Puiuti de Randunici 2008!! (260)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Salutare de sub soare
Hai sa incerc sa produc o scrisorica, poate azi n-o fi ca ieri cu ghinion!
Naty imi pare rau ca vestile nu-s bune, se pare ca planetele nu s-au aliniat in favoarea ta lunile astea...nici nu stiu ce sa zic, ca vorbele nu prea ajuta
Butucica lume noua in IOR si-n Titanel Sper sa ma tragi de maneca scurta macar tu daca ma vezi Nu-i bunica, e mamica
Tonic chiar la plasele alea rosii zic, unul din terenuri care mai are pici inauntru...Eu fac ce fac si nu ma asez decat in preajma tonetei cu inghetata
Luny ce-au fata fantanile alea, curge miere acolo in loc de apa? Ca mie mi-s departe alea, se plictiseste odorul in carut pana acolo Pe noi ne gasesti la biserica de lemn, cum spuneam ...ti-am dat nr pe mess
Olgutza super rezultate, bravo Alexandrei I-a priit Parisul, l-a meritat! Poate merita si telefon nou acum
Mihu uitandu-ma la poze am ajuns la concluzia ca voi semanati toti intre voi: tu, sora ta,andra, dragos si aia mica Mi-a placut mult si bunelu'...la ultima poza nu m-am uitat dar mi-au dat lacrimile la poza cu bye-bye Romania
Cris e ca o mingiuca Andreea
Nicoleta si CMul meu e dereglat vai de capul lui..o luna la 15 zile , o luna la 45...dar nu te lua tu dupa bunica, ca asa e cu CMul la o varsta Eu tot votez acolo, sa fie!
Sovi m-ai terminat cu vestea asta cu pasaportul Adica iar sa merg la aia, iar sa tarasc copilul dupa mine...alte taxe?/ Ce kknari Facusi superextramega afacere cu bona!
Stela raportez 2,5% alcool...nimica toata
Pup Bubu sa-i treaca tusea si durerea de cap (sa stapaniti sanatosi camera) si pe Clau , mamica de doua minuni! Si pe Gudinde care sper ca si-a rezolvat problema cu politia, pe Ariel tusitoarea , pe olteni in gasca (v-am vazut in pozele lu' Mihu ) si pe Simo sa nu uit!
Si cam asta-i cu scrisoarea ca intre timp a sunat si telefonul, s-a trezit si baiatul...
Nee, musai sa va spun ca ieri in parc a avut loc prima disputa serioasa a lui Vladutz...s-a certat cu un baietel mai mare ca el cu trei luni pentru un carlig de rufe S-au impins, au tipat...mama mama ce taraboi...iar eu, ca sa pun capat disputei, am facut un troc...afacerea secolului...am dat pe carlig o masinuta de-a lui Vladutz....a transmis pentru dumneavoastra de la fata locului, Danila Prepeleac!



Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Cu intarziere , despre decalotare. Am fost eu la medic cu baiatul meu acum o saptamana ca sa-l decaloeteze. Nu , nu l-a decolatat medicul , si mi-a spus sa nu umblu acolo. Decalotarea asta n-are nicio legatura cu mizeria, adica, ca de-aia e mizere ce e nedecalotat , sau o va avea mica. Toata legenda asta a decalotarii vine din cultul mozaic si n-are legatura cu medicina, e strict religioasa.Da, sunt cazuri cind e nevoie de aceasta "operatie", in momentul in care copilul nu poate urina.Cind va avea primul contact sexual se va rezolva tot , pe cale naturala.

A, inca ceva..
-Eu n-am auzit niciodata o femeie zicind !Il iau pa ala de barbat c-o are cit Godzila.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mamaaa, ce zi aglomerata!

Mihutza, superbe pozele cu voi in Romania, se vede ca Andra s-a simtit bine aici. Hai mah ca e dulce si cheliuta si acusica cresc pletele la loc.

Mimo, si pe la ce ore sunteti voi la plase acolo? Poate o sa vin si eu in vizita.

Bubu, LA MULTI ANI mamaitei tale, sa fie sanatoasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

V-a speriat scrisoarea mea de nu mai scrie nimeni
Claucum ziceam, numa' nu ne nimerim Lasa poate in vacanta...eu ies o data la 6 o data la 7...dupa cum termin pe aici, cat de repede mananca Vladul, dupa cum e pozitia lunii pe cer Vladut se culca la 10, la 9 venim acasa si papa si face baita...cam asta e programul ...d-aia si daca ies la 7 am timp doua ore sa bananai si s-a lungit si ziua,nu mai e problema .
Greu e cu carutul, ca tot nu sta prea mult, vrea pe jos...In tricicleta nu sta nici picat cu ceara...Greu nene, greu. Tot pe jos si tot in fuga si numai pe unde nu trebuie il gasesti

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helou!

Mersi mult, Clau!!

Gudinde, La multi ani!! cine este fericitul sarbatorit??

Noi am iesit afara, cu Stef de manuta . Am spalat aseara caruciorul si inca nu s-a uscat...au venit socrii si m-au ajutat, am iesit impreauna pe-aici, pe-aproape...

Doamne, Stef e de groaza! tipa langa mine sa pape american pie

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Gudinde, uitasem...sa-ti traiasca persoana draga sarbatorita azi! La multi ani!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Sunt in regula analizele!! hemoglobina era mai mica putin, 12,200 dar datorita faptului ca Fe e normal, 91,162 nu trebuie sa ia niciun supliment, uraaa!! si Ca e bine, cam peste medie putin,11,29, si numai din mancare! Cu ROR-ul...a spus dr ca a tot intrebat in stanga si-n dreapta si nu a primit un raspuns clar ce-i de facut daca a facut copilul rubeola, si ca luni o va suna pe directoarea de la institului de boli infectioase s-o lamureasca...e bine ca avem, timp, si daca-l facem asa cum e, tragem de timp mai mult sa fie la distanta de cateva luni de boala..mi-a placut la nebunie de ea, suntem exact pe aceeasi lungime de unda cu vaccinul asta, l-as face si nu l-as face...dar l-as imuniza de oreion si varicela..in fine, vedem..
Am fost in Carol vreo 3 ore, loa inceput ne-am intalnit cu Naty si Iuli, apoi cu Bia si Pucca, am avut o zi tare faina! sunt ff happy ca e bine Muful!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Mimo crezi ca Mufa mai sta in carut? are momente si momente!..dar in general, dupa vreo 5 min de mers, se ridica in picioare in carut! l-a vazut si Naty azi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Gudinde, uitasem...sa-ti traiasca persoana draga sarbatorita azi! La multi ani!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

noroc cu tine..
LA MULTI ANI SARBATORITULUI/EI, -LUI/EI...CINE E?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mda, toanta ce sunt...si eu am uitat sa-i urez lui Gudinde LA MULTI ANI sarbatoritului ei drag.

Luny, uraaaaaaa, ce bine ca sunt toate in regula cu Muffa, desi eram precisa, ca sa citez pe cineva.

Mimo, eu sunt de la 5 la 7 de obicei, poate ne-om nimeri intr-o buna zi, eu o sa mai trec si pe acolo si poate am noroc si va gasesc.

Offff, abia am culcat Sufletica, nu stiu ce se intampla in ultima vreme, o ia somnul seara din ce in ce mai greu. Stau cate-o jumatate de ora langa ea si ea tot misuna si vieria o pauzaste si se joaca si intr-un final cedeaza cand sunt gata sa cedez eu, nu alta.


Mergi la inceput