Mamici prin FIV (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Julia75 spune:

Liana, Mika, felicitari pentru fetite, sa fie sanatoase!
Madalina, la multi ani Sofiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

pentru mamici si bebici !
Ne sete dor de voi !
MADA multumim de urari, dar si noi va spune LA MULTI ANI ! cu intarziere pentru 22 mai.
PUSSI Va asteptam cu drag. Iuta venim la Secu cu masina, sa va vedem si sa facem sedinta foto.x4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

La multi ani Sofiei, cu intarzierile de rigoare!

adaca iti scriu cand plecam sau o sun pe Tia!

am vb cu Ginger sunt bine si ea si cei 2 Fantastici ai ei si va pupa pe toti!






PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ingeras imi pare tare rau dar nu te lasa batuta

Multumim tuturor de urari

Hehe se anunta intalneala mare in banat, vrem pozeeeeeeeeeeeeeee cat mai multe
Noi ieri am facut 2 ani de la "dezghetarea" Sofiucai adica de la ET si un an de la botez, Doamne ce repede trece timpul

Pupam toate memicile si fivuletii din dotare!



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Mada, multi ani pentru dubla sarbatoare.

Pup toti bebelusii si pe mamicile lor.
Fetelor, n-am mai reusit sa citesc, sunt in urma rau, dar sper sa recuperez cat de curand. Noi suntem bine, peste cateva zile plecam pentru 2 saptamani la bunici, am inceput diversificarea cu suc de mar (cred ca-i da niste dureri de burta Dianei, ea are si reflux... dar din pacate nu pot sa-i bag si suc de morcov crud pt ca are scaunele deja moi). Suc de portocala m-am hotarat sa nu-i dau inca, la banana ma mai gandesc si uite asa ramane copilul meu nemancat si diversificat doar cu mar. Voi la ce varsta ati dat banana? Biscuiti fara gluten si faina de orez pe unde gasesc? Na, ca m-am pus pe intrebat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delfi spune:

salutare fetelor, nu am mai intrat de mult dar nu am avut timp. M-am apucat de confectionat hainute de sebare pt copii pt ca am ramas fara servici, meseria mea de baza era croitoreasa asa ca m-am pus pe treaba.
Mirela eu am luat biscuiti din r e a l iar faina de orez e prin supermark pe la produse de diabet sau asiatice, sau eu le-am luat paste din orez fara gluten de la s c o t i . Ma duc sa mai citesc si eu din urma si sa vad si eu tustile lui pusi. Scuze de intarziere dar LA MULTI ANI pt toti sfintii Constantin si Elena

Mona mamica fericita de Alexandru Luca si Cristian Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

mirela vad ca si tu ai nascut iarna, diversificarea am inceput-o cam tot asa si... n-a mers(morcov, portocala.. Elena vomita) asa ca dupa ceva mar, am trecut pe borcanase, si am tinu-to asa vreo luna jumate. Stiu ca meniul era: mar, borcanas si apoi banana. Erau deja fructe pe piataautohtone si noi eram pe borcas! Eu biscuiti n-am dat decat mai tarziu, amestecam in schimb cerealele cu fructul... si orez fiert cu lapte, mixat bine amestecat cu fruct!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ce liniste pe aici am ajuns pe pag 3!

Pupam toti fivuletii



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Hello!

Mirela, printesa mica! eu i-am dat banana lui Filip pe la 6.5 luni. Faina de orez am gasit in farmaciile naturiste, cel putin la noi, in cea din Carrefour. Succes cu diversificarea!

toti puiutii si pe mamicile lor!

Noi am facut ROR(Priorix) acum 2 saptamani, si de atunci, in fiecare weekend am avut cate-o reactie : week. trecut a avut febra, in jur de 38, de ieri ii curge nasul ca la robinet..abia astept sa treaca si saptamana a3a ca sa scapam de stresul cu reactiile ROR-ului!
Eu, cu fundul in 2 luntre pe partea de cariera-serviciu, nu prea am timp de multe, nici de gandit..sper sa devin mai activa in curand!


PS: Pussilina, cand veniti sau inainte de venit la mare, astept cu nerabdare un semn! abia astept sa smotocesc un pic Tustele frumoasele!



Mami de Filip Gabriel (27/06/2007)

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/135721.birthday.png" target="_blank">Asa cresc


Bazar pentru Mihaita
"Vreau sa nu mai fiu diferit!"
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

******0 900 900 320-pt 10 euro******
******0 900 900 325-pt 5 euro******

Mergi la inceput