Pepenasi de iulie-august 2008 (113)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Biri
La multi ani, muuuuulta sanatate si numai impliniri alaturi de cei dragi!


La multi ani Irinutelor!

Noi continuam cu treziri dese noaptea , din doua in doua ore: 12, 2, 4, 6, 8 si apoi 10. De mult nu m-am mai uitat la ceas sa vad exact orele…
Rezultatele la analize tot nu le avem, mai verific acum o data mailul.

pup you all,

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Avem rezultatele la coprocultura: are E.coli enteropatogen. Va trebui sa ia antibiotic .

pup you all,

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:


Irinutzelor!

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Caprioara

Avem rezultatele la coprocultura: are E.coli enteropatogen. Va trebui sa ia antibiotic .

pup you all,

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate



Offf Capri imi pare rau

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

la multi ani biri! sa fii sanatoasa alaturi de cei dragi

la multi ani si irinucelor

anna multumim

capri sanatate la bebelus apasat sa se faca repede bine!

delicios david vorbaretul

didi da' daca le fierbi pe toate si i le pasezi cu furculita nu e ok? ca bucatelele nu sunt f mici incat sa nu le poata apuca cu mana. sau i le tai direct cubulete cand le pui la fiert.

noi am fost in vizita 4 ore la bunici. am tras cateii de coada, papat, jucat cu matusa si la sfarsit cand sa plecam a facut 4 pasi de la canapea la mama mea care ii tinea suzeta ea mai face pasi de la mine la bona/ tati/ care se nimereste prin preajma, dar prefera 4 labute



-------


Ana-Maria de bebelakis Alexandra

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Nu schimba nimeni capitolul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:

capitolul 114

Mergi la inceput