Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50Kg(1)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Gagici, neata la toate.
Minunata ideea ta galliciana cu protejare de inima.....greutate am, prea multa! 32 de ani si bat spre 60 de kile. Asta e, n-am ce face, statul la birou ma omoara.
Astept , fac FIV, injectii, de toate....sunt optimista.
Multe la toate fetele pupacioase, va rog mai primiti una printre voi.

spor la trebi, pe unde sunteti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, merci de primire, nu puteam sa lipsesc de la deschidere!
Ma bucur sa cunosc si fetele noi, care cu mandre burtici, care fericite mamici. Va multumim ca v-ati alaturat noua, aspirantelor senioare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

neatza fetele,
prezenta la cafeluta si eu .

salut fetele noi si bine au venit si cate un pentru dragele mele galli,mona, guzelnico,mayan, lyly mar,menisc, simonia...sper ca nu am uitat pe nimeni.

fetele putem sa numim intalnirea din vara, asa cum a zis uratica "locul de omorat piticii de pe creier", asa ca ...dupa cum am repetat, timpul trece si e bine incet, incet sa stabilim data intalnirii.ultima oara se stabilise pentru luna iulie. ce ziceti???
bagam de o intalnire???cu cat suntem mai multe cu atat mai bine o sa fie fun.

o sa fim aspirantele cu mii de pitici, trebuia cineva la un moment dat sa o detroneze pe alba ca zapada .

va pup pe toate

ps: mona, draga me a, ma bucur mult ca ai scapat de nesuferitul de chist.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

sincer, imi dau lacrimi, cand mai apare cate o fata, cu inima mare, si sincera!!!!
blue flower!! bine ai venit!!!!!!!!!!!!!!!
guzelnico!!!!!!!!! bina ai venit!!!!
ne dorim enorm, toate, acelasi lucru, avem acelasi subiect de discutie, trebuie sa continuam!!!!!!!!!!
oricat de greu ne e drumul, mergem inainte!!!!!!!!!!
inca odata, bine ati venit printre noi, blue flower si guzelnico!!!!!!!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Guze, draga..sa nu se transfere in " spitalul de nebune..." si daca ...ce? noi cu drag vom subscrie si cu mana la palarie..
Cer clementa in urmatoarele zile, ca eu tot la dieta sunt si s-ar putea sa ma nervozez, ici si colo...asa e cu dieta, duce la depresie...
Gali, ce ai gatit astazi.....sarmalute, scobitori?
Guze, cum merge cu "santajul sentimental"?
Soricica, ce face Regele Pisicilor al tau? Sper ca esti bine si mai ales optimista.
Eu ce sa zic, vreme frumoasa, si deja ne gandim la o iesire la
Marea Moarta, in cinstea dietei mele ( sper sa ajung pana atunci la minunatele 79 de kile....)
Fete, ce e aia 50 de kile....mie nu mi se pare real ca sunt oameni care cantaresc 50 de kile...
Bre da voi mancAti numai urzici?
Vreau si eu urzici...mi-a venit o pofta de urzici mestecate si de bureti fierti cu usturoi, si de turte pe plita si de bors cu fasole rece si de prajutura " alba ca zapada " ca piticii ii aveti voi in capusor
Hai ca dau in nebuneala....nu mi-e foame, zau, doar mi-e pofta de ...Romania...
Acum ma intorc la iaurtelul meu drag si dietetic.
Pofta buna DOAMNELOR SENIOARELOR


Mona
:)
3 IUI nereusite, ma pregatesc de trat cu menogon , pt IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Multumesc frumos de primire!
Io sunt mai tot timpul deprimata ca sunt prea grasa si nu mai stiu ce e aia 50 de kile de vreo 4-5 ani. Nu reusesc defel sa le dau jos, mai ales curisorul!!!
Probabil cand o imi schimb meseria din 'stat la birou' 14 ore pe zi in 'mama de alergand dupa puiut prin casa', atunci o sa am ocazia sa mai reduc din sus amintitul curisor!
Doamne ajuta!

Io nu numai ca astept o minune de , la mine O SA SE INTAMPLE!!!! Si stiti cand? LUNAAAA ASTAAAAAA!!!!

Data punctiei e luni sau marti!
dar intai imi clatesc creierii la Depeche Mode.

pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

BlueFlower, daca faci FIV iti doresc si tie RABDARE si PUTERE! Suntem cu tine!Sa ne tii la curent!Daca te putem ajuta cu vreo info, cu mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mona, facem foarte bine ,
asteptam sa se intoarca dr din concediu , acum pe 15 si vedem ce "reteta" ne propune.

pana atunci continui alaturi de tine dieta... si astept intalnirea din vara.

luna iulie e ok pentru fete???

va pup pe toate .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

neata!mama mama ce tratatie..cu plocon,cafea la nas..ceiuc..laptic!!
hmm..incepe sa-mi placa si sa ma obisnuiesc!!
si mai fetele-ce inseamna discriminarea asta?prietenie prietenie-da puneti-ne si pe noi la curent!ca amatoare de intalniri suntem si noi!ca sa mai uitam de picsi,icsi,micsi,fiv,ia..si alte litere de-astea fitoase!nu e corect!voi v-ati strans aici in gasca si vad ca le mai si diccriminati pe cele cu 50 de kg-punct!
pai eu ce sa fac acum..dupa ce m-am chinuit de la 43 de kg sa ajung la 50 si sa ma mentin voi ziceti ca nu-i de bine??aa...si reteta mea ptr slabit-sunt celebrii pitici de pe creier!daca vreau sa slabesc mai bag un motiv de stres..mai dau drum ul din lant la un pitic si sa vezi cum ajung iar la patruzecisiceva de kg!ca de..ce sa-i faci-alta mama nu mai face!
aha...si acum am inteles!!voi incercati sa imi dati cu flit..doar ca sa fiti voi cele mai faine la intalnire!!acum m-am prins..mai greu..ca nu prea am mancat lapte prins cand eram mica!!aha..deci aste ade 50 sau sub 50 nu mai sunt la cautare!!mai..oare sotulica meu de asta tot pleaca in delegatiuni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................
vreau sa va raspund dintr*o data, si, daca gresesc, sau uit, pls, forgive me!!!!
draga mona, spor la dieta, sincer, eu nu pot tine!!!!
dar, noi, toate, iti tinem pumnii!!!!!!!!!!!!!!
si bineinteles, ca, avem incredere in tine!!!!!
hmmmmmmmmmmmmmmmm, simteam eu miros de soricica pe aici...........
ca si pisica unei prietene de-a fetei noastre, uratica! hmmmmm....
blue flower, lasa curisorul tau va scadea, cu timpul....nu iti face probleme..... sa dea Dd sa venim cat mai rpd la botez, vb aceea!
Bafta la punctie!!!!!!!!!!!!!
noi suntem langa tine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa dea DD sa fie luna astaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!draga noastra!!!! vom nasii toate, ce mai!!!!!!!
Mona, iar vrei fasolica??? zii la fetita, imediat face!!!!!!!!!!!
cu ceva alaturi, stii tu!!!!!
si un castravete murat, mancati-as....
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput