Puiuti de Randunici 2008!! (260)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Miha sunt superbe pozele!! Aparatul face minuni,iar mana de lucru se perfectioneaza pe zi ce trece!! Sunt frumoase rau pozele cu familia,unchiul e de milioane,mi-a placut tare mult de el,verisorii sunt dulci,dulci,ratele m-au dat pe spate-vreau si eu rateeee,de bijeuri ce sa mai zic,iar tunsulicea e criminala!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Miha la iepurasi se cerea mana ta de lucru si scula voastra

Andreiutza dolofanica si vselita-abia astept sa ne intalnim!!

Jiaaniii !! Imi pierdui dijiul-asta ca sa nu crezi ca nu vreau sa vb. cu tine!! Mi-a sarit inima-de bucurie-cand am citit ca ai jucalul acasa!!
Imi pare rau pt.buna ta,iar mamicii dragi ii urez sanatate muuulta,multa!! Mai pupez Andreiul rosu-n gat si-ti transmit sfatul lui gecko-dati si voi bolanzeala mai departe..cica doar asa se scapa in 2 timpi si 3 miscari-de ea

Felicitari Alexandrei pentru nota maaaare si pentru 10le la mate!

feteleeeee!!

Edit: Uitai sa pez o D O A M N A!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sovi, eu iti multumesc mult de informatie, am verificat si intr-adevar asa e. Trebuie sa-i fac pasaport gargaritei. Si unde ai gasit asa minune de bona?-ca eu cand le-am pomenit de 8 milioane pana la ora 15 au fugit mancand pamantul
Fetelor, am primit vesti proaste. E f probabil ca tata e depasit chirurgical-urmeaza sa umblu prin chirurgi sa cer o opinie, dar... In lipsa operatiei, chiar cu chimioterapie, prognosticul este: maxim 1 an.
Sa stiti ca va iubesc si o sa revin pe forum cand o sa ma simt in stare. Dar de citit va citesc si va iubesc mult, mult, pe voi si pe puii vostri minunati. Sa nu treaca zi sa nu-i multumim lui Dumnezeu ca-i avem, cu ei viata asta se poate trai mai usor si mai frumos, oricat ar fi de grea

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

pucca mie mi-a dat urmatorul veridict:
child looks equally like mom and dad Bia cu cine seamana?!

Ma testez si pe mine acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

in sfarsit am poze..

ma iertati ca sunt cam multe, dar v-am zis am vreo 1500..
iar pt cele mai tari de inima avertisment la ultima poza

gata ma duc si eu langa ai mei..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra
sunt superbe toate pozele:cu buni,ratustele,nepotelul model,nepotica razacioasa,surioara,cu trici,bratarica si inelush,in avion,la plimbare,cu blondutzul oltean si inca un blondutz oltean vreau si eu pozicile alea plzzzzz...acasa facand dezordine si cu cheliutza are o mocutza...e scumpa foc si cu par si fara par

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

naty ...tare imi pare rau...

sovi, se aplica si la copiii care sunt deja trecuti in pasaportul parintilor??? ca eu anul trecut i-am trecut!!!

eu sunt chiauna de oboseala. toata noaptea am tusit, nu am putut sa inchid ochii pana la 3. la 4 a inceput teo, iar la 6 amandoi, in cor...adunat, daca am dormit 2 ore

azi am fost convinsa ca e joi!!! nu intelegeam ce au toti furnizorii de imi ziceau ca maine nu au livrari ...ma si gandeam:"ce viata pe unii!!"

butucel, condoleante...si noi asteptam dintr-o clipa in alta telefonul cu vestea ca bunicul lui marcel nu mai este ...e foarte batran si bolnav, saracul. tare drag mi-a fost mosulica asta, este exact imaginea bunicului din povesti. eu ma rog doar sa nu sufere, tare mila mi-e de el...si de socrii mei mi-e mila, caci s-au facut 40 de zile de cand s-a dus celalalt bunic...ufffff.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Naty Nu stiu ce sa iti spun...stii prin ce am trecut si mi-e greu...chiar nu stiu ce sa zic...

Giani, condoleante si imi pare rau pt. necazuri...dar bine ca Andreiu e cu tine si esti happy si se simte asta

Cris, super Andreiuta in iarba

Mihu, vizionez pe seara pozele cu Andrutza

Vreau sa dorm si eu o ora cu baietii...am fost pana la mama, azi a implinit mamaia mea 76 de ani si i-am dus un buchet cu bujori si un mic (,) cadou , astia mici s-au jucat cu verisoara si eu sunt putin chiauna...si intoarsa...ca ma enerveaza tusea asta care nu mai trece
Randunoiul si-a achizitionat un Canon super tare, sa aiba cu ce face poze mumoase in croaziera

Am fugit la nani

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

nu am vazut decat pozicile,sunt cu andru ,a dormit decat o ora jumatate si nu pot sta f mult..

criss ce bulanase am vazut wowww

naty imi pare f rau ...hai ca poate o sa fie bine si mult curaj si sa va ajute d-zeu...

mai nu stiu ce naiba a fost zilele astea ca se pare ca ne merge f rau...si eu am mici /daca stau sa ma gandesc sunt chiar mari problemutzele dar incer sa merg inainte si sa nu le mai editez macar aici pe craca sa uit de ele....cu D-zeu inainte..

nu am citit mai nimic, recuperez la noapte ,ma duc la zvarluga ca incepu sa-mi scoata tot din sertare..va pupacesc

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Naty imi pare rau de tatal tau. si multa putere sa treceti peste perioada urata care va asteapta.
Ufff se pare ca e o perioada urata pt multe persoane...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, ANDREEA! SA FII FERICITA!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput