Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Vik ce super veste ne-ai dat. Felicitari si-o sarcina usoara si fara prea multe kg. in plus.

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Wow, Vik, felicitari si sarcina usoara!!!!

Gusta, felicitari pentru cetatenie!

Delia, nasico de poveste

Dordia, bafta multa sa gasesti o slujba super!

Dragelor, va rog sa ma iertati ca am disparut in front, nu prea am nimic pozitiv de raportat la capitolul stil de viata; am si eu o veste buna, am primit aprobarea pentru rezidenta permanenta; in rest.. sper ca in viitorul apropiat sa-mi mai adun boii si atunci am sa intru din nou; va pe toate cu drag

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Lai sper ca esti bine si-ai sa revi in curand. Spune-mi sport mai faci?

Eu azi m-am suit pe banda pentru vreo 1/2 ora,dar se vede ca m-am 'ramolit' dupa pauza de aproape 2 saptamani pe care am avut-o cu pregatirile pentru ziua Bellei.

Ruxi multumesc pentru 'calcule'. Intr-adevar meniul tau mi-a suras si mie de aceea am si intrebat cate calorii are.

Anda cum a fost astazi la stoma?

Violeta succes si tie maine la dentist.

Vreau sa va spun c-am acctualizat lista si sper sa nu se fi strecurat nici o eroare. Daca totusi exista va rog sa-mi atrageti atentia. Pana una alta va atrag eu atentia ca-s c-am multe semne de . Cred ca-i timpul sa punem de-un concurs. Ce ziceti?


Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Zuzi La multi ani cu intarziere pentru Bella, sa creasca mare, sanatoasa si norocoasa si sa va bucurati mereu de ea si ea de voi
Sport mai fac, dar nu cu aceeasi intensitate, organizare si dedicatie de dinainte.

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Lai draga mea,multumesc frumos de urari dar zi tu acum, lasam noi niste "boi plecati de-acasa" sa ne strice dispozitia?
Hai spune-mi ce-ai pe suflet? Iti trebuie ceva care sa-ti "pompeze' adrenalina la maxim?
Dedicatia trebuie s-o ai pentru tine, nu pentru cine stie ce concurs si daca ai sa ai asta ai sa vezi ce usor vine si organizarea si in timp apare si intensitatea.
Eu te si sper sa nu ne ocolesti prea mult ... ca sa nu zic ca te-astept aici zilnic si cu bune si cu rele.

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Va las cafea, suc, apa, cereale si fructe si fug la treaba!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna dimineata !Zuzi ,scuze pt. intarziere - raport: 57,4 kg.Vikinga , felicitari si sarcina usoara Kaiuda ,bine ai venit si spor la slabit !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Tzuni, iau ca de obicei un ceai verde .Mersi.

Lai, te mai astept sa ne mai povestesti una alta, ca tare mult imi place sa te citesc.

Zuzi, o sa mai pun ce mananc, poate te inspira cate ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Neatza fetelor.
Tzunela,multzam de cafea.
Va doresc o zi frumoasa si fara abateri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Uitasem,Vikinga felicitari pt bebel si o sarcina usoara iti doresc.

Mergi la inceput