Burtici fericite de septembrie-octombrie (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Monikus haide mai bine sa nu rasucim cutitul in rana sunt in situatia in care voi afla ce are mama ...dupa ce isi scoate putulica la lumina...pana atunci....ma perpelesc si eu cu voi aici....

Adimerceds am ajuns la favoritul meu Akon



Cea mai fericita 23 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Lutoniana, nu am vrut sa te amarasc. Lasa ca se apropie momentul in care bebelusul tau nu va mai fi atat de rusinos.

Pe mine din pacate m-a luat deja somnul. Adevarul e ca maine e marea intalnire asa ca... nu cred ca voi mai zabovi mult pe aici.

O seara placuta in continuare, ca aici la mine e seara la voi acolo..... voi stiti.

Monica 16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:


Listuta de intalnire
1. Io
2. Moni
3.cristina_ana
4. claucia
5. monikus
6.raluca_u
7.anamaria1979
8. danuta1979
9. emy10
10. panda

Ora 11 la rondul cu flori din Cismigiu

23+ Alexandru Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Noapte frumoasa si nu uitati sa relatati maine dupa intalnire !!!!
Monikus, nu am niciun motiv de suparare, nu-ti fa griji.

Eu mai raman pe baricade, nu ma dau batuta

Cea mai fericita 23 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika
Listuta de intalnire
1. Io
2. Moni
3.cristina_ana
4. claucia
5. monikus
6.raluca_u
7.anamaria1979
8. danuta1979
9. emy10
10. panda
Ora 11 la rondul cu flori din Cismigiu
23+ Alexandru Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti

mimika, noroc cu tine, ca avem listutza. io zic prezent si noapte buna tuturor.

Monica 16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika


Listuta de intalnire
1. Io
2. Moni
3.cristina_ana
4. claucia
5. monikus
6.raluca_u
7.anamaria1979
8. danuta1979
9. emy10
10. panda

Ora 11 la rondul cu flori din Cismigiu






Cea mai fericita 23 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Lutoniana si eu m-am maritat la 32 ani si cea mai tare a fost "hai marita-te ca uite ce creste inflatia, o sa trebuiasca sa-mi vand vaca sa vin la nunta". Spus pe un ton foarte serios de o ruda de la tara.
Si eu am facut bine ca am asteptat, ironia e ca am fost colegi de liceu si ne stim de-o viata
Te inteleg foarte bine cu spatiul. Sotul ma lasa sa cumpar ceva doar daca ii spun unde-l pun Dar salteluta aceea pentru baby e dar divin, baby sta ore intregi chiuind si incercand sa prinda jucariile.
Unii copii vor sa stea in leagan, altii sa le vibreze scaunul sub fundulet, pana nu incerci nu stii.
Peter n-a vrut decat sa stea pe jos, sa nu-i cante nici o muzica, sa nu vibreze nimic, dar sa manuiasca tot. Si acum i se pare mult mai fun sa impinga el masina decat sa-i foloseasca telecomanda. Adevarat copil de ingineri




Diana 23 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Fetele, vrem dovezi de la intalnire, adica poze pe webshots !

Diana 23 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Fetele cu rabdare va rog din inima sa-mi dati si mie adresa codul de pe chestia aia comuna si sa-mi explicati si mie unde sa intru si cum sa fac ca mor de curiozitate sa vad si eu ce e acolo.Scuzati-mi explicatia dar nu am alta mai buna.Astept un pm?Va implorrrr

+21 cu Stefania Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna seara,

v-am ramas datoare cu relatari din atena...ciudat popor...peisaje extraordinare dep e acropolis...eu sunt mare fan antichitate, temple, zei, legende...deci mi-am implinit un vis. downtown Athens e destul de murdar, cu imigranti care-si intind cearsaful cu genti Louis Vuitton si D&G false, esarfe si alte porcarii.

ce ni s-a parut extrem de funny sunt gheretele lor de ziare: dimineata...vand ziare si reviste, pe la pranz incep sa bage si niste dvd-uri cu fetite golase...iar seara, pe racoare...hop...apar pe tarabe dvd-uri cu baietei...nu am vazut in viata noastra asa de aproape poze cu baieti angajati in diferite pozitii clasice si mai putin clasice.

in rest...a fost foarte cald si bine...m-am bronzat ca tractoristii cu bretele :) Am facut o groaza de poze pe care le voi pune pe webshots ca sa vedeti si voi ce am vazut eu. sa nu va speriati de mine, dar eram cam palida dupa nopti pierdute pe avioane si prin calatorii.

revin mai incolo. delia sa asculti radio ciocarlia ca e inregistrarea de la radio romania international unde a fost invitata radio ciocarlia. :)iar dupa e sergiu cu emisiunea lui bassul si cu toba mare :)ca sa ma laud



MangaGirl :-) 20+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput