Prietenie la plesneala 45 - Buna dimineata, soare!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ma...frumoase poze...vazut eu ceva intirisant pe la tine dar te intreb personal cum si ce...iti multumesc din suflet pt minunatele poze cu iubitu meu...frimos foc...si sor`sa frumoasa foc...moldoveanu..ma abtin...iar tu calare... cea mai tare esti

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Caut regizoe filme horror sa daca filmul Eu si gandacul !!! Scenariul e bun, dar interpretarea e geniala !!!

Buna dimineata, dragelor ! Am de ambalat copilu si trimis cu ta-su in parc, eu inca imi revin dupa gandac... Mama lui !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Anca ,mai iau pastilele,tu mai iei?...cu palincuta nu putui,nici macar cu vin,din cauza de pastile

Delphi ,multu' de aprecieri ...pacat ca nu putui sa ma destrabalez mai tare pi cal ,doar la pas,iar eu vroiam sa-l alerg un pic ...ce vazusi tu la mini?sigur desenili di pi maini,nu?

Zilele astea am de tras mult...tata nu cred ca mai rezista ...de 10 zile nu mai mananca,doar bea apa si cateodata compot ,lapte sau supa ...cred ca are 30kile imbracat...nu se mai poate scula din pat ...pregatisem totul,inclusiv inmormantarea pentru la tara ,acum totul a luat o intorsatura si trebuie sa gasesc repede loc de veci in Bucuresti...stie cineva cum se procedeaza la Administratia Cimitirelor?iti dau ei repartitie in functie de ce?sector?sau unde au loc?



**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Iulia imi pare rau pentru tatal tau
Nu vreau sa mai iau ca ieri am facut o criza de stomac de am crezut ca mor

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

iulia imi pare tare rau pt tatal tau...
ai nimerit-o bine...desenele m-au atras. vreau si eu, dar max a zis sa nu ma vada cu asa ceva ca zbor din casa....dar las geamu deschis pt el, mai bine. eu vreau pe gamba unul mic si discret.
anca vezi ai de grija cu pastilele. ai vazut ca eu era sa dau coltu de la ele, cat de rau imi fu de la ele. bata-le-ar vina de pastele.
oana iti pun o pila la corneliu porumboiu?? e de la mine din targ de acili`sha...ce zici?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai nu mai iau ca simt ca nu e bine

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Uitati ceva marfa
REPRODUCEREA
Compunere unui baiat de 9 ani despre Reproducere

"Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este co****tia. Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am vazut pe parintzii mei in camera de zi cind co****u. Tata icnea ingrozitor si mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit. Insa poate ca doar au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula. Precis e si ea bolnava, insa nu merge la doctor. Insa daca ei continua sa exerseze asa de mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume.Eu mi-as dori un iepuras.
Reproducerea la oameni se intimpla prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede.
Noua fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic.

Cind noua fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si alba. Negrii ies cu siguranta prin fund.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

bey...super tare compunerea...
intrebare...daca tati ar ramane gravid...kupilu poate iesi prin penis?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Anca m-ai facut sa rad,interesanta viziune au copiii sa mai zic ca asta mare al meu,Robert era ferm convins ca,copiii se nasc pe cur?!L-am intrebat de unde i-a venit ideea si mi-a zis ca pe alta parte nu au loc sa iasa!!!

Koky desenul l-am vazut si eu,imi povestea frate-miu cat e de frumos la Vila Bran au fost si ei de Craciun.

Kay scena cu gandacul a fost tare,aveam si noi musafiri d-astia nepoftiti insa de cand au chemat 3D am scapat.

Iulia parerea mea este sa te duci la un cimitir din apropierea casei si sa discuti cu administratora ,in general o gasesti la birou pana la ora 13.Imi pare rau pt tatal tau,stiu cat iti este de greu mai ales ca acum 2 luni am pierdut-o si eu pe mama.

Gata cu tristetea,sa va zic de ieri,ieri dupa ce am avut in program o vizita ,mi-am luat ursu de mana si am mers la o prajitura si un suc,apoi ca sa fie destrabalarea completa am vizionat si un film la cinema,telefoanele date pe silent se albastreau de la apelurile copiilorle-am dat mesaj ca suntem la film,,au fost dragutzi si ne-au asteptat cu masa,inutil sa va spun ca trecusera ani de cand nu mai fuseseram la cinema,sau asa singurei o zi intreaga.
Va pup dragelor si o zi minunata va doresc.

P.S Misha Alexul tau e nascut in aceiasi zi cu Edutzu meu.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

buna ziua si de la noi...noi am avut un sfarsit de saptamana foarte incarcat...incepand de joi....am cunoscut pe plaja o familie din bucuresti care au si ei un baietel de 6 ani,diagnosticat cu autism,si ne-am hotarat sa mergem la tulcea sa vizitam si noi faimosul acvariu,despre care toata lumea vorbeste,intr-adevar este foarte frumos,doar ca parca este cam micut si daca tot am ajuns la tulcea am reusit sa mergem si la manastirea celic dere...a fost o zi plina,vineri ne-am linistit putin,apoi sambata am luat-o de la capat,am fost pana la mangalia,pt ca a fost ziua de nastere a nasei andreei si pt ca tati s-a nimerit sa fie liber,am dat o fuga si pana la tara la socra-meu...(stefanesti de calarasi)...mihaitza a fost in elementul lui acolo,toata ziua a stat afara,in picioarele goale si s-a jucat...apoi la intoarcere ne-am oprit la proaspata noastra mamica,misha,sa-l vedem pe alexut live...am ajuns aseara pe la 9 acasa,rupti de oboseala..partea proasta este ca la tara,mihaitza s-a umplut de bubite si se scarpina....promit sa pun si poze imediat cum le descarc!

kay,foarte tare faza cu gandacul,bine ca s-a terminat cu bine!
iulia,ce pot sa spun..multa putere si dumnezeu sa te intareasca...n-am vazut pozele inca,dar revin mai incolo...
andra,bine ai venit la plesnite...
delphi,sarut mana de cafea...


MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput