Timisoara Impreuna(149)Purtam in suflete un inger!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

pana vin alea de le asteptati voi, luati de aici altele
fug sa ma achit de obligatii si-n bucatarie, da' revin cu comentarii!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor


super fain! se vede ca v-ati distrat si ati facut miscare multa!

cum a fost traseul? e nevoie de mountain bike sau e ok si cu o bici obisnuita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

faine pozele, mai aveti si altele? explicati si la mine ce-i cu omu verde?

Andanii si Monica, ma bucur ca v-am "cunoscut", pe voi doua chiar nu va stiam

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, faine pozele, cata lume...si copii...excelent!

Silva, Omu verde in prima faza a aparut pe terasa unde stateam, si ne-am gandit ca a scapat de la ospiciu... cand colo, erau mai multi oameni verzi, prin Unirii, era o campanie cu reciclarea...aveau acolo un stand...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Am completat albumul de poze, deci mai bagati un ochi, astea sunt toate pozele...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Foarte faine pozele....mi-au placut!deci...care va sa zica,numai va uitati la moaca mea si va pufneste rasul,hai?

Simona....foarte frumos traseul....mi-a placut si m-a distrat bicicleta tunata.Cine era nenea cu ochelari care apare in album?Cred ca te-ai distrat fain!Sa-ti fie de bine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vizionat poze cu timishorence frumuhsele foc, pup graviduta Aidutza ca pe voi toate de altfel

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Incepe Eurovisionul!

Hai Romania!
Succes Elena!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

asa, cum ziceam...
ce zile nebune, ce zile nebune!!

Ano, cat am ras...ce tunata femeie?!?! aia asa e de la mama ei de acasa

mey, zau ca nici nu stiu cu ce sa incep...fost tare fain, tare aer curat si multa libertate am mai simtit! pentru aproape aproape 6 ore parca m-am teleportat in alta parte de tara.
am plecat de acasa pe la 10,30 si ne-am intors la 4. al meu a lucrat de noapte zi-a zis clar pass dar am mers cu niste prieteni de familie iar acolo ne-am mai intalnit cu alti cunoscuti.
am plecat pe traseul rosu, am ajuns dupa o ora si un sfert la baraj la Dumbravita unde am poposit cam o ora. Apoi ne-am intors pe traseul albastru inapoi la Padurea Verde. A fost tare haios ca la intoarcere ne-am ratacit de la traseu, mai intai vreo 4, apoi vreo 10 si ne-am adunat in final vreo 20 si ceva de rataciti care de fapt nu prea ne cunosteam unii cu altii
sa vezi glume:
-fomistii:prindem un iepure si-l (pardon) belim il frigem si-l mancam pana ne gasesc 'astia'
-fumatorii: fumam frunze de soc (e plin de soc inflorit!)
-dependetii de tehnologie: bine ca avem bateriile incarcate sa sunam sa spunem unde suntem! ...aaaa, unde suntem?! de parca ne pierdusem in jungla amazoniana nu altceva
-cand am regasit in final traseul ne-am intrebat oare o fi bun sensul?! daca ne trezim iarasi la baraj?! si de aici altele din genul...fost demential.

a mai fost misto ca au fost de la mic la mare, ca pustii aia de 3-5 ani pe care i-ati vazut, au facut acelasi traseu cu noi! ahammm, 4km pana la baraj! de acolo nu mai stiu, ca am plecat inaintea lor.
a mai fost misto ca pe traseu daca la unul pica lantul sau patea ceva la bicicleta, se opreau altii si-l ajutau - da o pompa, da o mana de ajutor la roata prinsa in frunze si altele
sunt rampe din alea de-ti iei avantul si zici ca zbori in aer dincolo de rampa...locuri care generau adevarate chiote din tot rarunchii! aham, ma denunt, printre altii am strigat si io cat m-or tinut plamanii

un aer atat de fain, de curat si asa libertate de mult n-am simtit asa aproape de casa.
sunt tare fericita ca am facut asta!
mama a circulat pe bicicleta peste 30 de ani si a facut doua case cu bicicleta si o agenda in mana...cand am auzit spotul la radio din prima mi-am dorit sa ma fiu si eu acolo in amintirea ei.
maine ii tinem parastasul iar in cateva zile, joi adica, se implinesc 6 luni de cand n-o mai am langa mine si stiu ca una dintre marile ei dorinte a fost mereu sa poata merge din nou pe biclicleta!
intr-un fel, azi ai fost si tu cu mine mamon

Aiduc, sa stii ca am visat-o azi noapte pe Kissy in zapada, eram toate la munte undeva si ne dadeam pe derdelus cu sania, toate. Kissu drag chiuia cel mai tare si asa am vazut-o in multimea aia de copii si oameni mari! Era tare vesela

si mai am o veste faina, mai stiti ca ziceam de catelusa aia pierduta si ca am dat anunt la ziar. noah, i-am gasit stapana, luni vine sa-si ridice zapacita de catelusa

cum ziceam, ce zile nebune, ce zile nebuneeeeee si inca nu s-a terminat!

va tzuc cu spor si sa visati frumos



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Asaaaa scriu si eu cu intarziere ca m-a adus popica acasa la mama si tata.
Fain fain la intalnire desi mi-a fost tare rusine.
Doris m-a primit tare fain.
Monica si ea cu teologia desi imi venea sa te bat ca fumezi tare mult
Vicki dulce dulce ca si Geta vecina din dreapta
Anda nu a avut nimic sa imi comunice
Ana m-a facut sa ma simt atat de frumoasa....de mult nu m-am mai simtit asa pfoaisss imi venea sa te iau in brate
Mariaa acolo cu paru pe minesa am mai multe incredere,esti asa un om cald.Da cine te-a invatat sa fumezi?
Aida doamne ce ochi si ce expresie frumoasa ai
Andanii auzi da eu de unde te stiu pe tine?Nu se poate noi ne-am mai vazut undeva....
A fost frumos:)desi am plecat a 2a deh al meu e mai rau ca un sot
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

asa fete, asa distractiebuna dispozitie razbate prin pozele postate..ff frumoase
despre excursia cu bicicletele ..super, fata mea ar fi fost in al 9-lea cer sa fi avut ocazia de o asa plimbare

Mergi la inceput