Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (122)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Cristina, am vazut vorbarestul smecher cu sapca! Dar sa vezi cand te-o striga pe bune ce te inmoi!
Giulianna, esti criminala, cum sa spui mai ca sta leusorul precum catelul? halal! Lasa ca-ti arat eu cand te-oi vedea!
Edit: ce viteza are pustiul in marsarier! Si ce prudenta, dar sigur pe el e la coborare, super, bravo lui! Dar stiu ca e cu gura pe tine! Aeeeeiiia, aaaaeeeiiiiaaa
Laureta, ma bucur ca mai sunt fani Baby Einstein printre noi! Mie imi pare rau ca nu pot sta cu el impreuna sa ne uitam, sa ii vorbesc despre ce vede acolo, chiar folosesc chestia asta ca pe o supapa, altfel ar trebui sa-l las pe undeva sa planga Inisa ii explica Biancai imaginile?
Babytza, felicitari pentru statul in fundic!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

lumi...si sasha sta asa cu o manuta sub el...si am incercat si eu..sa stau....ca sa vad ce simte el..daca il doare etc...eu nu pot sta, el da.
lauradaaa
musette
giuliana....mi-ai facut poftaaa...jur!stiu ca nu e pt mine....
bitza
rox.....ram.....mai strig mulllttttttt.....trezireaaa
nerantula...maine dai tort?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Bitza, esti o norocoasa, eu am emotii la Gruia, cand va avea dinti, e destul de razboinic ... si, mai stii, poate atat astepta sa-mi vina de hac pentru toate linguritele indesate pana acum!
Anamona ... Veselovski .. ce dragut! Gruia tot destul de pretios e, plus ca nu e chip sa-l lasi singur, ca are lacrimioarele foarte in fata , imediat le da drumul
ratonelu
, ma bucur pentru noaptea linistita! La cat mai multe asa! Nu te mai stresa cu greutatea, avem baieti fotomodele ... si atleti, bashca! Niste pepene as papa si eu curand!
Anca, sper sa fi scapat de necazuri si sa va auzim vesele si plimbarete din nou! Nu mai ai filmulete cu duracella? Sau am pierdut eu vreunul?
Eva, da, si eu m-am bucurat mult dupa succesul de ieri, insa o sa vedem cat e de stabil, am emotii de fiecare data! Macar sa fie un inceput, sa ma agat de el ... sa avem zilnic 50ml de ceva si tot ar fi ok.
Laura, am vizionat clipul cu lacrimi in ochi ... No more comment

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Eva, am notat retele cu rosii ... poate ii fac ceva la majorat Glumesc, suna bine, sa vedem ce parere are fitza ..
Lumiii, poate ajung si eu vreodata sa va cunosc in IOR ... deocamdata e mama la comanda la carutz, in parc, eu am trecut la treburi administrative: renovari, rate, administratii financiare, etc. MULTA SANATATE * 3!
carla .. noi am serbat cu tort numai la 6 luni, in rest il asteptam sa mai creasca, sa se bucure si el, ca atunci cand va sti el ce inseamna astea, noi deja vom fi in coma diabetica de la atata martipan Dar cantam in cor, pe 3 voci! Si venim la tortul vostru

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Neata si de la noi

Andy.p tare frumos cresteti voi

Luminita de paine nu stiu... dar cereale cu gluten ne-a dat voie de la 6 lui si vad ca exista si biscuiti in acest sens... ce am vazut la fetele prin parc e ca le dau bebeilor covrigi...

Andreutac multumim mult de aprecieri

Mai citim...

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Baby_boy pupam Raducu

Babymoom welcome back

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Laura o sa fac un folder, cred ca in mailul comun.

Nerantula razi tu razi dar stii ce cersetor e? Imagineaza-ti un catel (sau un leusor nah ) care se uita la tine in timp ce mananci! Exact asa arata Edi in timp ce mancam noi Abia astept sa-l vedem pe haiducel!

Ratonelu pai poti sa-ti faci si pentru tine...eu asa am facut .



Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Giulianna m-ati omorat cu modalitatea de dat jos din pat... super tare

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Acum domnloadez si eu Baby Einstein colectia completa.
Are 820 Mb, cred ca ma apuca dimineata :)




Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

GIULIANA, mai bun e de la altu.....
nu vezi ca si Nerantula, n-ar da un tort....asteapta de la noi
tort cu martipan? facut? de tine?
moama.......

Mergi la inceput