Timisoara Impreuna(149)Purtam in suflete un inger!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Seara buna, frumoase doamne,

Am cam gloanit azi, asa ca abia acu` vazui pozele - si ale Simonei (ce frumoasa esti!) si cele de la intalnire.

Silvana, , si eu ma bucur ca ne-am cunoscut. :)

Simo, si . Sa fie primite rugaciunile, gandurile si toate faptele tale bune, pentru sufletul mamei tale.
Sunt sigura ca toata dragostea ta ajunge la ea si ca e tare mandra de tine. Frumos copil are - si in interior, si in exterior!
Sunt tare fericita ca te-am gasit...

Aida, eu te-am visat pe tine azinoapte. tare.

toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si io vazut poze..sunteti frumoase toateeeeeeeeee..va pupam

luptatoarea mea

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

ioooi, is si io nainte de parcare. am avut o zi plina.

ma bucur ca fetele s-au simtit bine, io declar ca n-am fost in apele mele...cu durerea de cap si foamea-n gat, dar la final dupa salata aia parca mi-a revenit glasul.

Mariuka, esti beton cu excursia aia. si mie mi-o trecut prin cap sa merg si m-am fortat toata saptamana trecuta sa fac rost de 2 roti. cred ca nu suficient. tare-mi place ce fac oamenii aia acolo....ma bucur ca te-ai dus. si traseul o fo excelent.


Deya draga, nu mai zic nimic, ca io m-am blocat, acu tre sa recunosc...in prima faza n-am asociat numele cu persoana, dupaia n-am asociat pe popica cu superbul acele de pe mobil si cind mi-o picat si fisa dupa vreo ora...nu puteam sa-mi inchid gura de uimire. deci nu ca esti frumoasa, esti deosebita, mi te-am imaginat..umm..cumva altfel...copila draga m-ai bagat in ceata.
fetelor, fata asta-i zana...zana, n-am cuvinte. cred ca fac o pereche exceptionala. acu inteleg eu istoria cap coada :D
te pup deya, data viitoare casc si gura, ca mi-o mai trece uimirea...

silvo, sa stii ca m-am gandit la tine mult...in tacerea mea pe-acolo....cind apari fata si pe la noi? ca facem o intalnire de doua zile si doua nopti

somn usor si duminica minunata sa aveti.





Emma este iubire in sufletul meu.
Feelings.
www.piduk.blogspot.com" target="_blank">Piduk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Deya, hai sa-ti zic un secret, la prima intalnire, care apropo am cercetat in arhiva de poze si am descoperit data 24.06.2005, mi-a fost asa rusine, ca is tare rusinoasa de felu meu recunosc, ma gandeam cum sa fac, sa ma ascund in tufe dar nu era bine ca tot trebuia sa-mi fac aparitia, asa ca m-am dus cu juma de ora inainte cu musetelu in dotare (ca de intalnirea aia tot vorbiram pe aici) si am asteptat pana au aparut toate fetele si acu daca ar fi sa le revad as avea emotii
Maria,
Ando, stai pe aproape, apar cand nu va asteptati


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

pentru tot poporu, eu ma duc la

sa fi-ti iubite

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... si am plecat ... o sa vin si io cu impresii de la intalneala cand o'i avea ceva timp

fetele cucuietele si sa aveti o zi cu soare

Aida ... 21+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

offfff fetelor , de rusine vorbiti aici ..... ani de zile nu am mai scris (Doris stie) si si mai mai multi ani nu am mers la intalniri ..... da nah ncioadata nu e prea tarziu

si va mai spun ceva , daca tot sunt la ora destainuirilor .... la mine e simplu ... datorita EMMei m-am reintors intre fete si datorita ei sunt aici cu voi acuma .... spune tot asta .... "Emma este iubire" .... ce multe sunt de spus aici .... da nu ma prea pricep io (stiti deja ca io-s cu tehnicul) .... doamne de-ati putea intra in mintea si sufletul meu sa culegeti sentimentele

deya draga e un sentiment normal rusinea ... sa tii ca si mie mi-ai parut cunoscuta .... poate in alta viata ???? io stiu , ne mai gandim sa aflam

mariaa si eu am vrut sa merg la chestia cu bicicletele .... dar din cauza program super incarcat andrei sambata nu am avut cum

anda cum merge ??? rezisti eroic .... te-ai cantarit ????
io-s cocotata pe el mai ca un cocos

ana, doris pe unde ati colindat ieri .... azi unde mergeti???

emag cu tine n-am schimbat prea multe vorbe .... dar e timp nu ?

