Urgent, sfaturi : Bichon Maltese

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetele!!!! Sper sa ne primiti si pe noi aici. Zilel astea am citit tot ce ati scris. Saptamana viitoare e ziua lui Alex si va primi cadou de la sora si cumnatul meu o catelusa bichon maltese pe care o cheama Eva. Lui Alex i-au placut dintotdeauna cateii si speram sa il si ajute macar putin. Va multumesc pentru informatii. Cand o sa io aduca vineri o sa revin cu poze sa o vedeti si voi.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarah_puiul spune:

am si eu o problema...catelusa mea (bichon bolognese) are scaun normal,dar uneori cu mici stropi de sange...nu stiu cum ar trebui sa procedez,nu e molesita,chiar din contra! se joaca non-stop,e activa,mananca,deci,nu da semne de boala...initial am crezut k poate fi de la deparazitare...dar nu stiu ...ajutati-ma va rog!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mergi maine cat poti tu de repede la un cab. medical veterinar !
Nu e semn bun , dar sper sa fiti ok

Ce fel de hrana ii dai puiului ???
Are 6 spre 7 saptamani, nu ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

sarah, ce face catelusul tau, e mai bine ?
mi-am adus aminte ca o colega a patit ceva asemanator cu Golden-ul ei, cand avea cca 8 saptamani... erau niste paraziti intestinali mai "rebeli".. a rezolvat cu tratament specific la vet

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Pana la urma am hotarat sa-l luam acasa pe Maxi dupa Paste, ptr ca vom pleca la parinti, asa ca am zis sa nu-l traumatizam degeaba!
Desi abia astept sa-l vad!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Astazi a venit si catelusa noastra Eva o frumoasa Bichonita maltese. Sper din tot sufletul sa il ajute pe Alex cu toate ca suntem impartiti trei din casa il vrem si unul nu dat il vom convinge. O sa fac [poze si va arat si voua sa o vedeti pe fetita noastra. Va pupam

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

Astazi a venit si catelusa noastra Eva o frumoasa Bichonita maltese. Sper din tot sufletul sa il ajute pe Alex cu toate ca suntem impartiti trei din casa il vrem si unul nu dat il vom convinge. O sa fac [poze si va arat si voua sa o vedeti pe fetita noastra. Va pupam

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii


vrem poze

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetele! Ce faceti? Am promis poze cu catelusa noastra si m-am tinut de promisiune. Aici le puteti vedea. http://dianalaura.wblog.ro/2011/04/11/am-implinit-cinci-anisori/. Sper sa va placa de fetita noastra.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

Buna fetele! Ce faceti? Am promis poze cu catelusa noastra si m-am tinut de promisiune. Aici le puteti vedea. http://dianalaura.wblog.ro/2011/04/11/am-implinit-cinci-anisori/. Sper sa va placa de fetita noastra.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii


Doamne, cat de frumosi sunteti asa cu totii, Diana sa ti traiasca bipedul si patrupedul

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim frumos Daria dar avem o problema i-am luat covoras pentru kk si pisu dar nu vrea sa faca. O scot afara stam ce stam si nu face. Am incercat sa o duc si la baie dar nu face nimic, In schimb face peste tot in casa. Cum sa o invat sa faca unde trebuie? Alex o vrea pe pat langa el dar nu prea o las ca face pipi si pe pat.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput