Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!
raport: 67 kg, deci stagnare
La Brasov a fost frumos, vremea a fost ok. Am mers la Cetatea Rasnov si la Castelul Bran.
Zuzi ,mersi pentru urare. Inca nu am raspunsuri pentru referatele din primul semestru. De cel de-al doilea inca nu stiu daca vom face tot referate sau vom da grile. Totul este o debandada.
Claudia sanatate bunicului tau. Cum este?
Gusta felicitari pentru cetatenie.
Delia abia astept poze!
Va las acum ca mai am niste treaba.
O zi frumoasa maine. Pentru mine nu va fi foarte buna ca merg la dentist. Asa ca urati-mi succes.
Pupici la toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Zuzi, la cerere :

Calorii 1,296
Lipide 77.1
Glucide 61.5
Proteine 94.6

Chiftele le fac asa: Toc carnea (de obicei vita/pui/curcan, adaug legume tocate si stoarse bine(dovlecel, morcov, ceapa, usturoi, marar), sare, piper, 1-2linguri ulei. Amestec bine, pun hartie de copt intr-o tava, fac turtele si le bag la cuptor. Ele lasa zeama, da' nu te speria, ca ies bine in final. Nu ies tari, ies numa' bune .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Zuzi pey vezi? Hai ca primesti bataita daca nu te ti de treaba.
Nu ies tari. O sa-ti zica Ruxi cum le face ea, dar ale mele nu ies. Desigur ca una e la tigaie, una la cuptor da n´s rele

Ruxi merge bine :) merci de intrebare
Ce meniul yumi ai avut.. Mai ales capsunile

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Lou,. Am dat-o pe dieta de vara .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Buna seara frumoaselor.Mi-am culcat puiul si am intrat putin pe net sa platesc niste facturi.Sper sa avem o noapte mai linistita pt ca am gasit un "leac babesc" care o ajuta mai mult decat ce am primit de la doctor.

Anda sunt bine multumesc.Toate vechi,ma impart intre munca,familie si de-ale casei.Ma bucur ca mai ai putin si termini cu dintii,draga de tine,imi imaginez ce dureri a trebuit sa suporti.

ClaudiaH,spor la slabit iti doresc.Ai putina ambitie si pt mine?

Andreea,spor la slabit si tie.

Delia,abia astept sa vad si eu poze cu tine de la nunta.Spor la slabit si la invatzat.

Ruxi,pai daca si soldurile tale sunt late...atunci eu sunt dulap.Am vazut acum ceva vreme poze cu tine si arati suuuper.

Zuzi.Piticutza ta ce mai face?Sper si eu sa nu ii ramana Deliei urme,e f preocupata de felul in care arata si i-am explicat ca daca se scarpina o sa ii ramana semne si nu se atinge de bubitze.A suferit tare mult cand s-a vazut plina de bube,ea care se examineaza zilnic in oglinda sa vada daca nu cumva are vreun cos.

Claudia,sanatate multa la baietzi si la fel bunicului.

Ma striga puiul...v-am tzucat.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ramonika sarcina usoara! Nu-mi vine sa cred ce surpriza:) Taman ce ai slabit ca sa ia ce pune la loc:) felicitari!Fetelor am si io un anunt, presupun ca am intuit eu bine ca o ajung pe Liris, sper din toata inima nici sa o intrec, ca o stiu fata cu bun simt si o pot lua drept model. Ce sa mai bla bla bla...o sa fiu mama a treia oara. Noi doi suntem de groaza. Azi facui testul, ne-am planuit impreuna lunile urmatoare, ma simt acum ok, ne doream bb3 doar ca ma simteam nepregatita, ma rog treburile astea cam asa te iau. Anyway se pare ca la batrinete vom avea Craciunuri si alte sarbatori deosebite cu casa plina:) Asa cum ne place si cum ni se potriveste. Suntem familie plictisitor de traditionala, barbatul munceste si tine femeia pe palme si ea face copchii si scrie pe DC.Imi doresc macar de data asta sa nu ma ingras prea mult. Poate gasesc vreun grup de suport ceva.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Vik, felicitari si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Vikinguto,



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Uau, Vikingooooo, ce vesteeeee .

SUPER! Toate bune si frumoase pana-n ultima zi de sarcina!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Felicitari pentru al 3-lea viking, Vikingutza!!!! Sa fie o sarcina usoara cu minim de kg!!!!

Sinzi , Radu si David psihologul
varsta David
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">



Mergi la inceput