Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Inspirata de poza Crynei cu piure , mi-am luat o portie si cu pulpita ...dar am mancat cu pauze ca atunci s-au gasit gura casca ..deh..soarta ......


acuma sunt binevenite prajiuturelele

Mai am 2 h nu mai rezist

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Offf, Dany... hai fruntea sus! Dam dulce, ca sa mai rezisti inca doua ore. Asa program lung de munca ai? E de la 8.00 la 20.00, sau cum? Ca, e cam naspa asa . Macar, plata e satisfacatoare la asa program? Iar, gura casca aia... le dam doua dupa ceafa ... sa nu mai apara si altadata .
Xandrinne, multumesc pt. suport . Sper sa fie bine la examen... mai am trei... e naspa, ca-i cam stressant ... uffa... mno, asta e... le-oi da io de capat... pan' la urma ...

la toate. Vad io daca mai intru mai tarziu ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , in mod normal nu este asa programul, este in ture ca sunt doar eu si mai e o colega, babaciune ....dar asta saptamana si-a luat concediu madam, pe motiv ca se duce la sor*sa la Bistrita ca are aia barbatul bolnav si nu mai poate ....acuma sa ma ierte DD dar cu ce o ajuta .....asa ca trebuie sa stau zi lumina, ca in contextul actual, cand ieri au mai dat afara 10 oameni , sa sun eu mot si sa zic ca nu stau , pai ar fi zis ia pas ...si chiar daca nu e cel mai bun job si platit nici pe departe ...este ....asa ca stau .....

Logic saptamana viitoare ar trebui sa fiu libera , sa vad cam in ce toane e babaciunea ...scuze de limbaj dar asa este si in plus este genul parsiv , in fata ni nini nana si pe la spate ti-o t....si nu o spun eu , mi-auy zis toate fetele de pe aici .....nu venea domn director tam nesam acum 1 luna sa imi scada salariul pe motiv ca am sal mai mare decat ea ...dar scuze am o facultate , am niste experienta , sunt Director de magazin, chiar daca mai mult cu numele ......


NA, ca m-am descarat.....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Offf, Dany , naspa rau cu astfel de colegi . Poate se intoarce, totusi, din concediu cu toane bunicele ... ca sa-ti dea liber si tie . Hai, ca amu, mai ai doar o ora si gata pe azi. Mergi acasa . .






#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , multumesc de sustinere mai ai parte si de asa specimene , dar fiecare pasare pe limba ei piere ...si are grija DD de fiecare .

Dar tu c f , nu inveti ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


... pt. examenul de joi, profu' a avut "grija" sa ne dea materialul bibliografic in format electronic... si doar in format elctronic ... Asa ca, vreau-nu vreau, stau si ma chiorasc la calculator ... il citesc mai mult, decat bag la tartacuta ... asta e ... sper sa-mi ramana, totusi, ceva in cap ... Materialul bibliografic nu l-am scos la imprimanta, ca e mult prea mult material ca sa-mi convina sa-l scot . Si, uite asa... mai intru si pe DC ... ... ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

va pupacesc si va doresc o seara plakuta

pe maine

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Bine Dany, multumim de urari. O seara placuta si tie, odihna multa . Noapte buna .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Bine mai ca zbierati cat ii ziua de lunga si acum ca sunt aici voi ati tras pe dreapta, treaba-i asta?
Danezo stiu ca tie ti-am lipsit si lui Cryna dar ma roade o curiozitate, tu de unde ai tras concluzia ca sunt suparata pe tine? Nu pe tine sunt suparata mami draga pe curva asta de viata si pe oamenii cu doua fete de care imi e efectiv lehamite. No, si bine, recunosc, nu-mi place capucino, nu-mi place frisca (o ador, frisca) am declarat razboi dulciurilor, acu doua luni ma laudam ca pot sa mananc oricat, orice si la orice ora ca eu slabesc. Ei bine, dragul meu doctor endocrinolog cred ca m-a vazut in dunga, rezultatele se cunosc, am 12 kg in plus, in concluzie, dat fiind ca eu la Cluj nu mai am cum sa merg, adica pot merge dar nu am cu ce ma intoarce decat a doua zi, am zis PAS tratamentului, Dumnezeu cu mila. De azi ar trebui sa functionez in parametrii normali, tocmai am luat una dupa ceafa, daca vin sa savurez cafelele cu frisca si gratarele inseamna ca functionez deficitar insa din punctul meu de vedere, NORMAL!

Va pup pe toate, toate si sa-mi fie dezertarea (imi) revin eu mai devreme sau mai tarziu Voi ar trebui sa stiti la fel de bine ca si mine ca odata ce ai dezvoltat o dependenta e greu sa te desprinzi de obiectul/persoana care ti-a creat dependenta.

Noapte senina!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Dany tin pumnii sa rezisti zilele astea. Gandeste-te ce o sa faci in zilele libere... poate trece mai usor

Cryna io numai asa am cursurile... asta daca nu cumpar cartile... dar mai bine dau print la sinteze, decat sa iau cartea
Eu nu pot sa invat citind de pe monitor

Marami cum sa zici pas al tratament... pai vrei bataie? Acu serios, n-ai alta solutie... trebe sa emrg des la Cluj? Nu gasesti mai pe-aproape alt doftor? Sau macar de unde sa te poti intoarce in seara zilei respective Hai ca io nu cunosc detalii da' imi dau cu parerea


Fug sa mai lucrez una-alta, pe urma scot baietii afara... si la retur curatenie... ca n-am mai facut de fo 10 zile ... n-am avut cand

Copiii tot cu muci, tot tusesc... Elena s-a dres la burtica, dar a luat-o Mihai de la capat... sper azi sa fie si e l dres, ca am urmat acelasi tratament: ceai de menta si hidrasec... regim oha... ca n-am ce sa le dau de mancare sa-i dreg... astia nu vor orez cu morcov... poate doar banane, dar daca baga un castron cu ciorba, ce efect sa aiba bananele





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput