mi-ai adus aminte de vremurile cand eram tanara si ieseam cu max la prajitura. dar acum nexam....nu mai se este voie decat o singura data si atunci ffff putin. dar lasa ca atunci cand mi-a fost bine, cui am zis??

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Hello, fetili!

Ce faceti? Noi suntem bine, multam' de intrebare... Andrei e la cresa, curand se face timpul sa-l iau. Mmmm, de-abia astept sa mananc o bucatica de baiat dulce. Unu' care rade toata ziulica si ma pupiceste de ma albeste.

Sorana, felicitari Monicutzei pentru premiu la dans Foarte bine, daca-i place.

Oana, pe Soso. Te dai la baietei mai mici pentru S, da'-l ai si pe Andrei la oferta.
De horror povestea cu gandacu'... numai cand ma gandesc la o asa intalnire si m-apuca ...

Aaaah, tocmai canta Elvis Presley - "Surrender"

Andra, bun venit, mamica norocoasa de 3 puiuti! Aaa, ce bine v-ati distrat voi 2 singurei prin oras.

Vreau si eu sa vad poze, dar nu stiu parola la mail-ul comun... candva am stiut-o, dar n-am reusit sa intru, iar acuma am uitat-o de tot.

Mishu, ce-ti face mititelu'-grasunelu'? Vad ca nu te lasa sa dormi

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui licurici

Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

poze
Maine sau mai tarziu detalii



Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

DODO frumoase poze. te asteptam cu detalii si mai multe poze...e prea putine
sa va traiasca mica crestina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Frumos va sade pe pagina 2!!
Am fost la balaceala, a fost asa de bineeee !! A venit si organu' un pic dupa ce a scapat de indatoririle zilnice, pacat ca a stat doar un pic. Inevitabil, umerii sunt rosii, da' balaceala a fost super! Going back tomorrow, acum ma duc sa ma hodinesc un pic pentru ca datul din maini si din picioare e obositor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ce faceti mai? a venit vara si la plesnite...

va , ma duc sa dorm ca iar m-a lovit astenia de gravi primavara mi-e somn continuu, nu mai stiu ce sa fac...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Buna fetele ...multumesc de sfaturi...am vorbit azi la Administratia cimitirelor si mi-a vorbit o tanti in doi peri ...asa ca am luat exemplul Soranei si am inceput sa sun la toate cimitirele ...am gasit exact unde vroiam ,la Straulesti 2 ...cu concesiune pe 7ani,dupa pot cumpara locul ...Sorana, o sa ma mai interesez zilele astea sa vad pe ce ma pot baza si eventual o sa te sun pentru info

Andra, bine ai venit!

Dodo ,sa va fie de bine

Delphi ,acu' 16ani cand imi faceam eu mazgalelile alea pe maini tu te jucai cu putza in nisip ...daca chiar vrei sa vezi cum reactioneaza Max,baga un abtibild ...daca e groasa si face scandal,macar se ia cu apa

Anca, eu inca n-am dat ochii peste cap de la pastile

Misho, cum adoarme bebele tau ? ii canti?il legeni?

Andreea ,cam scumpa la vedere ...cum mai stai cu dragostea?

Mey,da lui devoska i-au taiat rusii net-ul

mihaela77O, urmatorul popas in vara asta e la tine si la Dodo ...sa nu spuneti ca nu v-am amenintat

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Mazgalelile ideale pe maine si picioare se fac cu Henna Au aparut si pe la noi la mare de-astia care te picteaza. Tine aprox. 3 saptamani. Dar daca te vopsesti la mare te bronzezi cu ele si peste 3 saptamani le ai in varianta "negativ"
Si mie imi plac - dar nu mi-as face tatuaje permanente ca ma plictisesc repede de un model.

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput