Colectia de toamna - iarna 2005 (236)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavi02

Misto bancul zilei de pe Hotnews
http://life.hotnews.ro/stiri-fun-5645374-bancul-zilei-cat-bine-iti-cunosti-copiii.htm

SUPER.....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Nenea din banc e Adila.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Citat:
citat din mesajul lui Noki_Lara

Nenea din banc e Adila.


Hai mai Noki...ca nu-i chiar asa.......sunt sigura.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Multumesc fetelor Nu, poseta nu a fost la vedere. A fost, de altfel, prima data cand am lasat-o in masina (de obicei, daca nu o iau cu mine, o pun in portbagaj) si am lasat-o pe jos sub scaunul din dreapta. Am fost cu Rianna la hinte pt 15 min, timp in care s-a intamplat totul. Cineva mi-a urmarit miscarile, nu am alta explicatie. Din 6-7 masini cate erau parcate pe strada, doar a mea a fost atacata si exact geamul care iti dadea acces direct la poseta. O experienta neplacuta...
Adevarul e ca am fost cam deprimata in ultima vreme ca parca numai de rele am avut parte. Mi s-a ars si laptop-ul de vreo 10 zile si s-au adunat cam prea multe cheltuieli deodata. Imi tot repet ca ar putea fi mai rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

No way ....nenea din banc e sigur barbatul meu

Meems imi pare rau pt beleaua suferita, sper sa se fi rupt sirul necazurilor aici si sa fie bine in continuare

Sa va fie de bine intalneala, ceva poze nu pune nimeni si pt okiul nostru?

Miru e mai bine, n-a mai facut febra dar cu burta tot nu s-a dres de tot. Am trecut-o pe Sumetrolin si sper sa-si revina pana in we

Fug ca am niste hartzoage de facut

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Mada..de ce sumetrolim? banuiesti o infectie bacteriana? Poate mai bun era furazolidonul sau loperamid- sirop...care sunt stric pt sistemul digestiv.Cel putin loperamidul e siropel dulce -acrisor si strange bine la burtica. Poti incerca si cate un prafulet de Ca-carbonic- in mancare , daca ai in casa.
Oricum voi stiti mai bine. Bine ca s-a mai inzdravenit si ca nu mai face febra. Sanatate multa.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gabita nu i-am dat de capul meu, am vb cu dr si mi-a zis sa-i dau, avand in vedere ca a facut si febra asa mare, suspecta vreun carcalac ceva pe acolo. Ii dau lapte din ala de la Milupa cu morcov, Biotics si azi a mancat ceva paine prajita cu branza

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Mada..nici nu ma gandeam ca i-ai dat fara sa consulti un medic.Oricum e bun ...ca e o sulfamida cu rol dezinfectant pt tubul digestiv...dar intrebam...pt ca de obicei nu se da in enterocolite, decat daca se banuie o infectie bacteriana, gen Escherichia coli - pt care e necesar un examen de laborator al scaunului.
Sanatate multa va dorim.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Am fost aseara la o petrecere de la Silvia din clasa, la balon.
Silvia s-a distrat, Nati mai mult cu mine a stat.

Maine plecam la Veliko Turnovo, se anunta cam ploaie dar suntem optimisti.

Sanatate Mirunei, lui Rachel si cui mai este bolnavior!

meems fiecare mai are cate o perioada de-asta mai cu pagube, dar apoi trece!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neata!

Mada, bine ca Miruniciu e mai bine! Tinem pumnii in continuare!

Meems, si baft sa treaca perioada asta mai putin fasta mai repede!

Fetelor, am achitat concediu pentru Duni - Holiday Village incepand din 20.06.09 ! Doamne ajuta sa fie totul bine!

Lavi, mini-vacanta placuta!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput