Puiuti de Randunici 2008!! (260)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

'na seara!

La multi anisori, Gudinde!!!Eu zic ca e ziua nepoticii Andreei Si a oricui ar fi, pana la urma, sa fie sanatoasa, vesela, frumoasa, bogata, implinita, si numai de bine sa aiba parte!!!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:

Azi cand ma intorceam de la birou s-au urcat in 41 niste idoti beti, suporteri stelisti care s-au luat la bataie cu niste rapidisti! Era lumea super panicata, au lovit si o fetita in imbranceala ala, care plangea de mama-focului. Niste animale! Si eu ma duc pe stadion, dar acum inteleg de ce nu inteleg altii ce caut eu acolo. Pana acum nu am patit asa ceva...

http://picasaweb.google.com/cristina.catana
http://puppa.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am vazut pozele mihutei, superbe toate! poza cu bunelul, fetele si nepotelele este de tablou, la fel si 'doi blonzi'! si ce bijuuri frumoase pe Andra cea cheliutza! lasa, mami, creste repede parutul!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Multumim pentru voturi. Sunt de mare folos!

Zi aglomerata azi, am fost la Zarnesti (Simo ), am fost eu la dentist... apoi la piata, la Kaufland... tuns copil (pun poze imediat)...

http://www.taraluiandrei.ro/scoala/detalii_proiect_concurs/Din_inimi_sincere_de_673.html

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://family.webshots.com/photo/2222676340103379982FmIkDm

Mihule, ti-am vazut mandra, ce vacanta super! Si ce cheliuta draguta!!!

PESEU: Nu luati in seama ochiul rosu de mama obosit din ultima poza, si gusa... eu faceam poza si na, am uitat sa mai zambesc frumos sau sa ma ascund ...

http://www.taraluiandrei.ro/scoala/detalii_proiect_concurs/Din_inimi_sincere_de_673.html

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

nicoleta ti-am vazut baietii si ochiu'rosu de mama obosita

il si pe danila prepeleacsi un vladutz certaretz..eu am renuntat de mult la carucior,iar trici o tin la pastrare pt cand o fi mai mare..nu sta in nimic ,vrea sa-mi faca si sa-si faca picioru'frumos...stie el baiatu'ce stie...

amina mersi pt mesajul despre puztici

bubu sa va fie de bine ameracn pie-ul

luny ma bucur pt tine ..vad ca esti linistita acum... mufa pt analizele bune

clau dar noaptea iti mai face probleme?

si ariel obosita..off multa sanatate

si o duamna sovietica

v-ati prins ca citesc de la coada ,da?

alexandra pt nota cea mai mare..bafta!!!

giani condoleante pt bunica ta,multa sanatate tatalui tau,mamaei tale la fel si tie multa putere... andreiu cu dintushi,evolutie f buna...si si o mami mai tinerica de cand a venit biatul acasa..ce ne-am face fara puiutzii nostri..si eu de f multe ori am zis ca daca nu ar fi andrei nu as simti ca traiesc la cate rele se intampla...

gudine la multi ani sarbatoritei/sarbatoritului...sau la multi ani tie..

criss si pe la tine se intampla sa se mai ia lumina cand vine ploaia/furtuna?eu sunt satula de chestiunea asta...zici ca traiesc in vestul salbatic,in primavara asta nu am avut proibleme dar asta iarna m-au scos din sarite..cum batea vantul un pic mai tare cum se lua lumina...

si cam asta a fost tot.. restul randunicilor nenominalizate






RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Seara buna rindunici gurese!

Amira nu stiu inca sigur, de aceea nu am zis nimic de intilnire. Daca pot veni o sa va rog sa-mi lasati un nr. de mobil sa va sun, ca nu o sa stiu unde sa ajung.

gudinde imi pare tare rau ca treci prin asa ceva. Dupa nori intotdeauna apare soarele, asa ca gindeste pozitiv. Dovada platii in original trebuie sa ramina la tine, iar daca ai trimis-o prin fax, ar fi bine sa ai si confirmarea data de fax ca sa le poti da peste nas cu asta. Si da-o incolo de masina, bine ca nu ati patit voi ceva.

Puppa fata frumoasa cu pernuta ei cu tot si pe infocata dinamovista!

ariel ia o carutza de sanatate fara-numar, fara-numar de la subsemnata, ca am de dat la tot boboru'!

zozela alex are 14kg avem kupii cu greutate!

mihutza11 pai io am vazut un praz fara bobina, adica un praz chelios chelia stufoasa!

Criss grasunica frumoasa!

naty


****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Naty,Dumnezeu sa te intareasca!atat!
am citit tot:Giani,condoleante pt mamaia.si mai pune si tu poze cu Andreiul tau,Gudinde-La multi ani pt cel/cea draga tie,Oana-La multi ani bunicutei,il vazui si pe Sufletelu mumuselu,ce a papat Mufarinul- Luny pt vestile bune,am vazut-o si pe Andreuta la iarba verde,Sovi-si eu am scris de pasaport individual obligatoriu pt copii,dar vad ca nimeni nu s-a sesizat,am vazut pozele Mihutei-se vede ca v-ati simtit fff bine alaturi de cei dragi,mi-a placut mult si intalnirea cu Oltenii,iar cheliuta e o scumpicica,Olga-felicitari nepotelei,Mimo-cred ca Vladut vrea o tricicleta cu roti de plastic!asa inteleg din atitudinea lui!te ,Puppa-ce nesimtiti ...
Azi toata ziua m-am invartit..nu se vede nimic in urma mea

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

a,si de maine raman solita pana luni seara doar cu Samusu meu!si fara sot ,si fara copilu mare ,si fara bunici-ramanem ai nimanui

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimRam spune:

Seara buna,

multumesc foarte mult fetelor pt aprecieri. Pentru toate
Mimo esti de groaza. Eu sigur n-am ce cauta acolo, dar poate pe viitor mai incerc un "la moda".



fetelor eu n-am putut sa recuperez nicicum din urma- am tot fost plecata, fara net, sunt convinsa ca ati discutat de asta, dar m-ar interesa cum mai suna un program la copii inclusiv mesele...am impresia ca am ramas in urma cu asta.

Mergi la inceput