vickip se vede pe chipul tau sinceritatea sufletului

aida tie nu pot sa-ti zic decat ..... esti o femeie grozava .... pup tare tare si burticul si mai si

geta copilul e grozav, imi venea sa-l smotocesc putin, da nah m-am abtinut ca sa nu se sperie si mai tare de noi.... saracutul

acuma va las ca mai dun pe aici si merg la sat.... sa mai facem si azi plaja putin .... la urmatoarea intalnire voi fi si mai neagra .... n-o sa ma recunoasteti sincer mie nu mi se pare ca-s bronzata si tot insist si stau si stau

va pup pe toate necondtionat

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liana30

si io vazut poze..sunteti frumoase toateeeeeeeeee..va pupam

luptatoarea mea

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"



Liana, sa-tzi traiasca minunea, sa fie sanatoasa, norocoasa si sa va aduca numai bucurii. E absolut superba!

Aida . Tu ai aflat ce va fi simburelu?

Vazut si eu poze.........sunteti minunate! Sa ramineti mereu la fel de frumoase si unite! O duminica minunata tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata cocoanele...

Simonelule...m-ai puneat pe chituci,femeie,cu traseul de biuciuclete...bestial!Sincer!Banuiesc ca se poate face traseul si perpedes....bestial!N-am cuvinte!Cat despre mamon,sti tu mai bine....si ma bucur ca ai o implinire sufleteasca imensa...Dumnezeu s-o aiba ,pe mama ta draga, in paza!

Asa,ha?Silvano....emotiones...!!!!Ptiui drace,ca mi-ai amintit faza cu mustelul,mama lui de musetel ,pe care l-am cautat mai ceva ca pe sfintele moaste....Nah,deci vi inncoace ,da?!

Deya...mah,io de obicei vorbesc fara mine,neintrebata si nici macar nu mi se cere parerea....fetele ma cunosc si ma lasa pe pluta mea in continuare...dar io sper ca nu te-am speriat...Cert este,asta o pot zice din tot sufletul,ca ma uitam la tine cu gura cascata,tu fatuca draga,cat esti de frumoasa si de delicata si....nah!ca sa nu mi-o iau in freza de la Simona...inca mai cred ce ziceam de popica al matale.Sa fi fost in locul lui,te-as fi iubit numai pentru chipul tau frumos si delicat...sa mor de nu!Hahahahahahaha....ii povesteam la Marius despre tine,cat esti de frumoasa si de gingasa...si ii spuneam cum te-ai rusinat...si el imi zice ca-s matracuca si gaina batrana,ca ma holbam la tine si ca te-am facut sa te simti prost....iar la povestea cu popica...a fost in asentimentul meu,dar a zis ca nici nu ar trebui sa te agiti si ca ar trebui sa pleci urechea la gainile batrane....ca cica alea,parerea lui,fac supa buna....hahhahahahahahahha....pretenii stiu de ce!!!!!

emag,asa iti ziic,ca sa nu te "cufund"(vorba soacra-mi) cu Monica de Brazilia....tare mult mi-a placut sa stam de vorba si te admir pentru felul tau de a fi,pentru cat de tare esti si cat de bine arati si de simpatica esti!

Ma bucur ca a vebit si Dana-alexa...pe asta o vezi din an in Paste...dar m--am bucurat s-o revad...

Pe restul nu va mai mentionez...ca stiti voi mai bine ce si cum dinspre mine catre voi....asa ca va iumbesc,iulianelor....sunteti dementiale!

Aaaaa,ca vroiam sa spun:mm-am indragostit,iremediabil,de Alexutul Getutei!Fata draga,ai un manz la usa casei....de mi s-a pus fix pe inimioara!Sa-ti traiasca sanatos,frumosul mic!O dulceata!


Dragele babei....va tzuc cu drag si va urez o duminica minunata!Noi am vrea sa facem multe azi,dar nu stim de unde sa incepem....asa ca concepem plan de bataie....si 'om vedea.Unul din planuri ar fi sa ne racorim pe sub padure,sa vedem cum este...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Mey, mor de ciuda ca n-am fost si eu cu voi. La cu ce zoft povestiti imi imaginez ca a fost super. Si nici nu vad pozele nu stiu de ce .... La Maria , le vad si-mi plac... spuer faina treaba si ma bucur ca ti-a picat bine ... In rest la noi toate vechi, am fost la casutza, am facut mititei, am plantat niste rosii - cu speranta ca le-o uda si pe ele ploaia, am facut un pic curat la strada. Astazi mergem sa cumparam masa pentru bucataria noua - asta am scos-o de pe comanda ca era cam scumpa. Calin munceste, Lori smarcoceste, eu ma gandesc cu groaza ca de maine is iarasi de dimineatza.

in grup si sper ca puneti intalneala cu gratarelele intr-o zi in care pot sa vin si eu.

Mergi la inceput