Mamici prin FIV (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

andicule ma bucur ca ai intrat, daca n-o facea-i pana luni te sunam... de duminica o saptamana plecam, asa ca pe 8 iunie suntem la Mamaia. Cu robinetul de muci, e viroza.... Am avut-o si noi saptamana trecuta, tine 3-4 zile fara febra si altele.



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Citat:
citat din mesajul lui pussi

andicule ma bucur ca ai intrat, daca n-o facea-i pana luni te sunam... de duminica o saptamana plecam, asa ca pe 8 iunie suntem la Mamaia. Cu robinetul de muci, e viroza.... Am avut-o si noi saptamana trecuta, tine 3-4 zile fara febra si altele.



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!


Si ce le-ai dat de le-a trecut asa repede?




Mami de Filip Gabriel (27/06/2007)

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/135721.birthday.png" target="_blank">Asa cresc


Bazar pentru Mihaita
"Vreau sa nu mai fiu diferit!"
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

******0 900 900 320-pt 10 euro******
******0 900 900 325-pt 5 euro******

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

nurofem, 5 ml dimineata si 5 seara + 1 ceapa in camera taiata melcisori, dar noaptea am scos-o!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Citat:
citat din mesajul lui pussi

nurofem, 5 ml dimineata si 5 seara + 1 ceapa in camera taiata melcisori, dar noaptea am scos-o!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!


Saru'mana|! ma gandesc ca ceapa a facut treaba principala! o sa incerc si eu maine!



Mami de Filip Gabriel (27/06/2007)

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/135721.birthday.png" target="_blank">Asa cresc


Bazar pentru Mihaita
"Vreau sa nu mai fiu diferit!"
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

******0 900 900 320-pt 10 euro******
******0 900 900 325-pt 5 euro******

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

raportez si eu mandra ca de 2 zile am inceput sa au:
"didi da" da-mi suzeta
"ai doa" am doua
"is,is" pis, pis de la pisu
"haide" haide
"efa" elefant

Autor Anuta mea mica ciudat a fost ca a inceput direct cu propozitii...am crezut ca am "vedeni auditive", dar se pare ca puiul mic vorbeste




PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Pussi sa te ti mami de acu' incolo nu o sa le mai taca gurita toata ziulica.Distractie placuta la mare!

Andicu si noi vom fi in mamaia in perioada 29.06-10.07 dc iesiti pe plaja poate ne vedem cu flacaul frumos.Mai spune-ne noutati despe tatal tau cum este cum se mai simte

La noi ploua de rupe de azi dim in continuu, Sofia e terminata in casa nu are stare s-a plictisit de toate jucariile carticelele ced ca si de mine tot incerc sa inventez fel de fel dar fara succes.A sa va pove ce mi-a facut azi mi-a adus paupsa bebelus si imi zice tis tis (tzitzi tzitzi) si imi ridica tricoul, pana nu am scos sanul sa ma prefac ca hranesc papusa nu s-a linistit, bine ca nu mai cere pt ea, o duce capul numai la prostioare.

toate mamicile si fivuletii.



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

gataaa am sosit si noimultumim de urari va pupam pe toatee.


www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Liana sa-ti traiasca fetita sa fie sanatoasa!Este o minunatie pufosica!Mai povesteste-ne despre voi

LA MULTI ANI CRISTIAN!Denisa sa-ti traiasca baiatul sa fie sanatos, poate mai intiri pe la noi sa ne dai vesti despre voi 3.La multi ani si pt Gabriel ,mii de abia acum am vazut ca a fost ziua lui in aprilie, eu am avut senzatia ca in august dar cred ca atunci ai facut et-ul



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Am scris ditamai mesajul si eram logata pe mamici_fivo trecusem pe Liana la mamici,sper ca va aparea mesajul sa nu mai ma repet

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Buna mamici fivoase va scriu si eu cate ceva despre noi ca nu am mai dat semne de viata de cateva sapt.Am fost plecata dupa cum va ziceam in Italia vreo 2 sapt. cu treaba nu vacanta unde m-am imbolnavit de gripa.Cat am stat acolo am fost cobza,am venit acasa de vreo sapt. si nic acum nu ma simt prea bine.Va da-ti seama ca nu am fost sa vad fata de teama sa nu ii dau si ei gripa.Asa ca se face curand o luna de zile de cand nu mi-am strans in brate puiul si mie tare dor de ea.Noroc ca am net la mama si o vad in fiecare zi pe camera,ma gandesc ce atitudine va avea cand o sa ma vada iar.Sunt tare suparata ca am venit acasa si parca nu se mai opresc bebelele.Sotul meu nu se simte prea bine,soacra maine aflam daca are cancer sau nu iar astazi o interna si pe nepotica in spital cu bronsita asmatiforma.Imi vine sa o iau la goana,incerc sa ma calmez si sa ma impac cu situatia.
Bianca in schimb este foarte bine la tara,doarme mai bine ziua,noaptea are 1-2 treziri doar,mananca bine.De cateva zile a zis mama ca este un pic mai maraita si a avut cateva scaune mai moi dar cred ca este de la dintisori.Are gingia umflata si rosie,eu cred ca ii iese vreun dintisor ca nu i-a mai iesit de vro 2 luni.Cu vorbitul ce sa zic a mai spus cateva cuvintele haide,udo,si inca ceva nu mai tin minte.Le zice numai cand vrea ea daca ii repeti sa zica iarasi nu vrea si pace,are personalitate bubu meu.Cam atat despre noi deocamdata,sper sa vin cu vesti mai bune curand.Am citit tot ce ati scris pe aici,am vizionat si pozici,cu scrisul am stat mai prost.
Liana nu am apucat sa te felicit cred,sa iti traiasca frumoasa printesa si bine ai venit la mamici olteanco.
Diana Chiar nu ne mai zici nimic de Christian,nu ai mai dat de mult pe la noi.La multi ani strumfului.
Pussidistractie placuta la mare,cum te simti acum ca ai printesele cu tine?
Mai vroiam sa scriu cate ceva dar ma lasa neuronul,pup mamicile fivoase si nu in ultimul rand bebei fivosi


Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput