***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007**(98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Off topic (apropo, Liviana, e foarte frumos cuibusorul vostru de nebunii , adica baia), Ella, uita-te si la astia http://www. bebelusul tau.ro/detalii.php?cod=KU03 , ca stiu ca vroiai ceva pt Bob de plaja.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

liviana super casa voastra. Sa o stapaniti sanatosi. Cine a pictat, cea recomadata de mine?

ella cum a fost cu Bob la gradi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani sarbatoritilor din perioada 27 aprilie-7 mai!!!!

Liviana ce maci frumosi ai! Nici nu am vazut pina acum maci albi, noroc cu pozele tale! Pacat ca tin putin, dar ii ai pictati, sint in siguranta!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Liv, am inteles, am scris gresit..

Corap, stim ..si noi

Gravi, scumpi sunt pantofii astia..io i-am vazut ieri cu 7E si mi-am zis..scumpi..nu ii iau.
Imi vine sa dau cu voi de pamant..Ce inseamna off topic?!, cu toate ca io is aia care odata zicea acelasi lucru.
sa vedeti ce discuta alte mamici..toate sunt Ontopic..parol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Hai, mai, glumeam, n-ai vazut smiley? Normal ca nu era off topic, dar subiectul fierbinte era casa Livianei, de-aia am zis off topic.
Ia uitati-va si aici http://www.jucarii de jucarii.ro/mobilier/mobila-pentru-camera/pat-masina/ sau aici http://www.jucarii de jucarii.ro/mobilier/mobila-pentru-camera/pat-sleep-car/

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

hi hi..si io glumeam..macar asa sa ma bagi in seama..ca am mai scris de multiple ori asta si tot se scrie pe subiect : offtopic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Scump, scump...am vazut si la kika pat masina, nu stiu cat era acolo.
Maya de vreo luna nu mai doarme in patut, chiar l-am strans, acu doarme pe canapea....si a cazut de vreo 2 ori noapte...dar si-a continuat somnulpe covor dupa cateva maraieli....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Multumim fetele , sper ca n-am insistat prea mult pe subiectul cu casa, dar stiu ca erati curioase sa vedeti/aflati detalii. Incet-incet fac "deconspirarea", doar ca imi place sa arat poze cand ajungem la final.
Mica, merci, era o prietena de-a ei, pe care o gasisem prin altcineva.
Da, Ioana13, mi se par fantastice florile astea. Sunt sensibile dar totusi atat de rezistente pe camp unde e vant etc.
Gravi, fain mobilierul din linkurile tale Apropo de propunerea ta, mi-ar place sa ne intalnim. Se mai inscrie cineva pt o intalnire, poate in parc?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Aprilie-Mai 09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Mica, io am vazut in pozele tale ca lipseste patutzul. tot canapea inclin sa iau, cu toate ca sunt destule cuie la somnul pe canapea..al meu il pici cu ceara daca il pui in patutz. nici frat-su nu mai vrea..si io imi faceam iluzii ca il culc acolo pan la 4 ani trecute

Edit: Macii tai ii concureza si ii depaseste pe cei de la Kenzo. superbi sunt!. io am vazut pozele de multiple ori. Ce frumos!

Edit2. Paturile astea nu sunt practice..decat 1,2 ani. io l-am trecut pe nr 1 la 2 ani si 4 zile in pat mare, 90*200 cm pt ca e deja timpul povestilor si adormitul la poveste. ai mei isi urca in pat mai multe povesti decat pot ei duce (ce incantare) si deseori asa adorm, acolo cuibariti. in patul ala nu e practic pt parinte, nici daca-i bolnav si are febra, cum il tii in brate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Da, didi asta e ca si cu carutul cu 36 de luni . Ce sa-i fac daca nu a mai vrut, se scula noaptea, plangea sa o dam jos din patut si se ducea pe canapea si se culca acolo.
Acu partea proasta e ca in unele nopti ne mai trezim 3 in patul nostru , da numai pe partea mea de pat vine...si intr-o noapte am auzit-o ca vine si am schimbat locul cu sotu'....da n-am pacalit-o...

Mergi la inceput