Timisoara Impreuna(148)Purtam in suflete un inger!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

si eu si eu pe lista cu slabitul ..... de azi cu forte proaspete .... azi mi-am adus la mine ciorba .... eu sunt prietena cu stilul de viata MOntignac plus miscare la sala

aiduk te pup pe suflet ieri am fost tot cu gandul la voi am aprins si-o lumanare pentru emma scumpa

noi am fost plecati in we ... facut plaja a fost relativ bine

ce sa va mai spun ? va mai ametesc cu problema mea actuala .... terasa (io-s cam stresanta cand trebuie sa amenajez ceva .... atata le studiez si le cercetez pana sunt convinsa ca-mi place si o sa iasa asa cum imi doresc ) .... la utt pe calea aradului am fost deja si nu am gasit material deloc pentru imbracat buretii pe balansoar .... la spumotim trebuie sa merg pentru ca mi-a zis aida ca-i taie acolo la comanda si ti-i si imbraca cu material
dar mai am o problema .... podele pentru terasa am gasit dar doar peste 50E mp .... daca vedeti pe undeva ceva mai ieftin va rog mult sa ma anuntati si pe mine plus ca as avea nevoie de lemn de stejar pentru a-mi face pergola deasupra terasei .... in piata nu am gasit decat lemn de brad care e prea moale pentru ce-mi trebuie mie .... stiti vreo alta sursa de lemn din esenta mai tare ????

va rog sa ma scuzati daca bat campii aiurea cu problemele mele asa-s io asta-s io

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Andanii, deci, cu noi pe lista...
Aida cred ca stie mai multe referitor la terase...il intreaba pe Laci, si sigur te poate indruma...

Vicki, Aida sigur ca are voie banane, io ziceam sa nu ni le aduca noua...ca ingrasa...

Eu tura trecuta cand am tinut dieta, am facut taebo...acum doar abdomene, exercitii usoare acasa...si in curand inot...plus belly dance, pentru talie...





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

dimi cereale cu lapte, integrale bineinteles si o mina de seminte si fructe.
la amiaza ciorbe, supe cu legume multe si carne fiarta
seara sucuri de fructe si fructe.

exercitii...pff...injur mult...si manerfez la maxim...se pune??






Emma este iubire in sufletul meu.
Feelings.
www.piduk.blogspot.com" target="_blank">Piduk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata si de la mine.... cu intarziere...


si eu vreau pe lista de slabit
trebuie sa dau jos 5 kg musai ..
vicki si la mine problema sunt soldurile si coapsele si un pic, adica un pic mai mult , de burtica ramasa dupa sarcina..
deci, ma primiti?
eu am inceput sa fac acasa abdomene si bicicleta. as fi si eu interesata de Cd-urile cu Florentina. Vicki, de unde pot face rost de ele?
Aida tu acuma nu trebuie sa slabesti ci numai sa ai grija ce si cat mananci, sa nu faci abuz de papa nepotrivita. si las' ca o fi timp de slabit dupa ce apare samburel ...
Anda nu stiam ca esti din Deva, si eu am fost de multe ori acolo. are sotul o verisoara la Deva si eu o prietena din facultate.

o zi faina sa aveti


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

andanii sa te tii bine ... deci pt podele sau lemn de stejar ... a zis Laci sa mergi in Dudestii noi si cum intrii in sat pe partea stanga este un turn de apa pe care nu ai cum sa il ratezi si acolo este fosta fabrica de mobila si mergi la ei si ii spui ce te doare si te ajuta. Acolo gasesti ce vrei la preturi suuuuuper iti spun din experienta ... au ce esente visezi tu ...
... treaba cu spumotimul a zis prietenul meu sa mergi la poarta si sa ii zici ca vrei sa ajungi la biroul de vanzari si marketing ca sa dai o comanda ... si acolo sa spui marimi si cum vrei sa iti faca ca iti face ce iti trebuie , ca daca nu iti face aia zboara din fabrica in viteza cica ... si a zis ca au ceva material din pvc mah eu ori nu am inteles ori ... dar sa spui ca vrei material rezistent la apa ....
te

Aida ... 20+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata si de la mine!

La dieta nu intru - bine ca nu trebuie sa slabesc, oricum sunt incapabila sa tin cura - cu vointa stau mai prost... ma tot mint ca o sa mai putin de nu stiu cand, degeaba...
Va tin pumnii si promit sa nu scriu retete.
Da` oricum ma ucideti cu denumirea operatiunii ("Gogoasa infuriata"), visez cu ochii deschisi "infuriate" si .

Pup fetele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

aiduk multumesc pentru mesajjjjj .... si pentru podele si pentru spumotim urmeaza sa merg sa vad ce si cum .... multumesc din suflet


imi ciorlaie mateleeeee ... merg sa mananc un mar

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui geta_florina

vicki si la mine problema sunt soldurile si coapsele si un pic, adica un pic mai mult , de burtica ramasa dupa sarcina..
deci, ma primiti?
eu am inceput sa fac acasa abdomene si bicicleta. as fi si eu interesata de Cd-urile cu Florentina. Vicki, de unde pot face rost de ele?

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze


daca vrei ti le aduc vineri la intalnire sau poti sa le comanzi de www.florentina.ro/" target="_blank">aici.

am urmatoarele:
--fesieri
--coaspe
--celulita
--brate si bust
--abdomen
--exercitii la birou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



1. A fost superb ... de vis ... mai vreau!!!!

Cateva POZE de la Rohrau, locul minunat de care ne-am indragostit.

Asadar, Rohrau e un fel de sat, dar asa cum sunt satele din Austria, cu case una si una, curat si linistit. E inconjurat de paduri, asa ca aerul miroase a munte, a lavanda, a flori, a fan ... Ne-am plimbat mult, prin padure si pe malul raului, am aspirat linistea de acolo in bateriile noastre cam goale. Rohrau are si un castel, o minune ... cu o galeie vsetita de picturi si multa mobila orginala. Langa castel o taverna in cel mai frumos stil medieval, unde NU va spun ce am mancat ca . Am avut o aniversare minunata ... sunt foarte fericita.

2. Ma bag si eu la cura de slabire ... de maine , ca azi avem seara musafiri pentru depanat impresii de calatorie si precis nu o sa ma abtin. Dar de maine cu kig in plus! Si sunt multe, targetul final ar fi de 10 date jos, dar in transe. Initial as vrea, asa, cam pana la sfarsitul lunii sa dau jos vreo 3. Acum am 75. Cura de slabire e cea pe care am mai urmat-o si care incepe cu detoxifierea. Asadar iau Detoxinal, beau ceai verde neindulcit, sucuri de fructe, lactate gen kefir si iaurt, supe de legume cat cuprinde, apa in cantitati cat mai mari, fructe si salate ....

3. Nu pot veni la intalnire. Sunt de dupa amiaza si nu pot schimba tura, proaspat intoarsa din concediu su in pragul unor schimbari cam mari la tv - detaliez altadata - nu ar da deloc bine sa am pretentii din astea. Asa ca sincer si din suflet.

No, va pe toate si vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ce noroc pe noi ca s-or inventat week-endurile astea, pe cuvant
se mai pune daca zic 'neatza' acuma?!
mama daca ar ploua putin, e jale pe afara...
aduc dupa mine oala de de pranz care doreste care tanjeste

Aida, o sa notez si io ce zici tu acolo, prinde bine si la mine ca facem padocul, podet si terasa anul asta
Andule, back to basic, nu? cam asa ceva ma bucur ca te-ai incarcat cu toate alea bune ACASA
monica, stai ca inca n-am facut nimic te pusike si eu
geta,
Dana, inca odata La multi ani, bine ati venit si sa va fie de bine excursia! Noi o sa bagam pe toamna un ski la Tirol. Ca tot vorbeam azi de calduri si de mutat la munte...mai ca ma bate un gand

la intalneala ajung si io candva, va mai prind io sper, ca vineri dupamasa am programare la dentist si musai sa ma prezint ca-mi finalizeaza lucrarea.

ma duc sa bag o si-o tona de apa rece de racoreala si revin.
tzucuri multiple


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput