Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Delicios tortul !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

elyanne baftaaaa ... iti tin pumnii

cryna tortuletul ala sau ce-o fi arata bestial .... salivez aici pe tastatura mult spor la referate

ochi verzi felicitari pentru transfer

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume!!!

Dau de baut doar pt. ca este ziua Elenei...

Ca altfel... n-am fost in stare Asta este, data viitoare o fi cu noroc...
M-am cam ofticat pt. ca nu merg prost si nu ma asteptam sa nu iau... la fel zicea si instructorul... Dar daca nenea politist a tinut mortis, a reusit... Am facut greseli recunosc... greseli pe care le-ar face si unul cu experienta... adica n-am intrat din prima pe o straduta super ingusta... unde ar fi trebuit sa iau virajul mai in larg decat l-am luat, sa intru pe contrasens... si veneau masini... Asa ca am dat inapoi in spate... m-am asigurat, am intrat... Dar m-a depunctat... apoi am plecat greu din rampa, dar am plecat... In unele locuri mi-a atras atentia ca merg prea aproape in dreapta... dar erau strazi inguste, cu masini in sens invers... apoi cand am fost pe o singura banda pe sens, destul de lata s-a luat de mine ca merg pe mijocului ei, cand as putea sa merg langa bordura... cine sa-l inteleaga... Una peste alta am gresit (dar nu greseli majore... de-asta m-a si plimbat suficient de mult sa se adune multe), dar daca n-ar fi vrut sa ma incurce putea sa ma lase sa merg pe strazi normale... nu pe unde io n'as fi intrat inca, la experianta mea
Si mi-a pus de doua ori frana brusc, cand eu calcam deja frana si aveam timp sa franez singurica... asa m-am obinuit sa franez incet... El o fi crezut ca nu franez deloc... nu stiu. Data viitoare ii dau cu capu de parbriz


Hai ca uitam... multumim pentru urari... Elena a primit o floricica si o cutie de mombaone de la un coleg de gradi
Deja? Ce ma fac cu mandra mea?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Of, Elyanne ce ghinion ! Mama lui de politai ... las', c-o sa fie data viitoare mult mai bine ! Ai sa vezi ! Heyyy... -am dulce mica ta gagicuta .

Si... multumesc frumos la toate fetele pentru suport . Io sper sa reusesc sa termin cu referatele... si sa fac si ceva bun ... macar cat de cat... uffa... am fugit ...

la toate. Pa.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Multumesc!

LA MULTI ANI, ELENELOR SI CONSTANTINILOR!
LA MULTI ANI, ELYANA!



Eu mi-s chiauna de cap.De cateva zile Diana plange de durere de masele si azi noapte, mai ales spre dimineata a fost groaznic, cu urlute si dureri mari. Mi se parea ca-i iese o masea, dar ce masea? Si ne-am dus la stoma...surpriza! Îi iese molarul de 6 ani si ea abia face maine 4 jumate.S-a minunat si dr. si se pare ca ne mai chinuie o vreme si dam cu Calgel cand nu mai poate.
Greu i-au iesit si dintii de lapte, am avut parte de explozie dentara, cate 3 ieseau, dar acuma e si mai rau, iar pe sapt viitoare o luam de la capat cu cel din partea stanga dupa cum se prezinta gingia, asa a spus dr.

Elyana, tot bem...Data viitoare vei reusi!
Cryna, spor la invatat!

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Bem, bem... ca doar e ziua Elenei

Eu incep sesiunea in iunie ... alta distractie ... cand le fac pe toate ... asta nu mai stiu



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Uffa... in sfarsit am reusit sa termin referatul pentru maine... maine dimineata trebuie sa ma duc sa-l predau la profa... Pfiuuuuu... sper sa fie bun ... ca, altfel, am dat-o-n bara ... In fine, pentru ca am luat o scurta pauza, imi zisei sa va invit la un ceai de seara... ca, mie imi prinde bine... se pare ca am cam racit oleaca ... si io si Robert suntem doi farnaiti ... si ma ustura si gatul... in fine... enjoy ...





PS - Ochi_verzi, dam dulce Dianei si o imbratisare calda ca sa treaca cu bine peste problemele dintosilor !
PPS - Elyanne, io de maine deja-s in sesiune... iar, luni am primul examen scris si... n-am citit inca nimic, nimic, nimic ... pana amu, am reusit doar sa-mi chinui capatana aiasta bleaga cu scrisul referatelor ... si, inca nu le-am terminat pe toate ... deci, vaslim oare la aceeasi barca ?!? & ... ... pfiuuuuu... trenu-n gara ... pfiuuuuu...


Gata. V-am -at pe toate si va zic noapte buna ... daca nu mai intru ... pe maine .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

cryna77 eu incep abia pe 4 iunie... si termin pe 21... sin scurt... fata de sesiunea de iarna... din 2 in 2 zile
Si mai grav sala la ex auto o pot da abia pe 8 iunie... deci o sa fie o mare varza in capul meu...

Multumim inca odata pt. urari ... dar nu-i si ziua mea... doar a Elenei Voi vreti sa dau de baut la dublu... m-am prins



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata. Cu scuzele de rigoare...
La multi ani sarbatoritilor vostri, care s-au aniversat ieri.
Eliana, imi pare atat de rau!
Miha, felicitari pentru transfer!
Crina, bine ca ai terminat referatul. Bafta in sesiune!
Eu mai rarut, nu mai apuc sa intru pe DC...
Va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

'Neata fetele!La Multi Ani si numai bucurii pentru toti aniversatii zilei de ieri!!!
Mihaela sa fie cu noroc transferul si mare pentru Diana sa amelioram durerile.
Elyanne lasa data viitoare il inveti minte pe nenea politaiul.Si poate nu mai dai tot peste acelasi.
Cryna bafta sa fie bun referatul si mult noroc in sesiune.Yami-yam,buna tratatia ta.
Xandrinne e bine ca macar iti faci timp sa stim ca sunteti ok.
Cristianaaaa pe unde umbli femeie de nu ai timp nici de o cafea???!!

Fetele eu dupa controlul de la finante am avut ceva de munca sa indeplinim planul lor de masuri si apoi 2 zile m-am plimbat iar pe la furnizori.Si am prins ieri o aglomeratie pe centura Bucurestiului... de nu stiu daca am parcurs 2km intr-o ora.Mi se urcasera toti piticii la creier.Buuun si asa am motivat absentele.
In rest suntem bine,dupa nunta de la care sper sa apuc sa pun poze maine,ne pregatim de botezul nepoticii duminica.E o papusa de copil.Desi in cateva ore a vazut o gramada de persoane noi si a trecut din brate in brate mititica radea si sa vedeti ce gangurea cand mi-a vazut fetele...Imi vine sa o mananac nu altceva.Mey, si e asa de micuta si usurica fata de ale mele...normal,are doar 3 lunite.
Acum ma pregatesc sa dau o si sa ma intorc la lucru.Va pe toate.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput