Licurici de ianuarie-februarie 2009 (21)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:



Citat:
citat din mesajul lui Anculet

Mai fetelor,cele care ati inceput sa dati suc de mar si morcov bebeilor vostri,ati observat ca fac kk ceva mai inchis la culoare ca de obicei?
Eu eram obisnuita ca Alexandra sa faca mai galben (ii dau lapte praf),acum e negru cu galben,o fi vreo problema?Sa ma ingrijorez?
Raspundeti-va rog....inainte sa intru in panica

fetele vesele

Alexandra Maria- 02.02.2009


Da, asa e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Bee sa traiasca Alexia frumoasa, sanatoasa si cuminte .
Edinutza si Just cu 2 fete cucuiete si zambarete .
Iulia pentru link.Acuma eu o spal in cadita rezemata de spatar si cu funduletul pe un suport.Cada o asez pe pat ca in alta parte nu am, mi-ar fi placut in chiuveta dar chiuveta noastra de la baie este cam micuta.Cand mai creste trebuie musai sa o mut in cada mare, as opta pentru ceva care ii permite sa stea putin intinsa, in pozitie oblica.
Lisa ma bucur ca v-ati odihnit azi noapte, o sa iesim si noi afara ca e cald si poate la ceva cumparaturi.Am scos-o si ieri si la umbra am inghetat si la soare ne-am topit .

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculet spune:

Citat:
citat din mesajul lui BillyBilly



Citat:
citat din mesajul lui Anculet

Mai fetelor,cele care ati inceput sa dati suc de mar si morcov bebeilor vostri,ati observat ca fac kk ceva mai inchis la culoare ca de obicei?
Eu eram obisnuita ca Alexandra sa faca mai galben (ii dau lapte praf),acum e negru cu galben,o fi vreo problema?Sa ma ingrijorez?
Raspundeti-va rog....inainte sa intru in panica

fetele vesele

Alexandra Maria- 02.02.2009


Da, asa e!

Catalina

mamica fericita de Ana-Maria ingeras de

http://www.flickr.com/photos/33604838@N02/




Deci nu-i motiv de ingrijorare?

fetele vesele

Alexandra Maria- 02.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Anca eu am impartasit-o chiar la botez, de atunci nu am mai reusit sa ajung cu ea la biserica.Minivacanta placuta!!

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Iulia ceva de genul asta as vrea http://www.toy4education.com/product/MI-42, e din linkul trimis de Dark, cred ca e destul de comfortabil pentru ei si poate si pentru noi, nu-mi dau seama cam ce dimensiuni are.
Billy treci la raport, nu te ascunde dupa canapea ca te vedem anyway .Ce mai face Ana -Maria???

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

http://www.toy4education.com/product/MI-42

http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Anca, ce de familii v-ati strans. nu iti e groaza sa mergi cu bb mic??
eu am imparatasit-o pe Anuta la botez si in fiecare duminica.baita facuta de NASA se face a doua zi. distractie placuta.
poze cu botezul Anei am pus,le gasesti aici:
http://anaciufulita.shutterfly.com
mai am inca de pus de la petrecere,dar lenea e maaare,zilele astea
interesanta vanita pe piticii nostri.

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anculet

Citat:
citat din mesajul lui BillyBilly



Citat:
citat din mesajul lui Anculet

Mai fetelor,cele care ati inceput sa dati suc de mar si morcov bebeilor vostri,ati observat ca fac kk ceva mai inchis la culoare ca de obicei?
Eu eram obisnuita ca Alexandra sa faca mai galben (ii dau lapte praf),acum e negru cu galben,o fi vreo problema?Sa ma ingrijorez?
Raspundeti-va rog....inainte sa intru in panica

fetele vesele

Alexandra Maria- 02.02.2009


Da, asa e!






Deci nu-i motiv de ingrijorare?

fetele vesele

Alexandra Maria- 02.02.2009


Nope! Stai linistita! Si puiul meu face la fel... Cand se introduc si alte alimente in alimentatie, culoarea se schimba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Wow Anca, ce faina vacanta! Eu inca n-am gasit nici macar o familie de romani prin zona...
Lisa, ati avut aceeasi nasi si la botez si la cununie?
Si eu am inteles ca e normal sa se schimbe culoare la caca daca incepi alimente noi, mai ales morcov.

Crisss mami de pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

aceiasi nasi

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput