Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Mimihoo tu ai zi cca primesti indemnizatie dupa 20 mai (deci transa 2)... fac sondaj ... cu ce litera incepe numele tau????

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008)
Mamica de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si Bazar pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta15 spune:

lasa,Felicic76, ca pt ei au aprobat indemnizatii speciale. trebuia sa ia de undeva ca sa isi face ei indemnizatii speciale. asta nu am inteles nici eu. ce legatura are indemnizatia mea cu dreptul copilului? el nu este considerat individ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Pai Ratonel, nu ziceai ceva de 'hamasu' ieri??? S-au m-am ramolit de tot?

Laura, o singura trezire ptr un bibe la Edi fomistul. Robi are o saptamana de cand a renuntat la masa de noapte. Si adoarme singur in patut, si aseara s-a repetat povestea, deja cred ca e ceva normal... sau asa sper.

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
poveste despre comori
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta15 spune:

am uitat sa va spun ca ne-au dat si noua amandoi dintocii odata. de asta nu am mai intrat, a fost marait tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

preety, cu C de la Contiu :-)
mi-au spus ca voi primi asa in fiecare luna: ind.+al. pe card. io m-am mirat ca nu depusesem extras pt. alocatie si au tras-o ei automat la card. normal ca m-am bucurat ca eram disperata de ink un drum pt. asta.
ink nu reusesc sa dau de nimeni de la dir. de munca dar cred ca imi trimit pentru 6 zile din febr+martie


Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia: http://picasaweb.google.com/mimihoo
http://jurnalulsofiei.wordpress.com/
poze diverse: www.flickr.com/photos/mipepitoida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Mommy_magda comandam Humana de pe site-ul ala? (http:// www. flaschenmilch.de/catalog/index.php)

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008)
Mamica de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si Bazar pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Carla eu vreau in Canada..imi pare rau ca n-am plecat acum cativa ani..cand nu aveam bebe mic..uofff

Eu m-am apucat sa iau Supradyn forte..din cauze de cazut prea mult par...chiar si cand nu trage Radu de el. Asa ca azi-noapte nu prea am dormit..RAdu maraia din ora in ora iar eu hop cu tzitzi..suspectez ca de la dintisori face asa..avem gingia mai umflata..iar cand adormea el...imi pierea mie somnul..asa ca sunt fresh...care mai dati cafea?

Cristina , mamica de Raducu (7.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Nu imi vine sa cred ce spuneti voi aici



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 21+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

feli...si eu am primit alocatia la zi...si asa ma gandeam si eu...ne-o opresc asa....fara sa anunte ...fara sa fie lege etc?doar c-am vazut la tv ...si gata tre sa ma resemnez...?
si?ce-as putea sa fac
ma intreb...ni-i cere si din urma....
nu platesc nimic!
lumi...te intrebam ce nick..ca are mai multe....hamasu...teroristu...zapacila....chiraila...zbanghi....etc.
deci...te-ai prins de ce?
face parte din Hamas, d-aia ii zic asa.
e bun cu ma-sa...adoarme singur ....mananca tot...nu plangeeeeeee o data la 2 minute...nuuuuu
atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Cristina ia de aici o ..multumim de aprecieri.

Carla nu indraznesc..desi cred ca e totusi o faza trecatoare

Lumi mooama ce fain!!Eu am pus-o aseara singurica in patutz sa adoarma..hahaha ce s-a distrat pana a apucat-o plansu de oboseala si atunci sa vezi cat m-am chinuit sa o culc



laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput