Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Dany multam de cafea,tare bunaaa..

Cryna spor la invatat mama!

Miha bine ca ai depistat 'problema' ,din timp, si ii place Dianei la dentist.Ai fetita curajoasa

Xandrutza

Eliana bafta la ixamen!Asteptam sa uzi permisul..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

eliana tinem pumnii maine si nu te mai stresa , nu e chiar asa complicat .... de-ar fi asa greu ar mai fi atatia soferi ?????


restul sirenelor va pup pe toate

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

tre sa iau TV .... a sucombat si cel de al doilea .....adevarul ca sunt cam de 12-15 ani, cat sa tina, dar nu era momentul....

Cryna , baga mama ceva bun de papa , dulce ca simt nevoia



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmmhhh... ceva bun pt. Daniela_daneza... si galerie pt. Elyanne ... o sa incerc sa impac amandoua doleantele ... Iote Elyanne, mama draga, ca io am incredere in tine si ciocnesc deja pt. luarea permisului , nu-i asa fetelor?!? Ciocnim cu toatele, bineinteles & ! Ca sa udam permisul lui Elyanne ... Cum e Daniela_daneza? Iti place ce va pusei?!? ... enjoy ...





Gata! Io fug amu... ca sunt pe ultima suta de metri la un referat ce trebuie sa-l predau poimaine... si mi-au plecaaattt creierii ... nu mai reusesc sa-l termin odata ... offfff... v-am -at pe toate... vineri dupa-amiaza o sa incerc sa scriu ceva mai multicel ... paaaaa... .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Fetelor, am reusit!M-am transferat unde am vrut, la scoala unde-s detasata acuma.



Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Woow... fetelor... ne facem "critza" azi ... pai, dadui si io (cu anticipatie pt. Elyanne)... amu, ne serveste si Ochi_verzi !!! FELICITARI Ochi_verzi pt. transferul obtinut !


Gata... fug din nou la referatele mele... ca, amu sunt si oleaca cu susu'n jos ... tocmai ce-am terminat de vorbit la telefon cu o colega despre examene, referate, profesori, pretentii, colege rautacioase si invidioase ... is dezamagita si panicata total!!! Offf... oi vedea io... v-am -at pe toate. Pa. Si noapte buna ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, spor la referate! Mersi de tratatie !

Ochi_verzi, felicitari !

Ely, multa multa bafta, si sa ai noroc de un politist de treaba si LA MULTI ANI , pt.ELENA!

La multi ani sarbatoritilor de azi !



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! 'Neata! O -luta cu frisca serviti?!? Ori ba ? Enjoy ...









#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Servi, servim

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Inca o data: bafta Elyanne !

Si amu... "LA MULTI ANI!" tuturor Elenelor & Constantinilor!






V-am -at pe toate. Pa.




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput