Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

nu rade Piolica, v-am povestit ca Mikul nu manca cand eram saraci si nu venise indemnizatia si traiam numai dina locatia lui
Hai nu te ingrijora si al meu a marait astazi la masa, adica vroia sa manance dar maraia, eu cred ca de la dinti, era asa caraghios, deschidea gura si apoi cand ii bagam mancare maraia, mai sa planga

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

m-a intrebat cineva cat am tinut monti.

am tinut odata (prin 2001) 6 luni faza 1, si am slabit 17kg, apoi faza 2 mai mult timp, si m-am mentinut frumos pana am luat hormoni pentru reglare menstruatie.

acum tin de doua saptamani. am slabit 4kg, era sa zic 5, dar unul a disparut ca prin farmec de cand a venit sotul din Olanda cu niscai specialitati de ciocolata afurisita care nu se mai termina odata...
(sau o fi fost tzuica aia de-am ras-o la zarnesti??)

Gaia, muma pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare!

fetelor am primit azi comanda de la next a2a si vroiam sa va zic ca astia au incurcat iar borcanele(ca si prima data au facut-o)si mi-au trimis in loc de o pereche de tenisi niste adidasi,adik astia
http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G34&p=420&s=1&n=Childrenswear

deci pe langa ca eu ii comandasem prima data,au mai venit si 2 perechi in plus aiurea,in locul altor papucei

acum vreau sa intreb mamicile de baietei daca sunt interesate de ei ,am 2 perechi marimea 12-18luni,deci numai buni la toamna!

acum nu stau in banii astia problema e ca n-am ce face cu 3 perechi la fel

in alta ordine de idei vreau sa va zic ca hainutele sunt superbe i-amm luat lui davidutz super hainute

si intrebare on topic:de cand as putea sa-i dau piciului kiwi?ca am inteles ca e alergen...

va pupam pe toti!



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

nu rade Piolica, v-am povestit ca Mikul nu manca cand eram saraci si nu venise indemnizatia si traiam numai dina locatia lui
Hai nu te ingrijora si al meu a marait astazi la masa, adica vroia sa manance dar maraia, eu cred ca de la dinti, era asa caraghios, deschidea gura si apoi cand ii bagam mancare maraia, mai sa planga

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

macar al tau doar maraia, a mea efectiv a pus lacat la gurita si facea niste mutrisoare, gen: lasa-ma, nu ma mai chinui asa. Si eu am ascultat-o.
Sa vina dintii astia mai repede ca sa muscam direct din fructe.



Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Sunteti super fetelor... Am citit ce ati scris azi si m-ati facut sa zambesc...

Am intrat astazi intr-un magazin de ochelari sa caut ochelarii cu pricina si un nene de acolo mi-a spus ca nu se recomanda copiilor sub 4 ani ca ochiul se adapteaza in timpul asta mediului si daca poarta ochelari devine fotosensibil. Ca e mai bine sa ii lasam sa se obisnuiasca fara ochelari de soare protejati cu palariute, sepcute etc...

M-a surprins sfatul pentru ca ma gandeam ca interesul este pentru vanzare...asa au castigat doar respectul...(pana data viitoare cand cumpar ceva ochelari si ma voi duce la ei ...)

Trecand peste aspectele comerciale, mi se pare logic ce zice el...asa ca am hotarat sa nu iau nimic pana nu vorbesc cu un dr...

M-am gandit ca e bine sa va spun...

Ada...super faza din magazin...dar nu vrei sa stii cum e din punctul de vedere al angajatilor magazinului respectiv...



Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Nushulica sunt super simpatici adidaseii... da merg si la fetita???... daca da treci o pereche pe numele meu daca marimea se preteaza ptr a fi purtata la toamna...



Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexaM

Sunteti super fetelor... Am citit ce ati scris azi si m-ati facut sa zambesc...

Am intrat astazi intr-un magazin de ochelari sa caut ochelarii cu pricina si un nene de acolo mi-a spus ca nu se recomanda copiilor sub 4 ani ca ochiul se adapteaza in timpul asta mediului si daca poarta ochelari devine fotosensibil. Ca e mai bine sa ii lasam sa se obisnuiasca fara ochelari de soare protejati cu palariute, sepcute etc...

M-a surprins sfatul pentru ca ma gandeam ca interesul este pentru vanzare...asa au castigat doar respectul...(pana data viitoare cand cumpar ceva ochelari si ma voi duce la ei ...)

Trecand peste aspectele comerciale, mi se pare logic ce zice el...asa ca am hotarat sa nu iau nimic pana nu vorbesc cu un dr...

M-am gandit ca e bine sa va spun...

Ada...super faza din magazin...dar nu vrei sa stii cum e din punctul de vedere al angajatilor magazinului respectiv...



Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto




m-ai pus pe ginduri cu ochelarii, sa stii ca aici peste tot pe unde am fost mi-au sugerat ochelari de soare. si am vorbit cu opticieni si farmacisti, o sa-l intreb si eu pe pediatrul elsei.


Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui preety

Nushulica sunt super simpatici adidaseii... da merg si la fetita???... daca da treci o pereche pe numele meu daca marimea se preteaza ptr a fi purtata la toamna...



Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!



ti-am scris si pe pm,nu prea merg de fetita,decat pt una care joaca fotbal ce zici,bagi gogosarul in poarta?

edit:de unde i-ai luat palariutele alea superbe,ca mor aici ce mi-s de dragi??? cred ca inversam un pic rolurile ii iau si lui dadutz palariuta crosetata cu floricicasi ttu ii pui gogosarului adidasi



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Nushulica palariile ni le-a facut Claudinna ... si da... o vad pe gogo jucand fotbal la energia ei



Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze cu palarii si bascute!
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

salutare!

fetelor am primit azi comanda de la next a2a si vroiam sa va zic ca astia au incurcat iar borcanele(ca si prima data au facut-o)si mi-au trimis in loc de o pereche de tenisi niste adidasi,adik astia
http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G34&p=420&s=1&n=Childrenswear

deci pe langa ca eu ii comandasem prima data,au mai venit si 2 perechi in plus aiurea,in locul altor papucei

acum vreau sa intreb mamicile de baietei daca sunt interesate de ei ,am 2 perechi marimea 12-18luni,deci numai buni la toamna!

acum nu stau in banii astia problema e ca n-am ce face cu 3 perechi la fel

in alta ordine de idei vreau sa va zic ca hainutele sunt superbe i-amm luat lui davidutz super hainute

si intrebare on topic:de cand as putea sa-i dau piciului kiwi?ca am inteles ca e alergen...

va pupam pe toti!



de David
Poveste


Ma intereseaza pe mine ... daca nu i-ai dat deja pe toti...

Piolica...nu stiu daca asa o fi, dar si pe mine m-a pus pe ganduri...

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput