Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (02)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

ce dragut clau, imi place.....gata, adjudecat pt fii`mea

Super!
Modific in listuta imediat, ca a adormit iar printesa mea.
De poze intrebi de pagina web ta din piczo? Ai datele de logare pe mailul comun, daca nu, spune si iti dau PM.
Dupa ce te loghezi, din pagina principala, unde sunt toti ghioceii, intri in pagina ta (probabil si acolo va trebui sa modific nemele, ca eu am luat cu copy/paste numele din listuta), si din bara de instrumente de sus, pe latul paginii, incarci poze cu PICTURE sau PICTURES (de ex eu din Mozilla nu pot cu PICTURE). De ajutor iti vor fi informatiile de la pagina "Pagina de ajutor" din lista paginilor.

Claudela, poti citi si tu, daca doresti sa folosesti pagina web din piczo pt fetita ta.

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

da, vreau te rog parola ca nu o mai stiu.

petrean, cumparati ceva costumase din mai multe piese, si daca e mai cald, le dati jos si raman mai subtirel imbracati

din 10 martie 2009, mami fericita de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Mihaela..as fi vrut ceva si frumos..si usor de imbracay..ca-i va fi destul de greu unei singure nase sa imbrace 2 copii..plus ca preotul unde-i botez..nu ma lasa sa o ajut..cica nu e binesuperstitiile lui peshte.Asa ca tb sa gandesc ...f bine..body-uri cu 7 capse...nu care se baga pe cap..si ceva usor..dar nush dc salopete mai subtiri de vara...sau costum.nasa spunea ca a gasit costumase cu pantaloni..si papion..super...La andrei am avut ceva tare dragut...
ASA

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

Mihaela, Claudela aveti PM. Daca mai e ceva, scrieti aici, ma deloghez si nu am sa citesc PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Monica(Ayla)ai vazut ce titulatura mi-am ales?

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Mihaela..as fi vrut ceva si frumos..si usor de imbracay..ca-i va fi destul de greu unei singure nase sa imbrace 2 copii..plus ca preotul unde-i botez..nu ma lasa sa o ajut..cica nu e binesuperstitiile lui peshte.Asa ca tb sa gandesc ...f bine..body-uri cu 7 capse...nu care se baga pe cap..si ceva usor..dar nush dc salopete mai subtiri de vara...sau costum.nasa spunea ca a gasit costumase cu pantaloni..si papion..super...La andrei am avut ceva tare dragut...
ASA

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE


Costumas ca al lui Andrei mi se pare super ok, e si cochet si daca ii dai si body pe sub nu-i e frig, iar cald nu are cum sa-i fie.

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Monica(Ayla)ai vazut ce titulatura mi-am ales?

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE


Super!
Doar ca, soacra de 3x am inteles, dar nurorile? Care ti-s alea, numai 3, ca ai abonate la feciori mai multe. Sau ai facut deja nominalizarea?

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

da Monica..pai asa ma gandesc...ca e destul de grosut matetrialul..si e numai bun..nu le va fi nici cald..ca sunt destul de micuti pt maneca scurta inca...am sa vad..va pun maine poze..cu ce cumpar
ah..si la lumanari..nu ma pot decide la flori..orhidee, trandafiri, sau combinat?ca lumanarea e albastra cu niste fluturasi..e tare frumoasa

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Mihaela, cred ca Alex ti-a personalizat pagina din piczo, daca nu iti place modifica tu cum vrei.

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean
nu ma pot decide la flori..orhidee, trandafiri, sau combinat

Combinat. Vezi si cum da.

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput