Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ooo... ce activitate pe aici
Sau am lipsit eu prea mult?

Io's singura cu trupa, toata ziua... maine la fel... sa vedem cum o scot la capat... sa aiba fiecare ceva de facut, eventual sa mai lucrez ceva... si sa fac un tor de mere... asa mi-a traznit ieri



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata !

MARAMI , eu una cred ca trag o fuga pana la tine sa te altoiesc , nu neglija tratamentul de tiroida , te rog si fa tot posibilul si mai cauta-te si la alti medici, mergi la TM dar mergi!


XANDRINE , ASTA E VIATA , DAR STII CA PANA LA URMA FIECARE PLATESTE PT. FAPTELE SALE ....MARE E DUMNEZEU ! Ce fac printesele ?

Crynuta , fruntea sus , eu una azi am un tonus bun si optimist ...


Ely , succes cu trupa si arunca si al mine o felie de tort de mere , si eu faceam intr-o vreme ..

Pup toata balta fara discriminare !

Have a nice day!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Neatza
Dany, sar`na, printesele-s bine, umblarete de dimineata. Ma mentin pe mine in forma
Crina, multumim pentru tratatie!
Eliana, vreau si eu tort cu mere! O sa fac si eu maine unul, cu nuca, cadou la copii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Buna din nou ... apar cu ceaiul de la ora cinci... enjoy ...









#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmmhhh, Ely... vreau si io o felie de tort ... bafta cu trupa .
Dany, io inca n-am regasit tonul optimist... sper sa apara el de unde s-a ascuns ... si sa-mi aduca si corabiile inapoi ... mersi pt. incurajare . Hmmmhhh... tonus bun cre'ca am ... ca, am robotit azi toata ziulica ... recuperari mama, recuperari ...

Mai revin io... ca-s cu creierii imprastiati amu ... si nu stiu ce sa mai scriu ...

la toate & o zi buna in continuare!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vine tortul... acu l-am scos din cuptor, dupa ce se raceste, pun fisca... si cand e gata va dau si voua cte o felie... arata si miroase f. bine... e cel mai simplu de facut... fara batai de cap... in timp ce se coacea dadeam mancarea copiilor ... 2 in 1

Acum mai lucrez ceva... si mai peste fo ora pun frisca



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Abia astept si tort de la Ely, dar sa si plek acasa , ca m-a luat o stare de rau ....am un nod in gat ...de la tiroida ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Neatza! Poftiti la
Am reusit sa coc aseara un blat cu nuci, azi il imbrac in frisca...
Va pup pe toate, merg la multele treburi.
Sa aveti un week-end frumos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine! Pt. ca aveti nevoie (io, cel putin, am nevoie )... va mai las si io un rand de ... pe langa cel al lui Xandrinne . Enjoy ...




Hmmmhhh... astept tortulet si de la Xandrinne ... .
Dany, sper ca azi te simti mai bine . Sanatate multa!
Io, avui inca un "bai" azi... la examenul de dimineata proful a pus mai mult note mici ... asa ca, refac referatul pt. reexaminare ... mno, oricum intelesesem de la fete ca, in general, el pune note mici mai mult ... hmmmhhh... Dar, am si o veste buna ... luni avem serbare (la gradinita)... asa ca, macar luni o sa-mi fie mai bine ... sigur o sa fie frumooos ...
Gata momentan. la toate & o zi buna & un weekend placut!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Multumesc de cafea , e bine venita .

Aseara am adormit la 21.00, se facuse si un frig , batea vantul , asa ca in scutece direct am aterizat....se simte oboseala si stresul si de aceea m-am simtit si rau ....azi sper sa imi fie mai bine ca vreau sa merg sa iua TV .....


Pupici la toata gasca !

Ely , unde-i tortul ?

Cryna , bafta !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput