Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (118)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

nicoleta, felicitari pt dintisori...
laura...tre sa spui"sunt sigura ca e faza trecatoare"...offff...pe cine sa ma mai bazez....
cristina.....asa a inceput si sasha....cu maraiala din ora in ora...si uite cum am ajuns acum.asta ca sa te incurajez...din ciclu...sa moara si capra vecinului.

dar celelalte fete? unde umblati?...ori dormiti?
am sunat-o pe sora-mea acum....si am trezit-o...are 2fetite, una la scoala si una de 1 an juma care se trezeste in fiecare zi in jur de 11....
vise," fratica".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

ratonelu dar tu la ce ora culci puiutul seara de se trezeste asa de dimi? sau nu conteaza ora?

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Dragele mele
va multumesc mult pentru toate gandurile voastre bune. V-am simtit alaturi si pentru mine a contat foarte mult.
Se pare ca am terminat-o cu cardiologia. Puiul meu este bine. Adica DSV s-a inchis spontan, iar DSA este puctiform si nu pune si nu va pune nici o problema. Gata cu tratamentul, gata cu electrozii (EKG). Suflul se mai aude un pic (de la DSA), dar E BINEEEEE!!!!!!
Daca vreau ma mai pot duce la un echo peste 1 - 1,1/2 ani sa vedem ce se mai intampla.

Abia aseara s-a exteriorizat si Dna Profesor (eu o simtisem de fiecare data, era rezervata, tot timpul imi spunea hai sa vedem cum evolueaza). Dar asearami-a spus: Ati avut noroc!

Doresc la toti puiutii de pe lumea asta multa sanatate. Asta e cea mai importanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

andy_galro, aseara l-am culcat la 9 juma....ca atunci e ora la care cade el...
dar nu conteaza...l-am culcat si la 8 juma si s-a trezit la 7...l-am culcat si la 11 juma si s-a trezit la 6...deci nu conteaza.
oricum, pana acum 2 nopti..dormeea pana pe la 6juma-7...chiar daca se trezea de 5-6 ori pe noaptye sa bea apa etc.
iepurila.....ma bucur mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Felicitari, iepurila! Bravo Elenutza luptatoare! O viata minunata inainte!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Hypnotic Parade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Iepurilla excelente vesti

Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008)
Mamica de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita! si Bazar pentru Sonia si Andrei!
www.tamagochi.ro/pet-bighidel" target="_blank"> Votati pestisoru portocaliu !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Si mai am o veste:
ASTAZI ZIUA EUROPEI , Dna Iepurila, are in dotare.......ghiciti ce?............



UN IEPURAS!!!!!!!

hai ca va las ma duc la recuperat din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Neatza!
LUCA NOAH, MIRUNA ANISIA,DAVID
Am vazut poze cu baietei cu batic pe cap, sarbatoritul de ieri RADUCU si cel de azi NOAH.
COSMY votul 38 e al meu. Pune linkul la semnatura si intra zilnic! Absolut superba in filmulet, "ridica" 8 octave.
BABYTZA bravo soricelului mancator de peste!! vazut si dintii si ochii mari albastri!
ANDY.G felicitari pt dintisor!
PREETY am votat BIHIDELUL, n-avea nici un punct bietul de el!
CORRINA sorry pt broasca!Condoleante!
ANDY.P ce scumpa e ALEXIA cu dinti! In cat timp cresc asa,dupa ce sparg gingia?Tu ai facut bascutele?
IEPURILA bune vesti aduci! ELENA felicitari printesa mica!



FERICITA MAMICA A LUI LUCAS (1 SEP 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Iepurila ma bucur tare mult !!!!!!!! MI s-a zbarlit pielea pe mine cand am citit , dar de fericire pentru voi Felicitari Elena !!!!!!!! Multa sanatate in continuare si tie si tuturor bebeilor !!!!!!!!!!!!

Edit : felicitari pentru dintzoc !!!!!

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Iepurila ma bucur mult ca sunteti bine

Cristina , mamica de Raducu (7.10.2008)

Mergi la inceput