FIV 224

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

MAMI VREAU multumim. Sa dea D-zeu sa ne intoarcem maine cu vesti bune de la Giulesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

iazmin: mie la ultimele 3 fiv-uri mi-au recomandar Aspenter din ziua cand am inceput inhibarea (Ziua 21). Am oprit aspenterul cu 2 zile inainte de punctie (ca poate duce la hemoragii) si l-am reluat a doua zi dupa punctie. L-am continuat pana la beta-hcg.
Pupici

Aly-in cautare de mama-purtatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Eu am continuat cu Aspenter si dupa beta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Mami_vreau multumesc frumos de urari!
Cristal1995 multumesc de mesaj iubita!
Stuart multumesc frumos pentru urarea calduroasa!Si inca o data, te rog sa ma ierti ca am fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka_daria77 spune:

Ioana La multi ani si din partea mea mai cu intarziere scuze. Eu in weekend nu prea stau pe acasa.Sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti tu in viata.
Iana_maria, Husky si Iazminn bafta multa azi sa se lase cu chef.
Dana cum te simti? Cum a fost prima injectie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

Hei eu sunt bine ... Buna dimineata!
Nu stiu daca a citit cineva tot prospectul la Gonal dar undeva pe la sfarsit e scris "Īn cazuri izolate au fost raportate reactii alergice..." - dupa prima injectie de ieri (am ales sa o fac la 6.30 dimineata - seara nu ajungem constant la aceiasi ora acasa) asta am patit eu - toata burtica s-a inrosit era ca o ciupitura uriasa diametru 10-12 cm si ma cam manca... am pus gheata, apoi m-am gandit ca nu e bine sa pun gheata pe burta acum si am pus un prosopel cu apa rece... a trecut pe la 6 dupa amiaza nu mai era nimic.
Azi am facut in picior si deocamdata nu se vede nici o reactie dar si ieri a fost dupa 6 ore asa ca mai astept.
Oricum mi s-a parut mai putin dureros in picior - of grasimea de pe burta nici la asta nu e buna
sa avem o saptamana plina de vesti bune - punctii bune, embrioni frumosi, HCG mari !

azi e ziua 2 de Gonal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Neata,

Eu ieri am avut o sangerare mica, nu stiu de la ce, Dr. cocei nu mi-a raspuns la tel sau la mesaj.
Teste neg azi, dar nu din prima urina.

Vedem maine.

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Ingerasi nu te stresa este de la implantare ai s avezi ca este bine cand faci Beta?

Puisori dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pen spune:

Buna!
In primul rand, "LA MULTI ANI!" Ioanatus. Iti doresc 100 de ani fara reparatii si sa apuci stranepotii!! Scuze de intarziere!
BAFTA tuturor fetelor in focuri, sa aveti o saptamana plina de reusite!
Kora, daca te prorameaza marti la punctie, vin sa te sustin, bat discret la usa si intreb de tine. Eu am ecorafie dimineata, la 7,30, se incheie saptamana 11.
Va pup pe toate!!!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput