Urgent, sfaturi : Bichon Maltese

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Daria - balconul este deschis? Sau daca este inchis bate soarele? Ai grija sa nu fie exagerat de cald e totusi vara si sa nu stea in curent fac extrem de usor otita ceea ce este destul de dureros pt ei. Bichonii sunt catei de apartament iar daca sunt mici nu as risca sa-i tin in curent sau pe balcon. De ce nu poti sa-l tii in casa? Sunt Ok nu fac tampenii.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Balconul e inchis, de obicei tin un singur geam oscilobatat si nu e curent. Soarele bate doar dupa-masa.

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Vi-o prezentam pe SELA

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Sa iti traiasca fetele si sa te bucuri de ele. Acum astept cu interes sa vad cum o lasi tu pe balcon si cum fac vecinii reclamatie la sectia de politie.

Hai recunoaste, nu esti deja indragostita de ea?

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

sunt un om rau, inca nu o iubesc deloc.
Dar Giulia o adora. Asa ca de dragul ei, avem grija de catelusa noastra De dimineata am fost sa-i cumpar o zgarda roz cu diamante

Azi noapte la 12 a facut kk pe paturica-scutec, la 3 a papat oleaca de conserva de pui cu orez parca e si a baut apa, apoi la 6 iar.
Sa vedem azi ce va face

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Daria, incearca sa eviti conservele. Cel putin mie asa mi-a recomandat medicul. Nu sunt pastrate in conditii optime si sunt destul de periculoase. Daca gresesc sa intervina fetele. Dar cel putin dupa ce o deschizi sa o muti intr-un alt vas si sa o pastrezi la frigider. Ideal ar fi sa o obisnuiesti cu mancare uscata.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aseara asta am gasit, dar deja am 2 kg de mancarica uscata luata de la magazinul de animalute
La 8 avem programarea la "pediatru" sa ne ia in evidenta si sa vedem ce spune de Sela noastra

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

ce mica si dragalasa este ! Ca o jucarioara !
S-ar putea sa nu-ti manance bobitele fara "momeala" - crescatorul de la care am luat-o pe Diva m-a invatat sa-i pun putina branza de vaci deasupra, sau peste (ton in suc propriu), galbenus de ou etc.

Si neaparat mancare de calitate, Hills, Belcando, Pro Pac ...

Bucurii multe cu ea va doresc !

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am luat Belcando pt catelusi.
Sa vedem diseara ce si cum va papa.

Multumesc de sfaturi, daca va mai vine in minte ceva, sa mai scrieti,


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

da, mereu ne mai aducem aminte de ceva

Dupa fiecare masa, somn, joaca mai "zdravana" va face pipi+caca... poti s-o duci pe covoras, se va obisnui repede.
Tin minte ca intr-un week-end am reusit si mi-am obisnuit maidanezul sa faca pe ziare la baie... era tare mic atunci... acum e ditamai golanul, are aproape 7 ani

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput