Timisoara Impreuna(148)Purtam in suflete un inger!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata si de la mine

Prezent si eu pe lista de slabit, cura e identica cu a lu' Vicky plus de trei ori pe saptamana sala. Targetu ar fi minus 8 kg

Fug sa duc copilu la scoala, revin azi is in zona

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Aida, www.tion.ro/stiri/timis/articol/mamele-de-ingeri-au-aprins-lumanari-la-timisoar/cn/news-20090510-07563205" target="_blank">uite ce am gasit eu pe net...un mesaj scris din suflet

va pup pe toate si spor la slabit




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

sara buna...

mi-e foameeeeeeee...

dau cu apa plata iecssssss, da tot nu trece....




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

sara buna...

mi-e foameeeeeeee...

dau cu apa plata iecssssss, da tot nu trece....




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories


da-i cu mere! ca nu au multe calorii si umplu stomacul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Maria, multumesc de urare! Si eu imi doresc din sufelt inca, cel putin 30 de aniversari ca asta!

Alooo, lume, nicio reactie la poze de Rohrau, mon amour?

Spor la slabit, si ia vedeti, ca vin tare din urma ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dana, vazut pozele, tare sensibile si frumoase, asa ca sufletul tau...
La multe multe aniversari...fericite!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dana, vazut si io pozele ... faine ... la multi ani fericiti!
Maria, saru'mana mult, anunt ce si cum

Foame mare si la mine, micu dejun si pranzu mancat cam aiurea dar cel mai important e ca dupa 5 n-am mai papat nika dupa care bagat juma de ora biticli si juma de ora aparate

O zi faina

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ehehe, operatiunea gogoasa infuriata:

-apa plata cu lamaie 2l/zi
-mic dejun consistent
-pranz - salata
-cina ceai sau lapte
-un mar/zi
-bicicleta in aer liber in fiecare seara - inceput cu jumatate de ora, am sa cresc durata
-fara paine sunt de vreo 2 ani, plusez fara sticsuri, popcorn si alte rontaitoare accidentale
-fara sucuri, cumparate din comert, de nici un fel.
-cat mai putine alimente 'albe' (zahar, orez, faina integrala)
-sa ma ridic de la fiecare masa inainte de a ma satura complet (asta suna cel mai nashpa )

plecat de la 72kg, targhet: -6,-8kg
_

tzucuri multiple,
sa va mearga bine si sa aveti o zi faina

edit: azi la meniu dau o masa de peste
in dunga sau in file, 'om vedea, al meu e la pescuit

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata


vin si eu la raport ...

Vicki merci mult de oferta, daca nu te deranjez prea mult, ar fi super sa mi le aduci vineri... multumesc mult
Dana si eu ti-am vazut pozele, mi-a placut f mult castelul. cat mai multe aniversari fericite va doresc!
ce mai face Lori?

Fetele cucuiete vad ca va tineti tare cu slabitul... bravo! si eu ma stradui ...
Mariaa bicicleta in aer liber? te plimbi cu bicicleta pe strada? ce fain ....

o zi faina sa aveti...
eu plec la politie sa-mi ridic buletinul, ca ne-am facut in sfarsit buletin de tm ... dupa n-spe ani ...


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

sa fie...

Ce fac fomistele?
Potolit aseara foamea cu un mar...

tare greu e orice inceput...

Deci, haideti sa vedem inca o data cine vine la intalnire, vineri?

1. Emag
2. Anda
3. Doris
4. Geta
5. Vicki
6. Ana
7. Deya
8. Aida
9. Maria...intarzie, din cauza de dentist...da ne mai prinde...

Mai vine cineva si nu-i pe lista?






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput