Mamici de Pufuleti de Ianuarie -Februarie 2010(1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:

Buna fetelor! Sunt in listuta odiseei de nov-dec cam de 3 saptamani dar si eu cred ca m-as simti mult mai bine cu voi ma primiti?
DN 04.04.1988
UM 23.03.2009

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:

DPN 28.12.2009
Ioana, nu te stresa din cauza testelor. Eu am simtit ca sunt insarcinata la o saptamana! Mi-am facut 3 teste negative, recunosc, din nerabdare, pana cand am vazut doua liniute. Tocmai de aceea nu indrazneam sa scriu nimic la odisee desi eram pe listuta de 3 saptamani. Testul mi s-a pozitivat abia la 7 zile de la intarzirea CM. Deci fii optimista!

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:

Astazi am schimbat semnatura

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Donna In aceasta odisee minunata noi primim pe orisicine!!! Nu-i asa mamici de pufuleti??? Sper ca te vei simti minunat alaturi de noi si iti doresc sarcina usoara si la terman cu bb sanatos si frumos!!!

Zuzulina, imi pare rau ca ti s-a stricat masina si a trebuit sa induri atata in autobuz! sa treaca!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 7+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donna_n spune:

multumesc simonette
deocamdata mesajele imi apar cu intarziere dar cu voi sper sa trec repede de moderari Astazi am fost sa imi vad samburelul si m-am linistit auzind ca e bine fixata si pozitionata sarcina, deorece am avut dureri de burta in ultima saptamana. Dar e bine tot!
Multumesc inca o data pentru primire

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Bine ca m-am laudat ca nu am gretzuri pt ca astazi dupa-amiaza sa le gust din plin.

donna_n Bine ai venit! Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos dupa 9 luni. Ar fi bine sa scrii mai repede 10 mesaje pt ca primele 10 sunt moderate si apar mai tarziu. E posibil ca noi sa le scapam.

ioanact Uite de-aici ca sa nu mai fii suparata din cauza testului. Incep galeria si pt tine:

Mi-am facut timp de-am aruncat si eu un ochi pe la pozele voastre ioanact, simonette aveti niste copilasi ...o minunatie. Sa va traiasca si sa va bucurati de ei din plin! Si sa le faceti un fratior sau o surioara la fel. simonette Esti o curajoasa cu bb 3 si te admir pentru asta.

Deci continuam galeria pt toate aspirantele:

5+

asa incepe odiseea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui Donna_n

Buna fetelor! Sunt in listuta odiseei de nov-dec cam de 3 saptamani dar si eu cred ca m-as simti mult mai bine cu voi ma primiti?
DN 04.04.1988
UM 23.03.2009

5+

Sigur! Bine ai venit! Sarcina usoara in continuare..
Te trec imediat pe listuta, numai ca DNP e pe 27.12.2009?

ALBUM
6 si 3 maselute
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)
IUSTINA/IUSTIN hai la mami in burtica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

ioanact Uite de-aici ca sa nu mai fii suparata din cauza testului. Incep galeria si pt tine:

Mi-am facut timp de-am aruncat si eu un ochi pe la pozele voastre ioanact, simonette aveti niste copilasi ...o minunatie. Sa va traiasca si sa va bucurati de ei din plin! Si sa le faceti un fratior sau o surioara la fel. simonette Esti o curajoasa cu bb 3 si te admir pentru asta.

Deci continuam galeria pt toate aspirantele:

5+

asa incepe odiseea mea

Multumesc mult, si pt ca ne-ai vizionat pozele.

ALBUM
6 si 3 maselute
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)
IUSTINA/IUSTIN hai la mami in burtica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Uau...ce harnicute ati fost!!!

Larisel, multumesc de aprecierile la adresa puiutilor!!! Imi pare rau ca ai experimentat greturile astazi! Uite sa treaca!

Donna sa nu panichezi daca mai ai uneori dureri de burtica! Sunt normale in perioada asta. Uterul creste si ligamentele se intind! Poti lua no-spa fara probleme si te vor lasa durerile imediat! Daca durerile sunt de lunga durata si destul de suparatoare atunci suna dr si nu risca nimic

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 7+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

simonette ca tot esti online, ne spui si DN (data nasterii), ca sa completez lista? Multumesc.

ALBUM
6 si 3 maselute
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)
IUSTINA/IUSTIN hai la mami in burtica!

Mergi la inceput