Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (298)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Erina, sincere condoleante !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Carpatino, la voi nu se incearca schimbarea mediului cand copilul nu se integreaza dupa o vreme ? eu m-as gandi ca acolo e ceva ce-i displace mult, din moment ce nici acum nu-i place deloc? e complicat sa-i gasesti alta gradi ?

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bernix, am vazut toate toate pozele din Istanbul. Foarte frumos, dar tare mi-ar fi placut sa vad mai multe poze cu voi relaxati si fericiti cum ati fost. Mai ales cele in care radeai de nu mai puteai.

Claudia, multa sanatate fetei.

Danielle, este minunata Ebonee, chiar si asa cu bubite. Si predomina pozele vesele, nu plangacioase.

Tot nu am reusit sa vad ce a decis Sabina, dar trebuie sa plec la dentist. Pupici.



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

`neata mamici

papanash,multumesc frumos

erina,condoleante
insanatosire grabnica fratelui.

multa sanatate tuturor,sa aveti o saptamana linistita


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

roxana, multumesc deh...am un copil vesel si energicccccccc,numai eu stiu


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Erina, fratele tau era pieton sau cum ? Multa sanatate !

Rox, unde v-ati relaxat zilele astea ? Astept pozele cu nora preferata si fratele ei care desface sticlele din frageda pruncie ( eu nu uit ca el a fost primul meserias la desfacut sticle). Iti zic eu ca Sabina pleaca la workshoop, iar sotul a acceptat ajutoare din familie pentru perioada in care mama 'denaturata'(ca orice artist care se respecta ) pleaca sa-si satisfaca pohtele intelectului dornic de arta foto , la malul marii.

Sabina, vezi ca denaturata are ghilimele, da ?


............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Carpatino, la voi nu se incearca schimbarea mediului cand copilul nu se integreaza dupa o vreme ? eu m-as gandi ca acolo e ceva ce-i displace mult, din moment ce nici acum nu-i place deloc? e complicat sa-i gasesti alta gradi ?


De complicat.. e foarte complicat.. insa nu locul cred ca-i baiul.. ci faptul ca e fara noi.. si mai e si limba.. ceea ce ar fi la fel peste tot...
Ca in rest.. mananca, doarme si interactioneaza cu ceilalti copii.. asa ca n-as zice ca are probleme de integrare.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Erina, condoleante si D-zeu sa-l odihneasca pe bunicul tau.

Multa sanatate fratelui si refacere rapida.

Si La Multi Ani sarbatoritilor din familie. Imi inchipui ca e cam dificil cu vestile astea si sper sa reusiti sa gasiti echilibrul de care aveti nevoie.



"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Erina, condoleante.
Sanatate multa fratelui tau si la multi ani, sotului si mamaie tale.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:



Va invit la ..o gustare.. nu sarbatoresc nimic special.. dar poate asa mai iesiti de dupa canapele

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput